Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Falu BS FK
Välj lag

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 15:00

      Träning P-03


      17:00
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
    • 15:15

      Träning F-03/04


      17:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
  • 8Ons
    • 15:00

      Träning P-03


      17:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 19:45

      Träning F-03/04


      21:30
  • 10Fre
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 11Lör
    • 08:00

      DM i Futsal 11 januari P-03


      18:00
    • 09:00

      Kvarnsvedens IK (borta) P-03


      11:00
    • 09:30

      Swesom FC (borta) P-05


      10:30
    • 10:00

      Kungsgårdens SK (hemma) F-03/04


      12:00
    • 10:30

      Ludvika FK (hemma) P-03


      12:30
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) P-05


      12:00
    • 11:30

      Avesta AIK (hemma) P-03


      13:30
    • 12:00

      Sandvikens IF Röd (hemma) F-03/04


      14:00
    • 12:30

      Forssa BK (borta) P-03


      14:30
    • 13:00

      Färnäs SK (borta) P-05


      14:00
    • 14:00

      Korsnäs IF FK (hemma) P-03


      16:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Futsal cup P-07


      18:00
    • 09:00

      Samuelsdals IF Futsalcup P-09


      18:00
    • 09:15

      Futsal-cup F-07


      14:30
    • 09:30

      Samuelsdals Futsal cup P-08


      16:00
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 13:30

      Träning P-04


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:15
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
      Främbyhallar Konstgräs
      Samlingsinformation: Främbyhallar UTANFÖR
      Samlingstid: 17:45
      Anteckning: Konstgräs i Främbyhallar.
      Samling utanför 17:45!
      GÅ INTE IN INNAN LEDARE ÄR PÅ PLATS!
    • 18:45

      Träning Damer


      20:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning Damer


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:30

      Träning P-05


      11:45
  • 19Sön
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 13:30

      Träning P-04


      15:00
    • 14:00

      Träning P-03


      15:30
    • 15:00

      Träning F-07


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 18:45

      Träning F-03/04


      20:30
    • 18:45

      Träning Damer


      20:30
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:15
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning Damer


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 24Fre
    • 16:30

      Alsike IF Svart (borta) P-05


      17:30
    • 18:00

      Skiljebo SK Gul (borta) P-05


      19:00
    • 18:00

      Sandviken futsalcup P-08


      18:00
    • 18:00

      Göranssons cup F-03/04


      23:00
  • 25Lör
    • 11:00

      Göransson Cup F-03/04


      23:00
    • 12:35

      Sandvikens IF 1 (hemma) P-05


      13:35
    • 13:50

      Sandvikens IF 2 (hemma) P-05


      14:50
    • 17:30

      IFK Österåker FK Vit (hemma) P-05


      18:30
    • 18:45

      IFK Österåker FK Blå (borta) P-05


      19:45
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:00

      Göransson Cup F-03/04


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:10

      Selånger FK (hemma) P-05


      11:10
    • 10:10

      Upsala IF (hemma) P-05


      11:10
    • 12:10

      Skogås-Trångsunds FF (hemma) P-05


      13:10
    • 13:30

      Träning P-04


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:00

      Träning F-07


      16:00
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 18:45

      Träning Damer


      20:30
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:15
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning Damer


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
  • 31Fre
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30