Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 10:00

      BK HÄCKEN GUL (borta) P-06


      11:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 13:00

      Vänersborgs IF (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 13:10

      Brommapojkarna J16 (borta) P-02


      14:10
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 14:00

      Träning P-04


      15:30
    • 16:00

      Örebro Syrianska IF (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      Göteborgs FF (hemma) A-lag Damer


      21:30
    • 20:15

      Stenkullen GoIK (hemma) P-02


      22:15
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 12:00

      BK Häcken Gul (hemma) P-04


      14:00
    • 15:00

      Bollkallar HBFC-Herr P-06


      17:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:30

      BK Häcken svart (hemma) P-04


      18:30
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrjuniorer


      21:00
    • 20:15

      Torslanda IK 2 (hemma) P-02


      22:15
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Lundby IF Vit (hemma) P-08


      12:00
    • 11:30

      Götaholms BK Blå (borta) P-04


      13:30
    • 16:00

      Backatorp IF Röd (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Karlstad BK (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 22Sön
    • 12:00

      Träning P-07


      14:15
    • 12:00

      Backatorp IF Svart (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Lerkils IF (borta) P-02


      14:00
    • 13:00

      Träning P-10


      14:30
    • 14:00

      Hönö IS (borta) P-04


      16:00
    • 16:00

      Öckerö IF (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:30

      IK Kongahälla (borta) Herrjuniorer


      18:30
  • 23Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 24Tis
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Torslanda IK 2 (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Torslanda IK 1 (hemma) P-10


      19:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Kärra KIF Röd (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      IFK Fjärås (hemma) A-lag Damer


      21:30
    • 20:15

      IF Väster (hemma) P-02


      22:15
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 12:00

      BK Häcken Vit (hemma) P-06


      14:00
    • 13:15

      BK Häcken Gul (hemma) P-06


      15:15
    • 16:00

      Torslanda IK Svart (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Askims IK Röd (hemma) P-04


      18:00
    • 16:00

      Vårgårda IK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 13:00

      Träning P-10


      14:30
    • 16:30

      Sävedalens IF (hemma) Herrjuniorer


      18:30
  • 30Mån
    v.18