Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • Heldag

      Träning P-04

    • 09:00

      Träning P-09


      10:15
    • 09:00

      Träning P-11


      10:15
    • 13:45

      Träning P03


      15:30
    • 14:00

      Träning P-04


      15:30
    • 15:45

      Östansbo IS P17 (hemma) P16


      17:15
  • 2Sön
    • Heldag

      Träning P-04

    • 09:30

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:45

      Träning FP-14


      12:00
    • 12:45

      Träning P-06


      14:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 3Mån
    v.18
    • Heldag

      Träning P-04

    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 20:30

      Träning Herrar


      22:00
  • 4Tis
    • 00:00

      Träning P-04


      22:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
      Kopparvallen (Falun) konstgräs
      Samlingsinformation: Kopparvallen, kom i tid!
      Samlingstid: 15:45
      Anteckning: Hör av dig till C-A på 0709920860 om du blir sen eller inte kan delta.
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer


      18:30
    • 20:40

      Träning P-04


      22:00
  • 5Ons
    • 00:00

      Sollerön/Färnäs (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Torsångs IF (hemma) P-11


      02:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P03


      21:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Smedjebackens FK (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Damer


      20:00
  • 6Tor
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:20

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:20

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 20:30

      Träning Herrar


      22:00
    • 20:30

      Träning P-04


      22:00
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:15

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Mockfjärds BK (borta) P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 8Lör
    • 00:00

      Leksands IF FK (borta) P-07


      02:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:15

      Falu BS - Korsnäs P-11


      10:30
    • 10:00

      Träning F-07


      12:30
    • 13:00

      Forssa BK Blå (borta) P-11


      15:00
    • 17:30

      IK Brage (borta) P-07


      19:30
    • 17:30

      Slätta SK (borta) P-08


      19:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Östansbo IS Gul (borta) P-07


      02:00
    • 00:00

      Säters IF FK (hemma) P-09


      02:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:15

      Träningsmatch: Falu BS Gul - Bullermyren IK F-10


      10:40
    • 10:00

      Träning P-13


      11:15
    • 10:30

      Träning P03


      12:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK Blå (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning FP-14


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-04


      14:00
    • 13:40

      Islingby IK (borta) P-09


      15:40
    • 16:00

      Stora Skedvi IK FF (borta) P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      IFK Mora FK P17 (borta) P16


      19:00
    • 18:30

      Träningsmatch med F05/06 mot Säter F-07


      20:00
    • 18:30

      Träningsmatch F-05/06


      20:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 10Mån
    v.19
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch Gustafs- Falu BS Div 5 F-08/09


      19:15
  • 11Tis
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer


      18:30
    • 21:00

      Träning P-04


      22:00
  • 12Ons
    • 00:00

      Östansbo IS Blå (borta) P-09


      02:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:45

      Träning P03


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:00
    • 19:00

      IFK Mora FK Vit (borta) P-08


      20:30
  • 13Tor
    • 10:00

      Målvaktscamp P-09


      15:00
    • 10:00

      MÅLVAKTSCAMP F-08/09


      15:00
    • 10:00

      MÅLVAKTSCAMP F-10


      15:00
    • 10:00

      Kvarnsvedens IK Röd (hemma) P-11


      12:00
    • 11:30

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) P-07


      13:30
    • 12:45

      Korsnäs IF FK (hemma) P-06


      14:30
    • 16:00

      Korsnäs IF FK Gul (borta) P-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 14Fre
    • 10:00

      P09 Dagcamp P-09


      14:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:15

      Träning P-08


      18:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 15Lör
    • 11:15

      Islingby IK (hemma) P-09


      13:15
    • 13:00

      Forssa BK Blå (borta) P-09


      15:00
    • 17:15

      Kvarnsvedens IK P19 (hemma) P16


      19:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Krylbo/Avesta (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Östansbo IS Gul (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      IK Brage Grön (borta) P-08


      01:00
    • 10:15

      Samuelsdals IF Orange (hemma) P-09


      12:15
    • 10:15

      Avesta AIK (hemma) P-09


      12:15
    • 11:00

      Träningsmatch Slätta SK - Falu BS Blå F-10


      12:20
    • 14:00

      Avesta AIK P04 (borta) P03


      15:00
    • 15:00

      Swesom FC (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Hulåns IF (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      IK Brage Grön (borta) P-11


      17:00
    • 15:15

      Forssa BK Blå (hemma) P-10


      17:15
    • 16:45

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:15

      Torsångs IF F19 (hemma) Damer


      21:15
  • 17Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:30

      Sundborns GOIF (borta) P-09


      20:30
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:15
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning FP-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:45

      Träning F-05/06


      21:00
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 22Lör
    • 10:15

      Korsnäs IF FK Blå (hemma) P-09


      12:15
    • 12:00

      Korsnäs IF FK Gul (borta) P-09


      14:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Vikarby IK (borta) P-10


      12:00
    • 12:15

      Dala-Järna IK (hemma) P-09


      14:15
    • 12:15

      IF Tunabro (hemma) P-11


      14:15
    • 14:00

      IK Brage Vit (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Färnäs SK (borta) Damer


      17:00
    • 15:45

      Islingby IK (hemma) P-07


      17:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Islingby IK (borta) P-07


      20:00
  • 24Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:15
    • 19:00

      Torsångs IF U (borta) Damer


      21:00
  • 26Ons
    • 00:00

      Miljönären Cup, Färnäs F-05/06


      00:00
    • 17:30

      Träning FP-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Torsångs IF (borta) Damer


      21:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:45

      Träning F-05/06


      21:00
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Gagnefs IF (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Forssa BK Vit (borta) P-09


      20:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 10:00

      Korsnäs IF FK Svart (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Östansbo IS (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      IFK Mora FK Vit (borta) P-09


      13:00
    • 12:45

      Samuelsdals IF Svart (hemma) P-09


      14:45
    • 15:00

      Norrala IF (borta) P03


      17:00
    • 16:00

      IF Tunabro (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch Avesta AIK F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Korsnäs IF FK Svart (borta) P-11


      20:00
  • 31Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch Svärdsjö F-05/06


      19:30