Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Falu BS FK
Välj lag

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      IK Brage Vit (borta) P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:30
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 18:00

      Forssa BK (borta) P2014


      19:00
    • 18:00

      Östansbo IS A (borta) Herrar


      20:00
  • 3Lör
    • 10:00

      Torscupen F-12/13


      14:00
    • 10:30

      Hälsinggårdens AIK (borta) F-2010


      12:30
    • 11:00

      Skogsbo-Avesta IF Gul (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Djurmo Sifferbo IF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Slätta SK Gul (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Islingby IK (hemma) P2014


      12:00
    • 11:00

      Grycksbo IF BK (hemma) P-12


      12:30
    • 11:00

      Korsnäs IF 1 (hemma) P-13


      12:00
    • 12:30

      Forssa BK (hemma) P-08


      14:30
    • 12:30

      IF Tunabro P-12 (hemma) P-12


      14:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Avesta AIK (hemma) P-09


      02:00
    • 10:00

      Säters IF FK (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) F-08/09


      12:30
    • 12:30

      Kvarnsvedens IK (borta) U17


      14:30
    • 13:00

      Årsunda IF (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Orsa IF FK (borta) F-2010


      16:00
    • 15:00

      Bullermyren (hemma) F-07


      17:00
    • 15:00

      Bjursås IK (hemma) P2014


      16:00
    • 16:30

      Karlslunds IF FK (hemma) P-07


      18:30
  • 5Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning U17


      18:45
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK U (hemma) P03


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-2010


      20:00
    • 19:00

      Svärdsjö IF /Sundborns GoIF/Envikens IF (hemma) Damer


      21:00
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Torsångs IF (hemma) F-08/09


      20:00
    • 18:00

      Match borta mot Leksand F-2010


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning FP-15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Mockfjärds BK (hemma) Damer


      19:30
    • 17:30

      IK Brage Vit (borta) P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-2010


      19:30
    • 18:30

      Träning P03


      20:00
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:30

      Bullermyrens IK A (borta) Herrar


      19:30
  • 10Lör
    • 09:00

      Islingby IK (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Tigerligan P-13


      16:00
    • 10:00

      Samuelsdals IF P12 (borta) P-12


      11:30
    • 11:00

      Bjursås IK (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F-2010


      13:00
    • 11:00

      Torsångs IF P10 lag 2 (hemma) P-12


      12:30
    • 11:00

      DM-final P-07


      14:00
    • 11:00

      Torsångs IF (hemma) 5-5/7-7 Domare


      12:30
    • 11:00

      Slätta SK (hemma) 5-5/7-7 Domare


      12:30
    • 12:30

      Korsnäs IF FK (borta) P-09


      14:30
    • 13:00

      Krylbo IF Gul (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Säters IF FK (borta) F-08/09


      16:00
    • 14:30

      Korsnäs IF FK (hemma) P-11


      16:30
  • 11Sön
    • 10:00

      Avslutning Tigerligan P2014


      16:30
    • 10:00

      Falu BS P10 (hemma) P-10


      11:30
    • 12:00

      Söderhamns FF (hemma) U17


      14:00
    • 12:00

      IF Tunabro (borta) F-08/09


      14:00
    • 12:00

      Norrala (borta) F-07


      14:00
    • 12:30

      Öna SK (hemma) F-2010


      14:30
    • 15:00

      Leksands IF FK (hemma) Damer


      17:00
    • 16:00

      Valbo FF (borta) P-08


      18:00
  • 12Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:15

      Leksands IF FK (borta) F-2010


      20:15
    • 18:15

      Träning F-08/09


      20:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning FP-15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      NIU-information P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Korsnäs IF 1 (borta) P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-2010


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Grycksbo P2014


      19:00
    • 18:30

      Träning P03


      20:00
    • 19:00

      Leksands IF FK (borta) Damer


      21:00
    • 19:30

      Forssa BK (borta) P-07


      21:30
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:30
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 16:15

      Herrlagsmatch (sälja fika) F-08/09


      19:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 19:00

      Avesta AIK A (hemma) Herrar


      20:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Samuelsdals IF (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Slätta SK Gul (borta) F-2010


      12:00
    • 10:00

      Torscupen F-12/13


      12:00
    • 10:00

      IK Brage Vit (hemma) P-12


      11:30
    • 11:00

      Forssa BK 2 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Bjursås IK (borta) P-12


      12:30
    • 12:00

      Djurmo Sifferbo IF (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Örebro SK FK (borta) P-07


      15:00
    • 13:30

      Islingby IK Röd (hemma) P-11


      15:30
    • 15:00

      IFK Våmhus /Älvdalens IF (hemma) Damer


      17:00
    • 15:00

      Match mot Kvarnsvedens IK Röd F-08/09


      17:00
    • 17:30

      Samuelsdals IF (hemma) P-09


      19:30
    • 18:30

      Sundborns GOIF (hemma) P-10


      19:30
  • 18Sön
    • 10:00

      Träningsmatch F-12/13


      11:00
    • 10:00

      Grycksbo F13/14 (hemma) 5-5/7-7 Domare


      11:00
    • 11:00

      Envikens IF (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      IK Sätra (borta) U17


      14:00
    • 12:00

      Gustafs GoIF (hemma) F-08/09


      14:00
    • 13:00

      IF Tunabro (hemma) P-09


      15:00
    • 15:00

      Sandviken (hemma) F-07


      17:00
    • 16:00

      Gefle IF FF (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Utbildningsprojekt med JH F-08/09


      19:00
  • 19Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:15

      Träning F-07


      18:45
    • 18:00

      Träningsmatch nr 2 mot Grycksbo P2014


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:15

      Träning P03


      19:30
    • 18:30

      Träning F-2010


      20:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning FP-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Samuelsdals IF (borta) P-13


      18:30
    • 18:00

      IFK Mora FK (hemma) F-2010


      20:00
    • 18:00

      Träning F-2010


      19:30
    • 18:00

      Sista hemmamatchen F-2010


      19:15
  • 22Tor
    • 17:00

      Krylbo IF U (borta) P03


      19:00
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:30
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
      Koppis C-plan
    • 19:00

      Säters IF A (borta) Herrar


      21:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Städa Sverige 3-4 timmar F-2010

    • 10:00

      Torscupen F-12/13


      13:00
    • 10:00

      dags för städdag med StädaSverige och StädaDalarna! F-2010


      14:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK (hemma) F-08/09


      13:00
    • 12:00

      SportEwa Cup P2014


      16:30
    • 15:00

      Sälen-Lima Fotboll (borta) Damer


      17:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Sammandrag Fotboll P-11


      16:00
    • 10:00

      Kompismatch P-12


      11:30
    • 10:00

      BS - Forssa blå P-11


      10:45
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (borta) F-2010


      13:00
    • 11:00

      Sälen-Lima Fotboll (borta) Damer


      13:00
    • 11:10

      BS - Islingby Vit P-11


      11:55
    • 12:00

      Stensätra IF (hemma) U17


      14:00
    • 13:00

      IFK Hedemora FK (borta) F-08/09


      15:00
    • 13:40

      Islingby Röd - BS P-11


      14:30
    • 14:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) P-08


      16:00
    • 14:50

      BS - Forssa Blå P-11


      16:40
    • 15:00

      IF Team Hudik (borta) F-07


      17:00
  • 26Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning FP-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      IK Brage (hemma) P-07


      21:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-2010


      19:30
    • 18:00

      Utbildningsprojekt med JH F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P03


      20:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      19:30
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:30
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P03


      18:15