Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnesta IK

Följ

Gnesta IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.1
  • 4Tis
    • 19:00

      Gnesta IK A-lag (hemma) Vets H35


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 07:00

      Träningsdag U12


      17:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning U14


      11:30
    • 12:00

      Nyköpings sk (borta) U10


      14:00
    • 13:00

      Poolspel U12 U12


      14:30
    • 13:00

      Poolspel U12 Domare


      14:30
    • 14:20

      Eskilstuna Linden (borta) U10


      16:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.2
  • 11Tis
    • 00:00

      Träning Konståkning


      18:00
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:10
    • 19:00

      Träning J18


      20:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 17:50

      Fys U14


      18:50
    • 18:10

      Träning U12


      19:10
    • 19:10

      Träning U14


      20:10
    • 20:10

      Träning A-lag Herrar


      21:10
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      IFK Mariefred (borta) U14


      12:00
    • 14:30

      Träning U10


      17:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.3
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:10
    • 19:00

      Träning J18


      20:00
    • 20:10

      Träning U14


      21:10
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 17:50

      Fys U14


      18:50
    • 18:10

      Träning U12


      19:10
    • 19:10

      Träning U14


      20:10
    • 20:10

      Träning A-lag Herrar


      21:10
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Åker/Strängnäs HC (hemma) U10


      10:30
    • 09:00

      Poolspel U10 Domare


      10:30
    • 11:00

      Wing Academy by GIK U10


      12:00
    • 11:00

      Wing Academy by GIK Tjejhockey


      12:00
    • 12:10

      Wing Academy by GIK U12


      13:10
    • 12:10

      Wing Academy by GIK U14


      13:10
    • 12:10

      Wing Academy by GIK J18


      13:10
    • 16:00

      Träning Målvakter


      18:30
  • 23Sön
    • 08:30

      Träning Målvakter


      09:50
    • 12:15

      Flickhockeyskola/ flickträning Tjejhockey


      13:30
    • 13:00

      Åker/Strängnäs HC (borta) U10


      15:00
    • 16:00

      Träning Konståkning


      17:00
    • 17:00

      Södertälje SK (hemma) U14


      19:00
    • 17:00

      Åker/Strängnäs HC (borta) Vets H35


      18:30
    • 17:00

      Södertälje SK (hemma) Domare


      18:30
    • 17:00

      Träning Konståkning


      18:00
  • 24Mån
    v.4
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 17:50

      Fys U14


      18:50
    • 18:00

      Träning U12


      18:50
    • 19:10

      Träning U14


      20:10
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Linden Hockey (hemma) U14


      12:00
    • 10:00

      Eskilstuna Linden Hockeyklubb (hemma) Domare


      11:30
    • 10:15

      Åker/Strängnäs HC (borta) U10


      12:00
    • 16:40

      Träning Målvakter


      18:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Träning Målvakter


      10:30
    • 11:00

      Flens HC Flames (borta) U10


      13:00
    • 12:15

      Flickhockeyskola/ flickträning Tjejhockey


      13:30
    • 19:00

      AIK Hockey (hemma) Vets H35


      20:10
  • 31Mån
    v.5
    • 20:10

      Träning U14


      21:10