Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      BK Häcken Svart (hemma) P-09


      19:45
    • 17:45

      KF Velebit 2 (hemma) P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:00

      Vallens IF (borta) P-06


      21:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 20:15

      Solängens BK (hemma) P-02


      22:15
  • 6Lör
  • 7Sön
    • Heldag

      Sammandrag 5 mot 5 Hisingsbacka FC

    • 10:00

      Sammandrag 5 vs 5 Torslanda IK Lag 2 VS H-BACKA GULA P-10


      11:00
    • 10:40

      sammandrag 5 mot 5 Hisings Backa Vita Vs Lundby IF:1 P-10


      11:20
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:20

      sammandrag 5 mot 5 Hisings backa Gula Vs Torslanda Ik Lag1 P-10


      13:00
    • 12:00

      Hönö IS Vit (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Hönö IS Röd (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag 5 vs 5 Torslanda ik:Lag 4 vs H-BACKA VITA P-10


      13:00
    • 12:00

      GAIS (hemma) P-06


      14:00
    • 12:40

      Sammandrag 5 vs 5 IF WARTA :VIT vs H-BACKA SVARTA P-10


      13:40
    • 14:00

      Sammandrag 5 mot 5 Hisings Backa Svarta Vs Torslanda IK: lag3 P-10


      15:30
    • 14:15

      Guldhedens IK (hemma) A-lag Damer


      16:30
    • 17:00

      FC Trollhättan (borta) A-lag Herrar


      19:00
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
      Lilla plan backavallen
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:30

      Älvsborg FF (hemma) Herrjuniorer


      21:30
  • 13Lör
    • 12:00

      Stenkullen GoIK (borta) P-02


      14:00
    • 16:00

      Hovås Billdal IF Röd (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Askims IK Röd (borta) P-04


      18:00
    • 16:00

      Stenungsunds IF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 14Sön
    • 10:45

      Backatorp IF Svart (hemma) P-07


      12:45
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 12:00

      Backatorp IF Röd (hemma) P-07


      14:00
    • 14:30

      Ytterby IS (borta) P-05


      16:30
    • 15:00

      Backatorp IF 3 (borta) P-08


      17:00
    • 16:15

      Landvetter IS (borta) Herrjuniorer


      18:15
  • 15Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 20Lör
    • 13:00

      Hönö IS (hemma) P-04


      15:00
    • 15:00

      IK Gauthiod (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:15

      Lerkils IF (hemma) P-02


      18:15
  • 21Sön
    • 08:00

      WFM TURNERING P-06


      16:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:00

      Lerums IS Lila (borta) P-02


      13:00
  • 22Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:45

      BK Häcken Gul (borta) P-04


      20:45
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
  • 31Ons