Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnesta IK

Följ

Gnesta IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:00

      OVR utnildning U9


      19:00
    • 18:00

      Träning U13


      18:30
    • 18:00

      OVR-utbildning (för föräldrar) A-pojk


      20:00
    • 18:10

      Träning U11/ U12


      19:10
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
    • 20:30

      Träning Vets H35


      21:30
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 11:00

      Match mot Järna U9 U9


      12:20
    • 11:40

      U12 träningsmatch mot Ssk U11/ U12


      13:10
    • 15:50

      U11 Träningsmatch Åker/Strängnäs 10:or U11/ U12


      16:50
    • 16:50

      Eskilstuna Linden Hockey (borta) J20


      18:50
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:00

      Träning U13


      18:30
    • 18:10

      Träning U11/ U12


      19:10
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
    • 20:30

      Träning A-pojk


      21:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:00

      Träning U13


      18:30
    • 18:10

      Träning J20


      19:10
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
    • 20:30

      Träning Vets H35


      21:30
  • 9Fre
    • 17:00

      Läger med övernattning U11/ U12


      00:00
    • 18:00

      Träning U11/ U12


      19:00
    • 19:30

      Flemingsbergs IK (hemma) J18


      21:30
  • 10Lör
    • 00:00

      Läger med övernattning U11/ U12


      11:00
    • 10:00

      Träning U11/ U12


      11:00
    • 11:30

      U12 Match mot Åker/Strängnäs U11/ U12


      13:00
    • 13:10

      Järna SK 1 (borta) U9


      15:10
    • 13:40

      Linden Hockey 3 (hemma) U9


      15:40
    • 14:10

      Åker/Strängnäs HC 2 (hemma) U9


      16:10
    • 15:00

      Segeltorps IF (hemma) J20


      17:00
  • 11Sön
    • 08:30

      Träning Målvakter


      09:50
    • 09:00

      Södertälje SK 1 (hemma) U9


      11:00
    • 09:20

      Åker/Strängnäs HC 1 (borta) U9


      11:20
    • 09:40

      Linden Hockey 4 (borta) U9


      11:40
    • 10:00

      Träning Skridskoskola


      10:50
    • 10:40

      IFK Mariefred (borta) U13


      12:40
    • 11:00

      Träning Hockeyskola


      11:50
    • 13:00

      U11 Poolsammandrag U11/ U12


      14:00
    • 13:00

      U11 Sammandrag Domare


      14:00
    • 17:10

      Järna SK (borta) J18


      19:10
  • 12Mån
    v.42
    • 19:00

      Träning Tjejhockey


      20:00
    • 19:30

      Haninge Anchors HC (borta) J20


      21:30
    • 20:10

      Träning A-pojk


      21:10
  • 13Tis
    • 17:50

      Fotografering U9


      18:30
    • 18:00

      Fotografering U11/ U12


      19:00
    • 18:50

      Fotografering U13


      19:10
    • 19:30

      Fotografering A-pojk


      20:00
    • 19:50

      Lagfoto J20


      20:10
    • 20:10

      Fotografering 2020 Vets H35


      20:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:00

      Träning U13


      18:30
    • 18:10

      Träning U11/ U12


      19:10
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
    • 19:45

      Segeltorps IF (hemma) J18


      21:45
    • 20:30

      Träning Vets H35


      21:30
  • 16Fre
    • 18:00

      Träning J20


      19:00
    • 19:00

      Södertälje SK (borta) A-pojk


      21:00
    • 19:00

      Träning U13


      20:00
  • 17Lör
    • 09:40

      Wing Academy by GIK U11/ U12


      10:40
    • 10:30

      U12 Sammandrag Strängnäs U11/ U12


      12:00
    • 10:50

      Wing Academy by GIK A-pojk


      11:50
    • 10:50

      Wing Academy by GIK J20


      11:50
    • 10:50

      Wing Academy by GIK U13


      11:50
    • 13:00

      Trångsunds IF (hemma) J20


      15:00
  • 18Sön
    • 08:30

      Träning Målvakter


      09:50
    • 10:00

      Träning Skridskoskola


      10:50
    • 11:00

      Träning Hockeyskola


      11:50
      Gnesta Ishall
      Anteckning: Utrustning - hjälm, skridskor, handskar, klubba och vattenflaska.

      Kom ihåg att vara på plats i god tid!
    • 11:15

      Arbetsfördelning U13


      14:15
    • 12:15

      Åker/Strängnäs HC (hemma) U13


      14:15
    • 12:15

      Åker/Strängnäs HC (hemma) Domare


      13:15
  • 19Mån
    v.43
    • 19:30

      IFK Tumba IK (borta) J20


      21:30
    • 19:30

      Järna SK (hemma) A-pojk


      21:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:00

      Information från ledarna U13


      18:30
    • 18:00

      Arbetskväll i ishallen J20


      21:00
    • 18:10

      Träning U11/ U12


      19:10
    • 18:30

      Träning A-pojk


      19:30
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:10

      Träning U11/ U12


      19:10
    • 19:00

      HC Vita Hästen (borta) U13


      21:00
    • 19:20

      Träning J20


      20:20
    • 20:30

      Träning Vets H35


      21:30
  • 23Fre
    • 19:20

      Åker/Strängnäs HC (hemma) J18


      21:20
  • 24Lör
    • 10:00

      U11 Sammandrag Domare


      11:00
    • 10:00

      U11 Poolsammandrag U11/ U12


      11:00
    • 11:30

      Träning U13


      12:30
    • 13:00

      U9 Sammandrag Domare


      14:00
    • 13:00

      Linden Hockey 4 (hemma) U9


      15:00
    • 13:00

      Södertälje SK 3 (hemma) U9


      15:00
    • 13:20

      Gnesta IK 3 (hemma) U9


      15:20
    • 13:40

      Södertälje SK 3 (hemma) U9


      15:40
    • 13:40

      Linden Hockey 4 (borta) U9


      15:40
    • 17:00

      Nynäshamns IF HC (borta) J20


      19:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Linden Hockey 2 (hemma) U9


      11:00
    • 09:20

      Katrineholms HF (borta) U9


      11:20
    • 09:40

      Järna SK 2 (borta) U9


      11:40
    • 10:00

      Träning Skridskoskola


      10:50
    • 10:30

      U11 Poolsammandrag U11/ U12


      11:30
    • 11:00

      Träning Hockeyskola


      11:50
    • 11:15

      Arbetsfördelning U13


      14:15
    • 12:15

      Eskilstuna Linden Hockeyklubb (hemma) Domare


      13:15
    • 12:15

      Linden Hockey (hemma) U13


      14:15
    • 18:00

      Ekerö/Skå IK (borta) J18


      20:00
    • 19:00

      Tullinge TP (borta) Vets H35


      20:30
  • 26Mån
    v.44
    • 19:45

      Åker/Strängnäs HC (borta) A-pojk


      21:45
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:10

      Träning U11/ U12


      19:10
    • 18:30

      Träning A-pojk


      19:30
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
    • 20:30

      Träning J20


      21:30
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning Tjejhockey


      19:00
    • 19:10

      Träning A-pojk


      20:10
    • 20:00

      FOC Farsta IF (borta) J20


      22:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:10

      Träning U11/ U12


      19:10
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
    • 19:30

      IFK Tumba IK 2 (borta) J18


      21:30
    • 20:30

      Träning Vets H35


      21:30
  • 30Fre
    • 18:00

      Träning J20


      19:00
    • 19:00

      Träning A-pojk


      20:00
  • 31Lör
    • 11:00

      Eskilstuna Linden Hockey (hemma) J20


      13:00