Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Glimma Hockey

Följ

Glimma Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ
Glimma Hockey
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 16:00

      Lenhovda IF (hemma) A-lag


      17:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 18:30

      Träning A1 Glimma


      20:30
    • 19:30

      Träning A2 Glimma


      20:30
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 12:30

      Träningsmatch mot Olofström C2


      14:00
    • 15:00

      Lenhovda IF (borta) A-lag


      16:00
  • 13Sön
    • 09:45

      Träningsmatch Tyringe A2 Glimma


      11:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 19:00

      Sölvesborgs IK (hemma) A-lag


      20:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 16:15

      Träningsmatch mot Åstorp A1 Glimma


      18:15
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning D1


      10:30
    • 10:00

      Match mot Troja-Ljungby A2 Glimma


      18:00
    • 19:00

      TSM-Utbildning A2 Glimma


      19:00
    • 19:00

      TSM-utbildning föräldrar A1 Glimma


      20:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 18:00

      Träning A1 Glimma


      20:30
    • 18:00

      Domarkurs A2 Glimma


      19:00
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:30

      Träning A2 Glimma


      20:30
    • 19:30

      Träning A2 Glimma


      20:30
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
      Trollarinken Glimåkra
    • 19:00

      Sölvesborgs IK (borta) A-lag


      20:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 18:30

      Träning A2 Glimma


      20:30
  • 26Lör
    • 16:15

      Vänskapsmatch mot Olofström A1 Glimma


      19:30
  • 27Sön
    • 16:15

      Rögle BK Vit (hemma) C2


      18:15
    • 17:00

      Helsingborg HC Ungdom (borta) A-lag


      19:00
    • 18:00

      Tränar/ledarmöte A2 Glimma


      19:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:00

      Domarkurs A2 Glimma


      19:00
    • 18:00

      Träning A1 Glimma


      20:30
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:30

      Träning A2 Glimma


      20:30
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 18:15

      Träning D1


      19:15