Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 10:00

      BK HÄCKEN GUL (borta) P-06


      11:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 13:10

      Brommapojkarna J16 (borta) P-02


      14:10
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 14:00

      Träning P-04


      15:30
    • 16:00

      Örebro Syrianska IF (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      Göteborgs FF (hemma) A-lag Damer


      21:30
    • 20:15

      Stenkullen GoIK (hemma) P-02


      22:15
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 12:00

      BK Häcken Gul (hemma) P-04


      14:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar HBFC-Herr P-06


      17:00
    • 16:30

      BK Häcken svart (hemma) P-04


      18:30
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
      Lila plan
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrjuniorer


      21:00
    • 20:15

      Torslanda IK 2 (hemma) P-02


      22:15
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Lundby IF Vit (hemma) P-08


      12:00
    • 16:00

      Backatorp IF Röd (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Karlstad BK (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 22Sön
    • 12:00

      Lerkils IF (borta) P-02


      14:00
    • 12:00

      Backatorp IF Svart (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Träning P-07


      14:15
    • 12:00

      Finlandia/Pallo AIF Blå (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      Träning P-10


      14:30
    • 13:15

      Finlandia/Pallo AIF Vit (hemma) P-07


      15:15
    • 14:00

      Hönö IS (borta) P-04


      16:00
    • 16:00

      Öckerö IF (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 18:15

      Romelanda UF Gul (borta) P-05


      20:15
  • 23Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrjuniorer


      19:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
    • 20:00

      Lindome GIF (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 24Tis
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Torslanda IK 2 (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Torslanda IK 1 (hemma) P-10


      19:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Kärra KIF Röd (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      IFK Fjärås (hemma) A-lag Damer


      21:30
    • 20:15

      IF Väster (hemma) P-02


      22:15
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:40

      Träning P-07


      13:15
    • 10:45

      Västra Frölunda IF Vit (borta) P-07


      12:45
    • 12:00

      Västra Frölunda IF Rosa (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      BK Häcken Vit (hemma) P-06


      14:00
    • 13:15

      BK Häcken Gul (hemma) P-06


      15:15
    • 14:30

      Kärra KIF Blå (hemma) P-05


      16:30
    • 16:00

      Askims IK Röd (hemma) P-04


      18:00
    • 16:00

      Vårgårda IK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Torslanda IK Svart (borta) P-08


      18:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 13:00

      Träning P-10


      14:30
    • 16:30

      Sävedalens IF (hemma) Herrjuniorer


      18:30
  • 30Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30