Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:30

      Träning FP-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:55

      Träning P03


      19:30
    • 18:00

      IFK Hedemora FK (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 2Tor
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:45

      Träning F-05/06


      21:00
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      IFK Mora FK (borta) Herrar


      20:00
    • 18:00

      IK Brage Grön (borta) P-08


      19:30
    • 19:15

      Sandvikens AIK FK (borta) P-04


      21:15
  • 4Lör
    • 10:00

      Säter (hemma) P-12


      11:00
    • 10:30

      Gustafs GoIF Röd (hemma) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Torsångs IF (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      IK Segro (borta) P-13


      12:00
    • 12:30

      Kvarnsvedens IK (borta) P03


      14:30
    • 13:00

      FC Arlanda (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Östansbo IS Gul (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatcher mot Brage FP-14


      15:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Träning Framtidens lirare


      11:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK Röd (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK (hemma) P-06


      13:00
    • 12:15

      Östansbo IS Blå (hemma) P-09


      14:15
    • 13:00

      Sollentuna FK P16 (hemma) P16


      15:00
    • 13:15

      Träningsmatch mot Säter F-05/06


      15:00
    • 13:15

      Match med F05/06 mot Säter F-07


      15:00
    • 13:30

      Dala-Järna IK (borta) F-07


      15:00
    • 14:00

      Sundborns GOIF (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Smedjebackens FK (borta) Damer


      17:00
    • 15:00

      Swesom FC (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      IFK Hedemora FK (borta) P-08


      16:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Smedjebackens FK (hemma) F-10


      18:30
    • 17:30

      Islingby IK (borta) P-09


      19:30
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:55

      Träning P03


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:30

      Forssa BK Blå (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning FP-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:55

      Träning P03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 9Tor
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Match Sundborn - Falu BS P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:45

      Träning F-05/06


      21:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Final Miljönären cup P-06


      11:00
    • 09:45

      Avslutning tigerligan P-12


      16:45
    • 09:45

      Tigerligan avslutning match 1 P-12


      10:45
    • 10:15

      Kvarnsvedens IK Blå (hemma) P-10


      12:15
    • 11:00

      Match mot Tunabro F-12/13


      12:00
    • 11:00

      Forssa BK (hemma) P-08


      12:30
    • 12:15

      Islingby IK (hemma) P-07


      14:15
    • 14:45

      Tigerligan avslutning match 2 P-12


      15:45
    • 15:00

      Dala-Järna IK (hemma) Herrar


      17:00
    • 15:45

      Träning P-12


      16:45
    • 16:30

      Upsala IF P16 (borta) P16


      18:30
  • 12Sön
    • 09:45

      Tigerligan avslut P-13


      17:00
    • 09:45

      Säters IF (hemma) P-13


      10:45
    • 10:00

      Träning Framtidens lirare


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Islingby FP-14


      11:00
    • 10:15

      Slätta SK Gul (hemma) F-08/09


      11:30
    • 10:15

      Envikens IF (hemma) P-08


      12:45
    • 10:30

      Kvarnsveden Röd (hemma) P-13


      11:15
    • 12:00

      Mockfjärds BK (hemma) P-09


      14:00
    • 12:15

      Slätta SK (hemma) P-07


      14:15
    • 12:15

      Slätta SK (hemma) P-06


      14:15
    • 12:45

      Gagnefs IF (hemma) P-13


      13:30
    • 13:15

      Forssa BK Blå (hemma) P-11


      15:15
    • 13:30

      Träningsmatch mot Forssa BK FP-14


      14:30
    • 13:30

      IK Segro (hemma) P-13


      14:15
    • 14:00

      Leksands IF FK (hemma) P-10


      16:00
    • 14:30

      Säters IF FK (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      Gustafs GoIF (borta) Damer


      17:00
    • 15:00

      Gefle IF FF U (hemma) P03


      17:00
    • 15:00

      Bullermyrens IK (borta) F-10


      17:00
    • 15:00

      Gustafs GOIF (hemma) P-13


      15:45
    • 15:45

      Tunabro Blå (hemma) P-13


      16:30
    • 16:00

      Träningsmatch mot Ludvika F-05/06


      18:00
    • 16:00

      Match mot Ludvika 05/06 F-07


      18:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:55

      Träning P03


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:15

      Säters IF FK U (hemma) Damer


      21:15
  • 15Ons
    • 16:30

      Öppen träning med DFF F-07


      18:00
      Dalavallen (Falun)
      Anteckning: Öppen träning med Dalarnas fotbollsförbund. Se separat mail för info om hur man anmäler
    • 16:30

