Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Glimma Hockey

Följ

Glimma Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
    • 17:15

      Träning D3


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning D1


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      19:45
    • 18:45

      Träning C1


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 4Ons
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 5Tor
    • 18:15

      Träning D3


      19:15
    • 19:00

      Värnamo GIK (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning C1


      20:30
    • 19:30

      Träning B2


      20:30
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.2
    • 17:15

      Träning D3


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning C2


      18:30
    • 17:30

      Träning D1


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      19:45
    • 18:45

      Träning C1


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning C2


      18:30
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 18:15

      Träning D3


      19:15
    • 19:30

      Träning C1


      20:30
    • 19:30

      Träning B2


      20:30
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning B2


      18:00
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 10:30

      Osby (borta) C2


      12:30
    • 13:10

      IF Malmö Redhawks V (borta) B2


      15:10
    • 16:00

      IFK Falköping IK (borta) A-lag


      18:00
  • 16Mån
    v.3
    • 17:15

      Träning D3


      18:15
    • 17:15

      Träning Team16


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning C2


      18:30
    • 17:30

      Träning D1


      18:30
    • 18:30

      Styrelse möte Glimma Hockey


      21:00
    • 18:45

      Träning B2


      19:45
    • 18:45

      Träning C1


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning C2


      18:30
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 18:15

      Träning D3


      19:15
    • 19:30

      Träning C1


      20:30
    • 19:30

      Träning B2


      20:30
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning B2


      18:00
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:00

      Olofströms IK (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 21Lör
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Kristianstads IK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Kristianstads IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 09:00

      Träning HS/HS Tjej/Skridskoskolan


      10:00
    • 11:00

      Poolspel C1


      13:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Rögle BK V (hemma) B2


      12:00
    • 10:00

      Tyringe SOSS (borta) C2


      12:30
    • 13:00

      Trelleborgs IF (hemma) J18


      15:00
    • 17:00

      Tibro IK (hemma) A-lag


      19:00
  • 23Mån
    v.4
    • 17:15

      Träning D3


      18:15
    • 17:15

      Träning Team16


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning C2


      18:30
    • 17:30

      Träning D1


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      19:45
    • 18:45

      Träning C1


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning C2


      18:30
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
      Trollarinken, Glimåkra
    • 18:15

      Träning D3


      19:15
    • 19:30

      Träning C1


      20:30
    • 19:30

      Träning B2


      20:30
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning B2


      18:00
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 28Lör
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Kristianstads IK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Kristianstads IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 09:00

      Träning HS/HS Tjej/Skridskoskolan


      10:00
    • 10:15

      Poolspel D3 D3


      15:00
    • 11:00

      Poolspel Hemma D1


      13:30
    • 14:00

      Poolspel C1


      16:00
    • 15:00

      Skärblacka IF (hemma) A-lag


      17:00
  • 29Sön
    • 17:00

      IF Lejonet (borta) J18


      19:00
    • 17:00

      Åseda IF (hemma) A-lag


      19:00
  • 30Mån
    v.5
    • 17:15

      Träning D3


      18:15
    • 17:15

      Träning Team16


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 31Tis
    • 17:30

      Träning C2


      18:30
    • 17:30

      Träning D1


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      19:45
    • 18:45

      Träning C1


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00