Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingens IK

Följ

Hisingens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Hisingens IK
Välj lag

Januari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.53
  • 2Lör
    • Heldag

      Cup Ulricehamn Team 11

    • 10:00

      Fys/skottramp Team 11


      11:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:15
    • 16:15

      Träning P-08


      17:15
  • 3Sön
    • 00:00

      Lysekil/Uddevalla (hemma) J18


      02:00
    • 10:00

      Fys/skottramp Team 11


      11:30
    • 11:00

      Träning P-08


      12:00
    • 17:30

      Träning A-pojk


      19:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning J18


      19:30
  • 4Mån
    v.1
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning A-pojk


      20:00
  • 5Tis
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:15
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
  • 6Ons
    • 12:50

      Träning P-07


      14:15
    • 13:00

      Träning P-08


      14:15
    • 15:00

      Träning P-09


      16:15
    • 15:30

      Träning A-pojk


      17:45
    • 15:30

      Träning J18


      17:45
    • 18:00

      Operativt Möte Styrelsen


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
  • 9Lör
    • 00:00

      Hanhals IF VIt (borta) P-07


      02:00
    • 00:00

      Skärgårdens SK (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Stenungsund HF (borta) P-09


      02:00
    • 10:00

      Fys/skottramp Team 11


      11:30
    • 11:00

      Vamos P-08


      11:20
  • 10Sön
    • 00:00

      Sörhaga/Alingsås HK (borta) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Rönnängs IK (borta) P-08


      02:00
    • 00:00

      Stenungsund HF (borta) J18


      02:00
    • 10:00

      Fys/skottramp Team 11


      11:30
    • 14:00

      Träning J18


      16:00
    • 14:45

      Träning A-pojk


      16:00
    • 14:50

      Träning P-07


      16:00
    • 15:00

      Träning P-08


      16:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 11Mån
    v.2
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning A-pojk


      20:00
  • 12Tis
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Vamos P-08


      19:30
  • 13Ons
    • 18:00

      Operativt Möte Styrelsen


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 14Tor
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
      Importgatan 33
      Anteckning: 17:50 Samling
      18:00 Träning
    • 19:00

      Träning A-pojk


      20:00
  • 15Fre
    • 20:30

      Träning A-pojk


      22:30
    • 20:30

      Träning J18


      22:30
    • 20:30

      Träning P-09


      21:30
    • 20:30

      Träning P-10


      21:30
    • 20:30

      Träning Team 11


      21:30
    • 21:10

      Träning P-07


      22:30
    • 21:30

      Träning P-08


      22:30
  • 16Lör
    • 00:00

      Kungälvs IK 1 (hemma) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Bäcken HC (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Kungälvs IK Vit (borta) P-07


      02:00
    • 10:00

      Fys/skottramp Team 11


      11:30
    • 14:30

      Träning P-10


      16:00
    • 15:00

      Vamos P-08


      15:40
  • 17Sön
    • 00:00

      Falkenberg/Varberg (hemma) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Kållered SK (hemma) J18


      02:00
    • 10:00

      Fys/skottramp Team 11


      11:30
    • 17:00

      Träning Team 12


      18:30
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
  • 18Mån
    v.3
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning A-pojk


      20:00
  • 19Tis
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Styrelsemöte Styrelsen


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Vamos P-08


      19:40
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Operativt Möte Styrelsen


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 21Tor
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning A-pojk


      20:00
    • 19:00

      Vamos P-08


      19:40
  • 22Fre
    • 19:30

      Träning A-pojk


      22:00
    • 19:30

      Träning J18


      22:00
    • 20:30

      Träning P-08


      22:00
    • 20:30

      Träning P-07


      22:00
  • 23Lör
    • 00:00

      Härryda HC 1 (borta) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Lerums BK (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Partille HK (PHK) (borta) P-09


      02:00
    • 10:00

      Fys/skottramp Team 11


      11:30
    • 12:00

      Extra styrelsemöte - COVID Styrelsen


      12:30
    • 14:30

      Träning P-10


      16:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Frölunda HC (borta) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Stenungsund HF (hemma) P-08


      02:00
    • 00:00

      Kungälvs IK (borta) J18


      02:00
    • 13:45

      Träning Team 12


      14:45
    • 13:45

      Träning P-10


      14:45
    • 13:45

      Träning Team 11


      14:45
    • 14:00

      Träning A-pojk


      16:00
    • 14:00

      Träning J18


      16:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 15:00

      Träning P-08


      16:00
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
  • 25Mån
    v.4
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:00

      Operativt Möte Styrelsen


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 28Tor
    • 00:00

      Järnbrotts HK/Bäcken HC (hemma) J18


      02:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 00:00

      Hovås HC 1 (hemma) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Partille HK (borta) P-07


      02:00
    • 00:00

      Hovås HC (borta) P-07


      02:00
    • 00:00

      Göteborgs IK (hemma) P-09


      02:00
    • 10:00

      Fys/skottramp Team 11


      11:30
  • 31Sön
    • 00:00

      Hanhals IF (hemma) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Bäcken HC Blå (borta) P-08


      02:00
    • 00:00

      Härryda HC (borta) J18


      02:00
    • 10:00

      Fys/skottramp Team 11


      11:30
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00