      Öppen verksamhet med DFF P-07


      18:00
    • 16:30

      NIU information P-06


      17:15
    • 17:30

      Träning FP-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:45

      Träning P03


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      Korsnäs IF FK Gul (hemma) P-08


      20:30
  • 16Tor
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Torsångs IF (borta) P-11


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:45

      Träning F-05/06


      21:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P03


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 18Lör
    • 10:00

      Träning P16


      11:30
    • 10:30

      Samuelsdals IF Orange (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      Forssa BK Blå (hemma) P-09


      12:30
    • 11:45

      Match mot Hedemora F-12/13


      12:45
    • 12:30

      Kvarnsvedens IK (borta) P-04


      14:30
    • 15:00

      Nyhammars IF A (borta) Herrar


      17:00
    • 16:00

      IK Huge (borta) P03


      18:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Smedjebackens FK (hemma) P-09


      02:00
    • 10:00

      Grycksbo IF BK (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Slätta SK Svart (borta) F-10


      12:00
    • 10:30

      IF Tunabro (borta) P-07


      12:30
    • 12:00

      Slätta SK Svart (borta) F-08/09


      14:00
    • 12:15

      Skogsbo-Avesta IF Svart (hemma) F-10


      14:15
    • 13:00

      Träningsmatch mot Forssa F-05/06


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Forssa med 05 F-07


      15:00
    • 13:00

      Hammarö FK (hemma) P-06


      15:00
    • 14:55

      Damlagsmatch- vi tittar tillsammans/hjälper till som bollkullor F-08/09


      16:45
    • 15:00

      Torsångs IF (hemma) Damer


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Gefle IF P16 (borta) P16


      18:00
    • 18:30

      IK Brage (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      IK Brage (hemma) P-06


      20:30
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P03


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Svärdsjö IF (borta) Damer


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning FP-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P03


      19:00
    • 17:30

      Match mot Korsnäs P-09


      19:30
    • 17:30

      Falu BS FK P09 (hemma) P-10


      19:00
    • 17:30

      Intern Match BS P10 P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 23Tor
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:45

      Träning F-05/06


      21:00
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 25Lör
    • 09:00

      SportEwa Cup FP-14


      14:00
    • 10:00

      Match mot Vika F-12/13


      11:00
    • 10:15

      Islingby IK (hemma) P-09


      12:15
    • 10:30

      Envikens IF (hemma) F-10


      12:30
    • 11:00

      Sollerön/Färnäs (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      IFK Mora FK Vit (borta) P-08


      12:30
    • 12:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) P03


      14:00
    • 12:15

      IF Tunabro (hemma) F-10


      13:45
    • 13:00

      Slätta SK (borta) F-07


      14:30
    • 15:00

      IF Tunabro A (hemma) Herrar


      17:00
    • 15:30

      Akademi Degerfors IF (borta) P-06


      17:30
    • 16:00

      Träningsmatch 9-manna F-08/09


      17:15
  • 26Sön
    • 10:00

      Match mot Mora P-12


      11:00
    • 10:30

      Enviken/Sundborn (hemma) F-08/09


      12:30
    • 12:15

      Forssa BK Vit (hemma) P-07


      14:15
    • 13:00

      IK Brage P16 (hemma) P16


      15:00
    • 13:00

      Svärdsjö IF/Sundborns GoIF (borta) P-08


      14:30
    • 14:00

      Match mot Östansbo P-09


      16:00
    • 14:30

      Gefle IF FF U (hemma) P-04


      16:30
    • 16:00

      Träningsmatch mot Avesta F-05/06


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Öna SK (borta) F-07


      17:30
    • 16:00

      Träningsmatch med 05 mot Avesta F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
  • 27Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Öppen verksamhet P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning FP-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Forssa BK (hemma) P-07


      21:00
    • 19:00

      Middag på Mon Ami P-09


      20:00
  • 30Tor
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:45

      Träning F-05/06


      21:00
    • 19:45

      Föräldrarmatch F-07


      21:00