Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:30

      Gustafs GoIF (hemma) P-06


      12:30
    • 10:30

      Torscupen F-09/10


      15:00
    • 11:30

      Bullermyrens IK (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      Korsnäs IF FK gul (borta) P-08


      19:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Vika IF (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Bjursås IK (borta) F-07


      12:15
    • 14:15

      Islingby IK rödvit (hemma) P-07


      16:15
    • 15:00

      IFK Hedemora FK (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Falu BS - Tunabro match F/P-11


      16:00
    • 15:45

      Grycksbo IF BK (hemma) P-07


      17:45
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Islingby IK (hemma) P-03


      19:00
    • 17:00

      Säters IF FK (hemma) F-05/06


      19:00
    • 17:15

      IK Brage grön (hemma) P-08


      18:15
    • 19:00

      Avesta AIK vit (borta) P-06


      21:00
  • 3Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Mockfjärds BK (hemma) Damer


      21:00
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F/P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      IFK Ludvika (borta) F-05/06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:40

      Samuelsdals IF Svart (borta) P-09


      20:40
  • 6Tor
    • 09:00

      Zonträning 3 - Flickor 14/05 F-03/04


      15:00
    • 09:00

      Zonträning 3 P-05


      15:00
    • 10:45

      Öna SK (hemma) F-03/04


      12:45
    • 13:00

      Korsnäs IF FK gul (borta) P-08


      14:15
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK vit (borta) P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:15
    • 19:00

      Kvarnsvedens IK (borta) P-05


      21:00
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 8Lör
    • 10:00

      IFK Hedemora FK (hemma) P-10


      11:00
    • 11:00

      IK Brage vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Tunabro - Falu BS match F/P-11


      12:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK U (borta) Herrar


      13:00
    • 12:45

      Vika IF (hemma) P-05


      14:45
  • 9Sön
    • 08:30

      BS-dagen/Torscupen F-09/10


      23:59
    • 09:00

      BS-Dagen 9/6 F/P-11


      16:00
    • 10:00

      Envikens IF (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK (hemma) F-07


      12:15
    • 12:30

      Envikens IF (hemma) P-09


      14:30
    • 13:00

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Svärdsjö/Sundborn (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      BS dagen 2019 P-10


      18:00
    • 14:00

      Korsnäs IF FK gulsvart (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Avesta AIK (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      Svärdsjö IF (hemma) F-05/06


      17:00
    • 15:00

      IK Brage vit (borta) P-07


      17:00
    • 15:30

      Forssa BK Blå (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Öna SK (borta) P-03


      18:00
    • 19:00

      Öna SK (borta) F-03/04


      21:00
  • 10Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:45

      Match mot Slätta F-09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Islingby IK röd (borta) P-09


      20:00
    • 18:30

      Korsnäs IF FK gul (borta) P-09


      20:30
    • 18:45

      Islingby IK (hemma) F-05/06


      20:45
    • 19:00

      Bjursås IK (borta) Damer


      21:00
  • 12Ons
    • 17:30

      Falu BS - Kvarnsveden Match F/P-11


      18:30
      Kopparvallen B-plan
      Samlingsinformation: Samling på Koppis
      Samlingstid: 17:00
      Anteckning: Detta är vår träningstid så alla är kallade
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:45

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-04


      21:00
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Falu Sommarcup P-06

    • 12:00

      Pepes Cup P-07


      00:00
    • 13:00

      Korsnäs IF Gul (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Korsnäs IF, Svart (hemma) P-08


      15:00
    • 15:30

      IFK Stocksund (hemma) F-03/04


      16:30
    • 16:45

      Högbo AIK (hemma) P-06


      17:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Västerås IK, Svart (hemma) P-08


