Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hille/Åbyggeby IK

Följ

Hille/Åbyggeby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 07:00

      Parkstädning Team-06


      11:00
    • 12:20

      Träningsmatch mot Valbo Team-09


      14:20
    • 15:00

      Match Team-07


      17:00
  • 4Sön
    • 07:00

      Parkstädning Team-06


      11:00
    • 10:10

      Strömsbro IF (borta) Team-09


      12:10
    • 14:40

      Träningsmatch Team-10


      16:00
    • 16:00

      Valbo HC (borta) Team-06


      18:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Nicklas Bäckström Cup Team-08


      00:00
    • 10:10

      IK Huge (hemma) Team-08


      11:10
    • 12:30

      Strömsbro IF (borta) Team-08


      13:30
    • 16:00

      Valbo HC (borta) Team-08


      17:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Nicklas Bäckström Cup Team-08


      20:00
    • 09:00

      Gävle GIK (hemma) Team-08


      10:00
    • 12:30

      Bollnäs IS (hemma) Team-08


      13:30
    • 16:15

      Bollnäs IS (borta) Team-08


      17:15
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 12:00

      Bollnäs IS (borta) Team-07


      14:00
    • 12:10

      Träningsmatch mot Valbo Team-09


      14:00
  • 18Sön
    • 10:10

      Skutskärs SK (hemma) Team-11


      12:00
    • 12:30

      Sandvikens IK (hemma) Team-10


      14:00
  • 19Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning Team-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Team-09


      18:00
      Fys - Health 2 U, Vävaren Strömsbro
      Samlingstid: 16:55
      Anteckning: Fyspass på Health 2 U med externa ledare.
      Inomhusträning.
      Träningen sker tillsammans med 10:orna.
      Kom i tid men kom inte heller för tidigt för då får man stå utanför och vänta.
      De vill inte att grabbarna ska vara i lokalen härja innan passet börjar.

    • 19:00

      Träning Team-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Team-06


      20:00
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      Cup Team-07

    • 11:00

      IK Huge (hemma) Team-09


      13:00
    • 17:40

      Sandvikens IK (borta) Team-11


      19:00
    • 17:40

      Sandvikens IK (borta) Team-11


      19:00
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 13:30

      Strömsbro IF (hemma) Team-07


      15:30