Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HF Limhamn

Följ

HF Limhamn

Följ oss för uppdateringar
Följ
HF Limhamn
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F 7-8


      18:30
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 13:00

      Domare P10 P-16


      15:15
    • 13:30

      Lugi HF P10 1 (hemma) P 10-11


      15:30
    • 13:45

      H43 Lund HF 1 (borta) P-16


      15:45
    • 13:45

      H43 - HF Limhamn (P16) P-16


      15:15
    • 15:30

      IFK Ystad HK (borta) P 10-11


      17:30
  • 4Sön
    • 17:30

      IFK Ystad-HF Limhamn (P15) P-16


      19:00
    • 17:30

      IFK Ystad HK Röd (borta) P-16


      19:30
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F 7-8


      18:30
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 12:00

      Stavsten HK Ungdom (hemma) P-16


      14:00
    • 13:00

      Domare F10 P-16


      16:30
    • 13:30

      Ystads IF HF F10 Vit (hemma) F 10-12


      15:30
    • 15:30

      Skurups Handboll (borta) F 10-12


      17:30
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F 7-8


      18:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 11:00

      Tomelilla IF (hemma) P 10-11


      13:00
    • 12:00

      Lödde Vikings HK Röd (borta) P 10-11


      14:00
    • 12:00

      HK Ankaret P16 1 (borta) P-16


      14:00
  • 18Sön
    • 15:00

      Vinslövs HK (borta) P-16


      17:00
      Furutorpshallen
      Serie: P15 A SkHF
      Samlingsinfo: Furutorpshallen
      Samlingstid: 14:15
      Anteckning: Samling Furutorpshallen, Vinslöv 14:15
      Resultat och referat
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F 7-8


      18:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:00

      Stavsten HK Ungdom (borta) F 10-12


      13:00
    • 12:00

      Veberöds HK (hemma) F 10-12


      14:00
    • 12:00

      Träning P-16


      13:00
  • 25Sön
    • 17:00

      Lugi HF P16 1 (borta) P-16


      19:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
    • 16:30

      Sparring Eslövs IK Dam Elit P-16


      18:30
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F 7-8


      18:30
  • 30Fre
  • 31Lör