Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 10:00

      BK HÄCKEN GUL (borta) P-06


      11:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 13:00

      Vänersborgs IF (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 13:10

      Brommapojkarna J16 (borta) P-02


      14:10
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 14:00

      Träning P-04


      15:30
    • 16:00

      Örebro Syrianska IF (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      Göteborgs FF (hemma) A-lag Damer


      21:30
    • 20:15

      Stenkullen GoIK (hemma) P-02


      22:15
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 12:00

      BK Häcken Gul (hemma) P-04


      14:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar HBFC-Herr P-06


      17:00
    • 16:30

      BK Häcken svart (hemma) P-04


      18:30
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
      Gratts Arena 2
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrjuniorer


      21:00
    • 20:15

      Torslanda IK 2 (hemma) P-02


      22:15
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Lundby IF Vit (hemma) P-08


      12:00
    • 11:30

      Götaholms BK Blå (borta) P-04


      13:30
    • 16:00

      Karlstad BK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Backatorp IF Röd (borta) P-06


      18:00
  • 22Sön
    • 12:00

      Träning P-07


      14:15
    • 12:00

      Finlandia/Pallo AIF Blå (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Lerkils IF (borta) P-02


      14:00
    • 12:00

      Backatorp IF Svart (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Träning P-10


      14:30
    • 13:15

      Finlandia/Pallo AIF Vit (hemma) P-07


      15:15
    • 14:00

      Hönö IS (borta) P-04


      16:00
    • 16:00

      Öckerö IF (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 18:15

      Romelanda UF Gul (borta) P-05


      20:15
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Torslanda IK 2 (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Torslanda IK 1 (hemma) P-10


      19:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Kärra KIF Röd (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      IFK Fjärås (hemma) A-lag Damer


      21:30
    • 20:15

      IF Väster (hemma) P-02


      22:15
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:40

      Träning P-07


      13:15
    • 10:45

      Västra Frölunda IF Vit (borta) P-07


      12:45
    • 12:00

      Västra Frölunda IF Rosa (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      BK Häcken Vit (hemma) P-06


      14:00
    • 13:15

      BK Häcken Gul (hemma) P-06


      15:15
    • 14:30

      Kärra KIF Blå (hemma) P-05


      16:30
    • 16:00

      Askims IK Röd (hemma) P-04


      18:00
    • 16:00

      Vårgårda IK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Torslanda IK Svart (borta) P-08


      18:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 13:00

      Träning P-10


      14:30
    • 16:30

      Sävedalens IF (hemma) Herrjuniorer


      18:30
  • 30Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30