Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 2Tis
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P03


      20:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 5Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning Falu BS FK


      18:30
  • 6Lör
    • 08:00

      Träning P-04


      15:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 13:00

      Sollentuna FK P16 (borta) P-05


      15:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 8Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:30

      Mat och info om 2022 P-06


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 9Tis
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P03


      20:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P03


      19:00
  • 12Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      12:00
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 15:00

      Valbo FF P2010 Svart (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      IK Huge P09 (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch korsnäs P-04


      18:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 15Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P03


      20:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:00
    • 19:45

      Träning P-09


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning P03


      19:00
  • 19Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
  • 20Lör
    • 08:00

      Futsal DM Damer


      20:00
    • 09:30

      Svärdsjö IF (borta) Damer


      10:30
    • 11:00

      Gefle IF FF 2010 Blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      Islingby IK (hemma) Damer


      12:30
    • 12:00

      Gävle GIK FK P09 Röd (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Gefle IF blå (hemma) P-08


      13:00
    • 12:30

      Grycksbo IF BK Fotboll (borta) Damer


      13:30
    • 14:00

      - (hemma) Damer


      15:00
    • 15:00

      Gefle IF vit (hemma) P-08


      16:00
  • 21Sön
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-04


      18:00
    • 16:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 22Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P03


      20:00
    • 19:45

      Träning P-09


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
      Kopparvallen (Falun) konstgräs
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P03


      19:00
  • 26Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      17:00
    • 16:15

      Träning F-07


      17:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 19:30

      Ledarmöte P-09


      22:00
  • 27Lör
    • 08:30

      Valbo Cup Lag Blå P-09


      19:00
    • 09:30

      Valbo Cup Lag Gul P-09


      17:30
    • 10:00

      Träning P-05


      12:00
    • 17:00

      Forssa (borta) P-08


      19:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 11:30

      Träning P-04


      13:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08/09


      17:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
  • 29Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 30Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P03


      20:00
    • 19:45

      Träning P-09


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30