Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • Heldag

      Kundvagnar F07/08 v 35 F-07/08

    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P 2013


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch P-10


      19:15
    • 18:30

      DFK Värmbol 04/05 (hemma) F 17


      20:30
  • 2Tor
    • Heldag

      Kundvagnar F07/08 v 35 F-07/08

    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Torshälla-Nyby IS P09 Grön (hemma) P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 3Fre
    • Heldag

      Kundvagnar F07/08 v 35 F-07/08

    • 18:30

      Eskilstuna City FK P12 Vit (borta) P-11


      20:30
    • 18:30

      Järna (hemma) Herrlaget


      19:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Kundvagnar F07/08 v 35 F-07/08

    • 11:00

      Eskilstuna Södra FF Gäris (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      FC Kurdtuna p07 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      IFK Nyköping F08 (borta) F-07/08


      14:00
    • 12:30

      Eskilstuna City FK P09 Blå (borta) P-08


      14:30
    • 13:00

      BK Sport (hemma) Damlaget


      15:00
    • 13:00

      IFK Eskilstuna P 2013 blå (hemma) P 2013


      14:00
    • 14:00

      IFK Eskilstuna P09 Vit (borta) P-09


      15:15
  • 5Sön
    • 00:00

      Kundvagnar F07/08 v 35 F-07/08


      19:00
    • 10:30

      Träningsmatch F-13


      12:30
    • 11:30

      Eskilstuna United DFF F16 (hemma) F 17


      13:30
    • 12:00

      IFK Eskilstuna P 2012 vit (hemma) P-12


      14:00
    • 15:00

      Seriematch P-10


      16:15
    • 17:00

      IK Viljan Strängnäs P08 (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Eskilstuna United DFF F10 blå (hemma) F-10/11


      18:00
  • 6Mån
    v.36
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Assyriska United (hemma) Herrlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F 17


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      19:45
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Herrlaget


      20:15
  • 8Ons
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P 2013


      19:00
    • 18:00

      Träning F 17


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch Jäder F09/10 F-10/11


      19:00
    • 18:15

      Kvicksund (borta) Herrlaget


      20:00
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Torshälla-Nyby IS P09 Grön (borta) P-09


      19:15
    • 18:30

      Förädramöte F-07/08


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Eskilstuna United DFF F-10 vit (borta) F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Eskilstuna United DFF F09 Vitt (hemma) F-09


      13:00
    • 13:00

      Nykvarns SK P 07 Vit (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Gillberga (borta) Herrlaget


      14:00
    • 14:00

      Bie GOIF PF 2011 (hemma) P-11


      16:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Seriematch P-10


      11:15
    • 12:30

      IFK Eskilstuna P 2013 röd (borta) P 2013


      13:30
    • 12:30

      Träningsmatch F-13


      14:30
    • 14:00

      IFK Mariefred P12 Vit (borta) P-12


      16:00
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs U (borta) Damlaget


      17:00
    • 16:00

      IFK Nyköping F04/05 (borta) F 17


      18:00
    • 16:00

      Ifk Mariefred P09 Vit (hemma) P-09


      17:15
    • 18:00

      Stallarholmens SK F/P-08/09 (hemma) P-08


      20:00
  • 13Mån
    v.37
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Kundvagnar COOP P-04


      19:00
    • 18:30

      Träning F 17


      20:00
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:45

      Al Salam SK P07 (hemma) P-07


      19:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
  • 15Ons
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P 2013


      19:00
    • 18:00

      Träning F 17


      20:00
    • 18:00

      Träningsmatch Stallarholmen F-10/11


      19:00
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Katrineholms AIK P08 Gul (hemma) P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning Damlaget


      19:45
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Grande Final F 17


      18:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Stigtomta IF (borta) F-07/08


      13:00
    • 15:00

      Nykvarn (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 19Sön
    • 09:30

      Al Salam SK P07 (borta) P-07


      11:30
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 12:00

      Oxelösunds IK /Stigtomta IF F04/05/06 (hemma) F 17


      14:00
    • 14:00

      Gillberga (hemma) Herrlaget


      15:00
    • 16:00

      Eskilstuna City FK P09 Blå (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Jäders IF (hemma) Damlaget


      19:00
  • 20Mån
    v.38
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Match F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      19:45
  • 21Tis
    • 17:15

      Skogstorps GOIF F08/09 (hemma) F-07/08


      19:15
    • 17:15

      Match mot Skogstorp F-07/08


      19:00
      Skogsvallen
      Samlingstid: 16:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Kvicksunds SK (borta) Damlaget


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      BK Sport P 08 (hemma) P-08


      19:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P 2013


      19:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 11:00

      Värmbols FC U13 1 (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      IFK Mariefred F09/10 (hemma) F-09


      15:00
    • 13:00

      Kvicksund SK P09 (borta) P-09


      14:15
    • 15:00

      Triangelns IK P09 (hemma) P-09


      16:15
    • 16:00

      Ärla (borta) Herrlaget


      18:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Minicup Balsta IP P 2013


      15:00
    • 11:00

      Torshälla-Nyby IS P11 (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 11:00

      Seriematch P-10


      12:15
    • 13:00

      Hargs BK (borta) Damlaget


      15:00
    • 13:00

      Eskilstuna United DFF F-10 vit (hemma) F-10/11


      14:00
    • 13:30

      Seriematch P-10


      14:45
    • 15:00

      Triangelns IK 08/09 (hemma) F-07/08


      17:00
    • 15:00

      Stenkvista (borta) Herrlaget


      16:00
  • 27Mån
    v.39
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch Stallarholmen F-10/11


      19:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P 2013


      19:00
  • 30Tor