Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu IF

Följ

Falu IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Falu IF
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
    • 15:00

      Samling J18 J18


      17:00
  • 3Mån
    v.32
    • 08:00

      Träning J18


      09:00
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 14:50

      Träning U15_16


      15:50
      Lugnets ishall
      Anteckning: Ispass Johan Norman håller i passet
    • 16:00

      Matchcamp grupp 1 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 2 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 3 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 4 Camps


      20:00
    • 17:00

      Träning J18


      19:00
  • 4Tis
    • 08:00

      Träning J18


      09:00
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 6 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 4 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 5 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 3 Camps


      20:00
    • 17:00

      Träning J18


      19:00
  • 5Ons
    • 08:00

      Träning J18


      09:00
    • 08:00

      Skills Straupe grupp 1 Camps


      18:00
    • 08:00

      Skills Straupe grupp 2 Camps


      18:00
    • 08:00

      Skills Straupe grupp 3 Camps


      18:00
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 5 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 2 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 6 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 1 Camps


      20:00
    • 16:30

      IFK Täby HC (borta) U15_16


      18:30
    • 17:00

      Träning J18


      19:00
    • 20:00

      Träning Veteraner


      21:00
  • 6Tor
    • 08:00

      Skills Straupe grupp 1 Camps


      18:00
    • 08:00

      Skills Straupe grupp 2 Camps


      18:00
    • 08:00

      Skills Straupe grupp 3 Camps


      18:00
    • 08:00

      Träning J18


      09:00
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 5 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 6 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 3 Camps


      20:00
    • 16:00

      Matchcamp grupp 4 Camps


      20:00
    • 17:00

      Träning J18


      19:00
  • 7Fre
    • 08:00

      Träning J18


      08:50
    • 09:00

      Träning J18


      09:50
    • 10:00

      Träning U15_16


      10:50
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 12:10

      Träning J18


      13:10
    • 13:20

      Träning U15_16


      14:20
    • 14:30

      Träning J18


      15:20
    • 15:30

      Träning J18


      16:20
    • 16:30

      Träning U15_16


      17:20
  • 8Lör
    • 08:00

      Träning U15_16


      08:50
    • 09:00

      Träning J18


      09:50
    • 10:00

      Träning J18


      10:50
    • 10:05

      Träning J18


      10:50
    • 11:00

      Träning U15_16


      13:10
    • 12:10

      Träning J18


      13:10
    • 13:25

      Träning J18


      14:10
    • 14:30

      Träning J18


      17:00
  • 9Sön
    • 08:00

      Träning J18


      08:50
    • 09:00

      Träning U15_16


      09:50
    • 09:05

      Träning J18


      09:50
    • 10:00

      Träning J18


      10:50
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 12:10

      Träning U15_16


      14:20
    • 12:15

      Träning J18


      13:00
    • 14:30

      Träning J18


      17:00
    • 19:00

      Tränar/ledarmöte Team-11


      21:00
  • 10Mån
    v.33
    • 08:00

      Interna- 3 dagar Team-09


      00:00
    • 08:00

      Interna Hockeyskolan Team-07


      15:00
    • 09:00

      Interna hockeyskolan Team-08


      16:00
    • 12:00

      Träning J18


      14:00
    • 20:10

      Träning U15_16


      21:00
    • 20:10

      Träning J20


      22:00
  • 11Tis
    • Heldag

      Interna- 3 dagar Team-09

    • 09:00

      Interna Hockeyskolan Team-07


      16:00
    • 10:00

      Interna hockeyskolan Team-08


      17:00
    • 17:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:00

      Fys J20


      19:30
    • 20:10

      Träning J18


      21:10
    • 21:10

      Träning J18


      22:10
  • 12Ons
    • 00:00

      Interna- 3 dagar Team-09


      18:00
    • 08:00

      Interna hockeyskolan Team-08


      15:00
    • 10:00

      Interna Hockeyskolan Team-07


      17:00
    • 16:00

      Träning J18


      17:00
    • 16:00

      Grillkväll Team 08 Team-08


      18:00
    • 17:00

      Träning U15_16


      17:50
    • 18:00

      Träning J18


      18:50
    • 19:00

      Träning J18


      19:50
    • 19:50

      Träning J20


      21:50
  • 13Tor
    • Heldag

      Ledare Torsdag Interna Team-11

    • 07:20

      Träning Team-10


      15:00
    • 09:00

      Träning Team-11


      00:00
    • 14:00

      Internmatch med Team10 (5-spelare behövs) Team-09


      14:50
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 20:10

      Träning J18


      21:10
    • 21:10

      Träning J18


      22:10
  • 14Fre
    • Heldag

      Träning Team-11

    • Heldag

      Interna Fredag Ledare Team-11

    • 09:00

      Träning J18


      11:00
    • 15:00

      Internmatch med Team10 (5-spelare behövs) Team-09


      15:50
    • 17:00

      Träning Team-08


      19:00
    • 17:00

      Träning Team-07


      17:50
    • 18:00

      Träning J20


      19:50
    • 20:10

      Träning U15_16


      21:00
  • 15Lör
    • 00:00

      Träning Team-11


      16:00
    • Heldag

      Interna Lördag Ledare Team-11

    • 10:00

      Träning J18


      12:00
    • 15:30

      Sollentuna HC (borta) J20


      17:30
    • 16:00

      Internmatch med Team10 (5-spelare behövs) Team-09


      16:50
  • 16Sön
    • 08:00

      Träning Team-12


      15:00
    • 09:00

      Träning Team-13


      15:00
    • 10:00

      Träning J20


      11:40
    • 15:00

      Träning J18


      16:50
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 18:00

      Fys J20


      19:30
    • 19:00

      Träning Team-09


      20:00
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning Team-11


      17:00
    • 20:10

      Träning J20


      21:00
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 14:30

      Valbo HC (borta) J20


      17:00
  • 31Mån
    v.36