Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnesta IK

Följ

Gnesta IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:00
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
    • 21:10

      Träning Vets H35


      22:10
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 08:00

      Endagscamp U14


      16:00
    • 09:00

      Träning U14


      10:30
    • 14:30

      Träning U14


      16:00
    • 17:00

      Träning Konståkning


      18:00
  • 6Lör
    • 10:00

      Wing Academy by GIK U10


      19:00
    • 11:15

      Wing Academy by GIK U12


      12:15
    • 11:15

      Wing Academy by GIK U14


      12:15
    • 11:15

      Wing Academy by GIK J18


      12:15
    • 13:00

      Träning U10


      14:00
    • 16:00

      Nyköpings SK (borta) U14


      18:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.45
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:10

      Träning J18


      20:10
    • 20:20

      Träning Vets H35


      21:20
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 17:50

      Fys U14


      18:30
    • 18:10

      Träning U12


      19:10
    • 19:10

      Träning U14


      20:10
    • 20:10

      Träning A-lag Herrar


      21:10
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      IFK Mariefred (hemma) U14


      12:00
    • 10:00

      IFK Mariefred (hemma) Domare


      11:30
    • 13:00

      Träning U10


      15:00
    • 13:00

      Poolspel U10 Domare


      14:30
    • 13:30

      Poolspel U12 U12


      15:00
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.46
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:10

      Träning J18


      20:10
    • 20:20

      Träning Vets H35


      21:20
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 17:50

      Fys U14


      18:30
    • 18:10

      Träning U12


      19:10
    • 19:10

      Träning U14


      20:10
    • 20:10

      Träning A-lag Herrar


      21:10
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 15:30

      Södertälje SK (borta) U14


      17:30
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.47
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 17:50

      Fys U14


      18:30
    • 18:10

      Träning U12


      19:00
    • 19:10

      Träning U14


      20:10
      Gnesta ishall
    • 20:10

      Träning A-lag Herrar


      21:10
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 08:30

      Träning U10


      11:00
    • 09:30

      Poolspel U10 Domare


      11:00
    • 10:00

      Poolspel U12 U12


      11:30
    • 12:30

      Linden Hockey (borta) U14


      14:30
    • 15:50

      Poolspel U12 U12


      17:10
  • 28Sön
    • 08:30

      Träning Målvakter


      09:45
    • 12:15

      Flickhockeyskola/ flickträning Tjejhockey


      13:15
    • 13:00

      Träning U10


      18:00
    • 13:30

      Wing Academy by GIK U10


      14:30
    • 13:30

      Wing Academy by GIK U12


      14:30
    • 14:45

      Wing Academy by GIK U14


      15:45
    • 14:45

      Wing Academy by GIK J18


      15:45
    • 16:00

      Träning Konståkning


      17:00
    • 17:00

      Träning Konståkning


      18:00
    • 19:00

      Träning Gubbiorerna


      20:30
  • 29Mån
    v.48
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:50

      Träning Vets H35


      21:00