Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 12:30

      Qviding FIF (borta) P-06


      13:30
    • 15:00

      Träning P-05


      17:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:30
  • 3Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:15
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:10
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      22:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Träning Herrjuniorer


      19:30
      Brunnsbo inomhus
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 8Lör
    • 15:00

      Träning P-05


      17:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 18:15

      Träning P-11


      19:15
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:20

      IF Warta (hemma) P-04


      09:35
    • 09:20

      IF Warta (hemma) P-03


      09:35
    • 10:20

      Utbynäs SK 2 (hemma) P-03


      10:35
    • 10:20

      Utbynäs SK 2 (hemma) P-04


      10:35
    • 11:30

      Gunnilse IS 1 (borta) P-04


      11:45
    • 11:30

      Gunnilse IS 1 (borta) P-03


      11:45
    • 12:10

      Lerums IS 2 (borta) P-04


      12:25
    • 12:10

      Torslanda Futsal 1 (borta) P-04


      12:25
    • 13:40

      IF Warta 2 (borta) P-04


      13:55
    • 13:40

      Hönö IS (hemma) P-04


      13:55
    • 14:20

      Eriksbergs IF 1 (borta) P-03


      14:35
    • 14:20

      Eriksbergs IF 1 (borta) P-04


      14:35
    • 14:40

      Vallens IF 1 (hemma) P-04


      14:55
    • 14:40

      Hamburgsunds IF (hemma) P-04


      14:55
    • 15:00

      Träning P-05


      17:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:15
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:15
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.1