Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GIF Sundsvall

Följ

GIF Sundsvall

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
GIF Sundsvall
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 09:00

      Träning U14


      11:00
    • 12:00

      Gif Sundsvall Blå (hemma) P-10


      13:00
    • 17:30

      Skellefteå FF (hemma) U16


      21:00
    • 19:00

      Skellefteå FF (hemma) Tipselit U19 & U17


      21:00
  • 2Sön
    • 11:15

      Sidsjö-Böle IF P08 grön (borta) P-08


      13:15
    • 11:15

      Lucksta IF P05-06 (borta) P 07


      12:15
    • 14:00

      Kubikenborgs IF P04 (hemma) U14


      16:00
    • 14:00

      Träning U14


      16:00
    • 14:00

      IFK Norrköping FK (borta) Tipselit U19 & U17


      16:00
    • 14:30

      Kubikenborgs IF P08 Gul (borta) P-08


      16:30
    • 15:30

      Kioskarbete P-06


      18:30
    • 16:25

      Bollkallar U14


      19:30
    • 16:30

      Kioskarbete P-06


      19:30
    • 17:30

      Jobb i kiosk för förälder U15


      19:30
    • 19:30

      Träning U15


      20:30
  • 3Mån
    v.36
    • 16:00

      Träning Tipselit U19 & U17


      18:00
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Ekkono utbildning ungdom Ledare


      21:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Selånger FK P04 Blå (borta) U14


      20:00
    • 18:00

      Träning P 07


      19:00
    • 20:00

      Essviks AIF P02/03 (hemma) U15


      22:00
  • 6Tor
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning Tipselit U19 & U17


      18:00
    • 18:30

      Träning P 07


      20:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:00
    • 20:00

      Sund IF 1 Utv (hemma) U15


      22:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Gif Sundsvall Vit (hemma) P-10


      11:00
    • 12:30

      IF Brommapojkarna (hemma) Tipselit U19 & U17


      16:00
    • 13:00

      Kovlands IF P 2010 (hemma) P-10


      14:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Svartviks IF PF 08 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Sundsvalls FF Blå (hemma) U14


      12:00
    • 10:00

      Sidsjö Böle P06 Svart (borta) P-06


      11:30
    • 11:15

      GIF Sundsvall P08 (hemma) P-08


      13:15
    • 14:00

      Vasalunds IF (hemma) Tipselit U19 & U17


      16:00
    • 14:00

      FC Djursholm (borta) Tipselit U19 & U17


      16:00
    • 14:00

      Selånger FK P05 Blå (hemma) P-06


      15:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P 07


      19:00
    • 20:00

      Ånge IF (hemma) U14


      22:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 10:50

      AIK FF (borta) Tipselit U19 & U17


      23:59
    • 11:15

      Essviks AIF P06 (borta) P 07


      12:15
    • 12:00

      Kubikenborgs IF P05 (borta) U14


      14:00
    • 12:30

      Medskogsbrons BK P07/08 (borta) P-08


      14:30
    • 13:45

      Stöde IF (hemma) P-06


      15:30
    • 16:30

      Ånge IF (hemma) P-08


      18:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 17Mån
    v.38
    • 16:00

      Träning Tipselit U19 & U17


      18:00
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Föräldramöte U16


      19:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
  • 18Tis
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning Tipselit U19 & U17


      18:00
    • 17:30

      Sund IF (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Sundsvalls FF Röd (borta) P-05


      19:45
    • 19:00

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P 07


      19:00
    • 18:00

      Svartviks IF (borta) P-06


      19:00
    • 18:00

      Essviks AIF P 04 (borta) U14


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Selånger FK P05 Röd (hemma) P-05


      11:30
      Sjukhusplan, Balders, gräs
      Serie: 4c Höst
      Samlingsinfo: Sjukhusplan
      Samlingstid: 09:15
      Resultat och referat
    • 10:00

      Gif Sundsvall Blå (hemma) P-10


      11:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 12:00

      Gif Sundsvall Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Tipselit U19 & U17


      16:00
    • 17:00

      Bele Barkarby FF (hemma) Tipselit U19 & U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Alnö IF P08 vit (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Alnö IF P08 röd (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Alnö IF P06 (hemma) P 07


      11:00
    • 12:00

      Ånge IF (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Söråkers FF P04 (hemma) U14


      14:00
    • 12:30

      Selånger FK P06/07 Röd (borta) P-06


      14:00
    • 12:31

      Matfors IF P03 (hemma) U15


      14:31
    • 13:30

      Djurgårdens IF FF (hemma) Tipselit U19 & U17


      17:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 24Mån
    v.39
    • 16:00

      Träning Tipselit U19 & U17


      18:00
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 17:30

      Match mot Kovland U15


      19:30
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Ånge IF (-05) (hemma) P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Kioskpass P-06


      20:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning P-10


      18:45
    • 17:55

      Bollkallar U14


      21:00
    • 18:00

      Kioskpass P-06


      21:00
    • 18:00

      Träning P 07


      19:00
    • 19:00

      Jobb i kiosk för förälder U15


      21:00
    • 20:00

      Sundsvalls FF Blå (borta) U14


      22:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning Tipselit U19 & U17


      18:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 19:00

      Sidsjö-Böle IF P02/03 (hemma) U15


      21:00
    • 19:00

      Match div 1 mot Sidsjö-Böle U15


      21:00
  • 29Lör
    • 10:00

      Ånge IF (-10) (hemma) P-10


      11:00
    • 12:00

      Söråkers FF P10 (hemma) P-10


      13:00
    • 16:00

      Skövde AIK (borta) Tipselit U19 & U17


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 30Sön
    • 08:45

      Sammandrag div 5C P-06


      15:00
    • 10:00

      IFK Timrå P06 Blå (hemma) P-06


      11:30
    • 10:15

      Sundsvalls FF Blå (hemma) P-08


      12:15
    • 11:30

      Alnö IF P08 röd (hemma) P-08


      13:30
    • 12:50

      IK Sirius FK (borta) Tipselit U19 & U17


      23:59
    • 14:00

      Helsingborgs IF (borta) Tipselit U19 & U17


      16:00
    • 16:00

      Träning U14


      17:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30