Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:30

      5-kamp P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:20

      Träning P17


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Damer


      18:45
    • 17:15

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      IFK Mora FK (borta) P-04


      21:00
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Islingby IK (borta) FP-12


      18:45
    • 18:20

      Träning P17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Träning F-03/04


      20:30
    • 18:45

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Miljonären cup F-03/04


      21:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning Damer


      18:45
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Envikens IF (borta) F-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 6Lör
    • 00:00

      Forssa BK Vit (hemma) P-09


      02:00
    • 09:45

      Forssa BK (hemma) FP-12


      10:45
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Tigerligan Slätta - Falu BS F/P-11


      12:30
    • 11:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) P-05


      13:00
    • 13:30

      Slätta SK Gul (borta) P-08


      14:30
    • 14:00

      Bjursås IK (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Hedemora - Falu BS F/P-11


      16:30
    • 17:15

      Slätta SK gul (hemma) P-07


      19:15
    • 18:00

      Dalsom Förening (borta) P-06


      20:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning FP-13


      11:00
    • 10:00

      Träning Framtidens lirare


      11:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK (borta) F-08/09


      12:30
    • 11:15

      Torsångs IF blå (hemma) P-10


      13:15
    • 12:45

      IK Brage grön (hemma) P-09


      14:45
    • 14:00

      Ludvika FK (hemma) P-07


      16:00
    • 15:45

      Forssa BK P16 (hemma) P-05


      17:30
    • 16:00

      Kvarnsvedens IK röd (borta) F-08/09


      17:30
    • 16:00

      Kvarnsvedens IK (borta) P17


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch Islingby P10 P-10


      17:15
    • 16:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) F-10


      18:00
    • 17:00

      Säters IF FK (hemma) F-03/04


      19:00
  • 8Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:20

      Träning P17


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 9Tis
    • 16:30

      Målvaktsträning P-10


      17:15
    • 16:30

      Träning F-10


      17:15
    • 16:30

      Målvaktsträning P-09


      17:15
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Damer


      18:45
    • 17:15

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Islingby IK röd (borta) P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Match mot Dala järna P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 18:30

      Dala-Järna IK (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      IFK Mora FK (hemma) P-04


      21:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:20

      Träning P17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-03/04


      21:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Damer


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 13Lör
    • 10:00

      IK Brage vit (hemma) FP-12


      11:00
    • 10:00

      Kvarnsvedens IK röd (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Smedjebackens FK (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Slätta SK Svart (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      Leksands IF FK (borta) P-09


      14:00
    • 14:00

      alags träningsmatch bjurs P-04


      16:00
    • 14:25

      Samuelsdal- Falu BS P-07


      16:00
  • 14Sön
    • 10:45

      Tigerligan Falu BS - Slätta F/P-11


      12:15
    • 11:00

      Svärdsjö/Sundborn (borta) P-09


      13:00
    • 12:30

      Sundborn/Svärdsjö (hemma) P-08


      13:30
    • 12:30

      Ludvika FK grön (borta) FP-12


      13:30
    • 14:30

      Slätta SK svart (hemma) F-08/09


      16:00
    • 15:00

      IK Brage vit (borta) P-08


      16:00
    • 15:45

      Avesta AIK (hemma) P-06


      17:45
    • 16:00

      Korsnäs IF FK (hemma) F-08/09


      17:30
    • 16:00

      IF Tunabro (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Bullermyrens IK (borta) F-07


      18:00
    • 17:00

      Slätta SK (hemma) F-10


      19:00
    • 18:00

      Dalsom Förening (borta) P-05


      20:00
  • 15Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) P17


      21:00
    • 19:00

      Smedjebackens FK (hemma) Damer


      21:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Hemligt Damer


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Myskväll F-05/06


      21:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Torsångs IF (borta) FP-12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:00

      Kvarnsvedens IK (borta) P-04


      21:00
  • 17Ons
    • 16:30

      Korsnäs IF P10 (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:20

      Korsnäs IF P10 (hemma) P-10


      19:15
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:20

      Träning P17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Träning F-03/04


      20:30
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Damer


      18:45
    • 17:30

      Tigerligan Kvarnsveden - Falu BS F/P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Envikens IF (borta) F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:00

      Ludvika FK (borta) P17


      21:00
    • 19:00

      Kvarnsvedens IK vit (hemma) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Islingby IK (hemma) P-06


      21:00
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:00

      Kvarseveden IK (hemma) FP-12


      11:00
    • 11:00

      Match Mockfjärd-Falu BS F-08/09


      12:30
    • 11:00

      Forssa BK blå (hemma) P-09


      13:00
    • 12:45

      Ludvika FK (hemma) P-09


      14:45
    • 14:45

      IK Brage grön (hemma) P-07


      16:45
    • 15:15

      Korsnäs (hemma) F-07


      17:15
    • 17:00

      Leksands IF FK Vit (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      IK Brage (hemma) P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:45

      Träning-Lagaktivitet F-03/04


      20:30
  • 22Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:20

      Träning P17


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Match Kornäs-Falu BS Gul F-08/09


      20:00
    • 19:15

      Forssa BK (borta) P-06


      21:15
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 18:45

      Forssa BK (hemma) P-07


      20:45
    • 19:00

      IFK Ludvika (borta) Damer


      21:00
    • 19:00

      Krylbo/Skogsbo (hemma) P-04


      21:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Match mot IK Brage 09 P-09


      19:00
    • 17:00

      Match mot BS P10 P-09


      19:00
    • 17:00

      Internmatch P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Falu BS FK P09 (hemma) P-10


      19:00
    • 18:00

      Gagnefs IF (borta) FP-12


      19:00
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) P-08


      19:20
    • 18:30

      Steneberg Ungdoms IF (hemma) P17


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) P-06


      20:45
    • 19:00

      Avesta AIK (borta) P-05


      21:00
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning Damer


      18:45
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 26Fre
    • 16:50

      Sommaravslutning P-06


      19:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      GLASS o utvärdering VT P-05


      20:00
  • 27Lör
    • 10:00

      Forssa BK (hemma) FP-12


      11:00
    • 10:45

      Tigerligan Falu BS - Säter F/P-11


      12:15
  • 28Sön
    • 10:00

      Torsångs IF P10 (hemma) P-10


      11:15
    • 10:00

      Torsångs IF P10 (borta) P-10


      11:15
    • 11:00

      Tigerligan Islingby - Falu BS F/P-11


      12:30
    • 12:00

      Forssa BK blå (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) P17


      14:00
  • 29Mån
    v.27
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
      Konstgräs Kopparvallen
    • 18:00

      Ludvika FK grön (borta) FP-12


      19:00