Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      21:30
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Göteborgs FF (hemma) A-lag Damer


      21:30
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Götaholms BK (P04) (hemma) P-04


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 15:00

      GFF/Azalea BK (hemma) Herrjuniorer


      17:00
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      Ale United Blå (borta) P-05


      21:00
    • 19:30

      Lindome GIF (hemma) Herrjuniorer


      21:30
  • 13Lör
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 12:00

      GAIS Svart (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Gårda BK (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 13:30

      Härryda IF (hemma) P-06


      15:30
    • 15:00

      Skepplanda BTK (borta) A-lag Damer


      17:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
  • 15Mån
    v.16
    • 12:00

      Träning P-06


      14:00
    • 15:00

      Träning Herrjuniorer


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:25

      Träning A-lag Damer


      20:00
      Grattis Arena
      Samlingsinformation: Matchgenomgång
      Samlingstid: 18:10
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Angered BK (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 20Lör
    • 10:00

      Future cup P-09


      17:00
    • 11:00

      Future Cup P-08


      00:00
    • 12:30

      BK Häcken P-05 (borta) P-06


      14:00
    • 13:40

      Lerums IS Lila (hemma) P-04


      14:40
    • 18:20

      VSK Aarhus (hemma) P-06


      20:00
    • 19:30

      LUNDS BK (borta) P-04


      20:30
  • 21Sön
    • Heldag

      Future Cup P-08

    • 09:00

      RB 1906 (hemma) P-06


      10:30
    • 10:00

      Future cup P-09


      17:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:20

      Täby FK Akademi (hemma) P-04


      12:20
    • 16:00

      Onsala BK (hemma) P-06


      17:00
    • 17:10

      IFK Göteborg (hemma) P-04


      18:10
  • 22Mån
    v.17
    • 00:00

      Future Cup P-08


      14:00
    • 09:00

      Future cup P-09


      13:00
    • 10:50

      Jonsereds IF (hemma) P-06


      11:50
    • 12:00

      BK Häcken (hemma) P-04


      13:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:25

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Kållered SK (borta) A-lag Herrar


      21:30
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      21:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Torslanda IK 1 (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Torslanda IK 3 (hemma) P-10


      19:30
    • 20:15

      Kode IF/Kareby IS (hemma) P-05


      22:15
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      Solängens BK Vit (hemma) P-04


      21:00
  • 27Lör
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 10:45

      Vallens IF (hemma) P-08


      12:45
    • 13:00

      Västra Frölunda IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Kärra KIF Gul (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Mölnlycke IF (borta) Herrjuniorer


      17:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 (borta) P-09


      14:00
    • 14:00

      Öjersjö IF Vit (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 15:00

      Kållered SK blå (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Hönö IS (hemma) Herrjuniorer


      18:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis