Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arlanda IBK

Följ

Arlanda IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Arlanda IBK
Välj lag

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Storvretacupen P06/07

    • Heldag

      Storvretacupen P08

    • 10:10

      IS Saga (hemma) P06/07


      11:10
    • 16:50

      Linköping (hemma) P06/07


      17:50
  • 5Lör
    • Heldag

      Storvretacupen P06/07

    • Heldag

      Storvretacupen P08

    • 12:30

      Vendelsö (hemma) P06/07


      13:30
  • 6Sön
    • Heldag

      Storvretacupen P06/07

    • Heldag

      Storvretacupen P08

  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:50

      Träning P04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 19:15

      Enköpings IBK (borta) P08


      21:15
  • 12Lör
  • 13Sön
    • Heldag

      Cheerleading låna klubbrummet Arlanda IBK

    • 09:00

      Träning P11


      10:00
    • 10:00

      Träning P12/13


      11:00
    • 10:00

      IBK Uppsala Teknologer U (borta) DAM


      12:00
    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 12:30

      Vaxholms IBF (hemma) Juniorlag Herrar


      14:30
    • 15:30

      IS Saga (borta) P04/05


      17:30
    • 19:00

      Sigtuna IF IBK (borta) Old Ladies


      21:00
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:50

      Träning P04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
  • 19Lör
    • 10:15

      Wåhla IBK (hemma) P06/07


      12:15
    • 11:00

      Knatteligan Örsundsbro F10/11


      16:00
    • 11:30

      Almunge IK (hemma) P09


      12:30
    • 12:15

      Örsundsbro IF vit (borta) F10/11


      14:15
    • 12:45

      Björklinge BK 2 (hemma) F06-09


      14:45
    • 12:55

      Örsundsbro IF blå (hemma) F10/11


      14:55
    • 13:15

      Storvreta IBK röd (borta) F10/11


      15:15
    • 13:30

      Wåhla IBK (borta) Herrar A-lag


      15:30
    • 13:35

      Storvreta IBK svart (hemma) F10/11


      15:35
    • 14:00

      Gävle GIK HJ17 (hemma) Juniorlag Herrar


      16:00
    • 14:30

      IBF Hedemora (borta) DAM


      16:30
    • 16:00

      Rotebro IS IBK (B) (hemma) Old Ladies


      18:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning P11


      10:00
    • 10:00

      Träning P12/13


      11:00
    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 12:30

      Örsundsbro IF (borta) P04/05


      14:30
    • 13:00

      Rasbo IK Legends (borta) Herrar B-lag


      15:00
    • 17:50

      IK Sirius IBK/FBC 1 (P08 södra) (borta) P08


      19:50
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:50

      Träning P04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 19:00

      TÖFF/Tierp IBK (borta) P06/07


      21:00
  • 26Lör
    • 09:00

      Stäkets IF (borta) Juniorlag Herrar


      11:00
    • 09:00

      Bälinge IF gul (hemma) P11


      11:00
    • 09:20

      Björklinge BK röd (hemma) P11


      11:20
    • 09:20

      Björklinge BK (borta) P11


      11:20
    • 09:40

      Bälinge IF gul (borta) P11


      11:40
    • 10:00

      Björklinge BK (hemma) P11


      12:00
    • 10:20

      Bälinge IF svart (hemma) P11


      12:20
    • 10:30

      Träning P10


      13:15
    • 10:40

      Björklinge BK röd (hemma) P11


      12:40
    • 10:40

      Bälinge IF svart (borta) P11


      12:40
    • 11:15

      Gottsunda IBF ny (hemma) P10


      13:15
    • 11:35

      Rasbo IK vit (borta) P10


      13:35
    • 11:35

      Rasbo IK svart (hemma) P10


      13:35
    • 11:50

      IBK Uppsala Teknologer Legends (borta) Herrar B-lag


      13:50
    • 11:55

      Gottsunda IBF ny (borta) P10


      13:55
    • 12:15

      Rasbo IK vit (hemma) P10


      14:15
    • 12:35

      Gottsunda IBF (hemma) P10


      14:35
    • 12:55

      Rasbo IK svart (hemma) P10


      14:55
    • 12:55

      Gottsunda IBF (borta) P10


      14:55
    • 14:15

      Storvreta IBK (hemma) DAM


      16:15
    • 16:00

      Björklinge BK (borta) P04/05


      18:00
    • 17:15

      SK Vide (hemma) P08


      19:15
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor