Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF, Skogsvallen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hällbybrunns IF
Välj sektion/lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:30

      Jäders IF P05 (borta) P-05


      12:30
    • 12:00

      Södertälje FK P02 (K) (hemma) P-02/03


      14:00
    • 13:00

      Jäders IF P07 (hemma) P-07


      15:00
    • 13:30

      IFK Lidingö FK (borta) Damlaget


      15:30
    • 15:00

      Triangelns IK U (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 15:00

      Eskilstuna United F07 Lag1 (hemma) F-07


      17:00
    • 16:30

      Assyriska FF (hemma) P-08


      18:30
  • 2Sön
    • 09:00

      Sammandrag F-09


      14:00
    • 11:00

      Torshälla-Nyby IS P 08 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      BK Sport F 05 (borta) F-05/06


      13:00
    • 17:00

      Södertälje FK P05 Röd (hemma) P-04


      19:00
    • 17:00

      Julita GoIF (borta) Damlaget


      19:00
  • 3Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-02/03


      20:00
  • 4Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Assyriska FF (borta) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      BK Sport U16 (borta) P-02/03


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 6Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:15

      AFC Eskilstuna P 05 (hemma) P-04


      20:15
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Skogstorps GOIF P07 (borta) P-07


      20:30
  • 7Fre
    • 18:30

      BK Sport (hemma) Herrlaget


      19:30
    • 18:30

      Matchvärd herrlaget P-08


      20:30
  • 8Lör
    • 11:00

      Kvicksunds SK P05 (hemma) P-05


      13:00
    • 11:30

      Södertälje FK P08 Röd (borta) P-08


      13:30
    • 15:00

      IFK Nyköping (hemma) Damlaget


      17:00
  • 9Sön
    • 08:30

      Sammandrag P-10


      15:30
    • 09:00

      Hällbybrunns IF svart (hemma) P-09


      17:00
    • 10:00

      Syrianska Eskilstuna IF P09 (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Eskilstuna United F07 Lag2 (borta) F-07


      12:00
    • 10:40

      United blå - Hällby F-10


      11:10
    • 11:00

      Torshälla-Nyby IS P -06 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Triangelns IK /TNIS (borta) P-04


      13:00
    • 12:00

      Eskilstuna United DFF F08 Blå (hemma) F-08


      14:00
    • 12:20

      United vit - Hällby F-10


      12:30
    • 14:00

      Järna - Hällby F-10


      14:30
    • 14:00

      Träning P-07


      16:00
    • 15:00

      Södertälje FK F03 (borta) F-03/04


      17:00
    • 17:00

      Trosa-Vagnhärad SK (hemma) Damlaget


      19:00
    • 18:00

      Al Salam SK (borta) Herrlaget


      19:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
  • 11Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      IFK Mariefred P04 (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 13Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Torshälla-Nyby IS F05/06 (hemma) F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 14Fre
    • 18:00

      Stora Sundby GoIF P05 (7 mot 7) (borta) P-05


      20:00
  • 15Lör
    • 08:00

      Sammandrag i Strängnäs P-10


      15:00
    • 09:00

      Sammandrag F-09


      15:00
    • 10:00

      Jäders IF F05/06 (borta) F-05/06


      12:00
    • 11:00

      Eskilstuna City FK P04 (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      ÄST (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      IK Tun (borta) Damlaget


      13:30
    • 13:00

      Skogstorps GOIF P06 (hemma) P-06


      15:00
    • 15:00

      FC Kurdtuna (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 17:00

      New Mill Indians SK F07 (hemma) F-07


      19:00
  • 16Sön
    • 09:00

      Hällbybrunns IF svart (hemma) P-09


      17:00
    • 09:45

      Järna - Hällby F-10


      10:15
    • 11:00

      Skogstorps GOIF P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      IK Tun U (borta) Damlaget


      13:00
    • 11:15

      Hällby - viljan F-10


      11:45
    • 12:45

      United blå - Hällby F-10


      13:15
    • 13:00

      Syrianska Eskilstuna IF P09 (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Ericsbergs GoIF (borta) Herrlaget


      16:00
    • 16:00

      Eskilstuna United DFF F08 Blå (borta) F-08


      18:00
    • 16:00

      Trosa-Vagnhärad SK F-02-04 (hemma) F-03/04


      18:00
  • 17Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Avslutning P-02/03


      20:30
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlaget


      19:45
  • 19Ons
    • 10:00

      Föreningsavslutning P-07


      11:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Vilka spelar bara fotboll? P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 20Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 11:00

      Syrianska Eskilstuna IF P07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Assyriska FF (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      FC Somali Stjärna 1 (hemma) P-04


      14:00
    • 15:00

      Torshälla-Nyby IS P 05 Grön (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Stigtomta IF (borta) F-03/04


      17:00
    • 15:00

      Stuvsta IF (hemma) Damlaget


      17:00
    • 16:00

      Jäders IF U (hemma) Herrlaget


      17:00
  • 23Sön
    • 11:00

      ÄST (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Dunkers IF F05-07 (hemma) F-05/06


      14:00
    • 12:00

      Matchvärd P-09


      15:00
    • 12:00

      IFK Mariefred P06 (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Råby-Rönö IF (hemma) Herrlaget


      14:00
    • 13:00

      Torshälla-Nyby IS P 08 (borta) P-08


      15:00
    • 16:00

      IK Viljan Strängnäs (hemma) Damlaget


      18:00
    • 17:00

      Eskilstuna Babylon IF (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      New Mill Indians SK F07 (borta) F-07


      20:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:15
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
      Gustavsborg (gräs)
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-03/04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Syrianska FC P 04 Röd (borta) P-04


      21:00
  • 27Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 12:00

      Torshälla-Nyby IS P07 (hemma) P-07


      14:00
    • 13:30

      Hälleforsnäs IF (borta) Herrlaget


      14:30
    • 14:00

      IFK Eskilstuna P 06 vit (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Sätra SK B (borta) Damlaget


      17:00
    • 16:00

      Eskilstuna City FK P08 Blå (hemma) P-08


      18:00
  • 30Sön
    • 11:00

      Triangelns IK P08 SVART (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Torshälla-Nyby IS P 05 Svart (borta) P-05


      13:00
    • 13:00

      Eskilstuna United F07 Lag2 (hemma) F-07


      15:00
    • 15:00

      Syrianska Eskilstuna IF P07 (hemma) P-07


      17:00
    • 16:00

      IFK Mariefred F03 (hemma) F-03/04


      18:00
    • 16:00

      IFK Eskilstuna P 04 blå (borta) P-04


      18:00
    • 16:00

      Dunkers IF F08-10 - Hällbybrunns IF F-08 F-08


      18:00
    • 16:45

      Grillning och umgänge P-07


      19:00
    • 17:00

      Åkers IF F -05 (hemma) F-05/06


      19:00