Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Möjlighet att träna med P11 F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:15
    • 19:00

      Miljönären cup Mora P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning Damer


      21:30
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning FP-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning Damer


      21:30
  • 3Tor
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:00

      Svärdsjö IF (borta) Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:45

      Träning F-05/06


      21:00
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Korsnäs IF FK Gul (hemma) P-08


      20:30
  • 5Lör
    • 10:00

      Träningsmatch mot Islingby FP-14


      11:00
    • 10:00

      Islingby - Falu BS P-11


      11:30
    • 10:00

      Träning Herrar


      11:30
    • 10:30

      Djurmo Sifferbo (borta) P-13


      11:30
    • 11:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) P-04


      13:00
    • 11:15

      Bjursås IK (hemma) F-07


      12:45
    • 12:15

      Träningsmatch Falu BS Gul - Gustafs F-10


      13:35
    • 13:15

      Korsnäs P-08 (hemma) P-08


      14:45
    • 13:30

      Slätta SK Gul (borta) P-09


      15:30
    • 14:00

      Gagnefs IF (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Forssa BK Vit (hemma) P-07


      17:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Torsång (hemma) P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning Framtidens lirare


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Kvarnsveden FP-14


      11:00
    • 11:00

      Slätta SK Svart (borta) P-11


      13:00
    • 11:15

      Krylbo IF (hemma) P-09


      13:15
    • 12:00

      Träningsmatch Korsnäs IF - Falu BS F Div 5 F-08/09


      13:20
    • 12:15

      Dalkurd FF (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Träning Herrar


      15:00
    • 13:00

      IF Tunabro (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Sandvikens IF (borta) P16


      15:00
    • 14:45

      Träningsmatch Falu BS Blå - Haik F-10


      16:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 7Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Möjlighet att träna med P11 F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:15
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:45

      Träning P03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 10Tor
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:45

      Träning F-05/06


      21:00
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
      Kopparvallen konstgräs
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 12Lör
    • 11:00

      Ludvika FK (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Islingby IK (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch Haik - Falu BS F-10


      12:15
    • 12:00

      IFK Hedemora (borta) P-13


      13:00
    • 12:00

      Träning Herrar


      14:00
    • 13:00

      Västerås IK Fotboll (hemma) P-06


      15:00
    • 14:30

      Träningsmatcher mot Samuelsdals IF FP-14


      15:30
  • 13Sön
    • 10:00

      Träning Framtidens lirare


      11:00
    • 11:00

      Dalsom Förening (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Slätta SK Svart (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Dalsom förening (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Träningsmatch Enviken/Sundborn - Falu BS F Div 5 F-08/09


      12:50
    • 12:30

      Ludvika FK (borta) P-12


      13:30
    • 13:00

      Svärdsjö/Sundborn (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Leksands IF FK (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      IFK Mora FK Vit (hemma) P-08


      14:15
    • 13:00

      Gefle IF FF (borta) P16


      15:00
    • 15:00

      Norrala IF (borta) P-04


      17:00
    • 16:00

      Sälens IF (borta) F-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Träningsmatch Tunabro - Falu BS Gul F-10


      17:20
  • 14Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Avesta AIK (hemma) P03


      21:00
    • 19:00

      Forssa BK Vit (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 20:00

      Träning Damer


      21:30
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning FP-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Skogsbo-Avesta IF (borta) P-08


      20:30
    • 19:30

      Forssa BK (borta) P-07


      21:30
    • 19:30

      Forssa BK (borta) P-06


      21:30
    • 20:00

      Träning Damer


      21:30
  • 17Tor
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Östansbo IS (borta) P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:45

      Träning F-05/06


      21:00
  • 18Fre
    • 11:30

      Träning P-06


      13:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Sandviken (borta) P-08


      20:00
    • 18:15

      Match mot Samuelsdal P-09


      19:00
    • 19:00

      Islingby IK (borta) F-07


      20:30
  • 19Lör
    • 10:00

      Tunabro Blå (hemma) P-13


      11:00
    • 10:00

      Grycksbo (hemma) P-12


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Islingby (borta) FP-14


      11:00
    • 11:00

      IF Tunabro (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Leksands IF FK (borta) P-09


      13:00
    • 11:15

      Öna SK (hemma) F-07


      12:15
    • 11:30

      Bjursås IK (hemma) P-10


      13:30
    • 12:00

      Gefle IF FF Akademi (hemma) P03


      14:00
    • 12:30

      Träning Herrar


      14:00
    • 13:00

      Match Torscupen F-12/13


      14:00
    • 13:45

      Träningsmatch Falu BS - Haik Röd F-10


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Tunabro (borta) FP-14


      15:00
    • 15:00

      Avesta AIK (borta) P-04


      17:00
    • 15:15

      Hemmamatch P-11


      16:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Samuelsdals IF (borta) P-11


      12:00
    • 11:15

      Träningsmatch Falu BS Gul – Kvarnsvedens IK F-10


      12:35
    • 12:45

      IFK Hedemora FK (hemma) P-09


      14:45
    • 13:00

      Träningsmatch mot Forssa F-05/06


      15:00
    • 13:00

      Bortamatch mot Forssa med F05/06 F-07


      14:30
    • 15:40

      Bollkallar åt P16 P-09


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      AIK FF (hemma) P16


      18:00
    • 16:15

      Djurgårdens IF FF (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch Kvarnsveden - Falu BS Div 5 F-08/09


      18:20
    • 17:30

      Islingby IK (borta) P-07


      19:30
    • 18:45

      Smedjebackens FK (hemma) Damer


      20:45
  • 21Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:00

      Valbo FF (hemma) P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Forssa BK (borta) P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      00:00
    • 19:15

      Dala-Järna IK (hemma) F-07


      20:15
  • 23Ons
    • 00:00

      Träning Herrar


      20:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P03


      17:30
    • 16:30

      Träning FP-14


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Sollentuna FK (borta) P16


      21:00
  • 24Tor
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:00

      Swesom FC (borta) P03


      21:00
    • 19:45

      Slätta SK (hemma) F-07


      21:30
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 26Lör
    • 14:00

      Träning P-04


      15:30
  • 27Sön
    • 11:00

      Kvarnsveden Röd (borta) P-13


      12:00
    • 12:00

      Gefle IF FF Akademi (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      Sollerön/Färnäs (hemma) P-09


      15:00
    • 15:00

      IK Franke (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Envikens IF (borta) P-08


      17:00
  • 28Mån
    v.26
    • 16:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 29Tis
    • 16:00

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Kvarnsveden (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      Swesom FC (hemma) P-07


      21:00
  • 30Ons
    • 16:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      IK Brage Grön (hemma) P-08


      21:00