      19:00
    • 18:00

      Falu sommarcup P-04


      00:00
    • 19:10

      Falu BS Blå -Oklart P-07


      19:50
    • 19:15

      Västerås IK Fotboll (borta) F-03/04


      20:15
    • 20:00

      Brommapojkarna (hemma) P-08


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Falu Sommarcup P-06

    • Heldag

      Pepes Cup P-07

    • Heldag

      Falu sommarcup P-04

    • 08:45

      Falu Sommarcup F-09/10


      00:00
    • 09:20

      Falu BS Blå - Hammarö P-07


      10:10
    • 09:20

      Falu BS Vit - Västanvik P-07


      10:10
    • 09:45

      Torsångs IF (hemma) F-03/04


      10:45
    • 10:00

      Islingby IK röd (borta) P-10


      11:00
    • 10:30

      Torscupen F-09/10


      15:00
    • 12:15

      Sundbybergs IK Duvbo (borta) P-06


      13:15
    • 12:15

      Västerås IK, Gul (hemma) P-08


      13:15
    • 12:15

      Romfartuna GIF (hemma) P-08


      13:15
    • 12:40

      Falu BS Blå - Karlstad P-07


      13:10
    • 12:40

      Falu BS Vit - Grängesberg P-07


      13:10
    • 14:45

      Rönninge Salem Fotboll (hemma) F-03/04


      15:45
    • 17:15

      Åkersberga BK Svart (hemma) P-06


      18:15
    • 17:30

      Falu BS Vit - Oklart P-07


      18:20
    • 18:15

      Samuelsdals IF (hemma) P-08


      19:15
    • 18:15

      Hälsinggårdens AIK (hemma) P-08


      19:15
  • 16Sön
    • Heldag

      Falu Sommarcup P-06

    • 00:00

      Pepes Cup P-07


      18:00
    • 00:00

      Falu sommarcup P-04


      21:00
    • 00:00

      Falu Sommarcup F-09/10


      17:00
    • 08:15

      IFK Skoghall (borta) F-03/04


      09:15
    • 08:15

      Islingby IK (borta) P-06


      09:15
    • 09:15

      Östanbo (hemma) P-08


      10:15
    • 10:15

      Valbo FF (hemma) P-08


      11:15
    • 12:00

      Högbo AIK (borta) P-06


      13:00
    • 15:45

      Sörskogens IF (borta) P-06


      16:45
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 18:45

      Kvarnsveden IK (borta) F-07


      20:00
    • 19:30

      Nyhammars IF U (hemma) Herrar


      21:30
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Slätta SK (hemma) P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Älvdalens IF FK (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll Röd (hemma) P-05


      21:00
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:45

      Dalsom Förening (hemma) P-07


      20:45
    • 18:45

      Träning F-03/04


      20:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F/P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      IK Brage vit (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Enviken/Sundborn (borta) F-05/06


      20:30
    • 18:45

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) P-04


      20:45
    • 19:00

      Falun FC (borta) Herrar


      21:00
    • 19:00

      IFK Ludvika (hemma) Damer


      21:00
    • 19:00

      Derby P-05


      20:45
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Säters IF FK (hemma) P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 18:45

      Forssa BK Blå (hemma) P-08


      19:45
    • 18:45

      Kvarnsvedens IK vit (hemma) F-09/10


      20:45
    • 19:00

      Hemlig avslutning F-07


      23:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Sundborns GOIF (hemma) P-08


      11:00
    • 15:00

      HAIK/Korsnäs (borta) P-03


      17:00
    • 15:45

      Samuelsdals IF Orange (hemma) P-09


      17:45
    • 16:00

      IF Tunabro röd (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Ludvika FK (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      IK Brage vit (borta) P-10


      17:00
    • 17:00

      Mockfjärds BK (borta) P-05


      19:00
    • 17:15

      Vika IF (hemma) P-07


      19:15
  • 24Mån
    v.26
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll Svart (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Forssa - Falu BS match F/P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 19:00

      Husby AIK (hemma) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Svärdsjö IF (borta) F-03/04


      21:00
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Torsång - Falu BS F/P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 19:00

      Östansbo IS (borta) P-06


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F/P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:45

      Kvarnsvedens IK röd (hemma) P-09


      20:45
    • 19:00

      IFK Våmhus (borta) Damer


      21:00
    • 19:00

      Horndals IF (hemma) P-05


      21:00
  • 27Tor
    • Heldag

      Aroscupen P-06

    • 08:00

      Dalecarlia Cup 2019 P-05


      00:00
    • 08:00

      Dalecalia Cup P-07


      00:00
    • 09:00

      Dalecarlia Cup Leksand P-09


      00:00
    • 13:40

      FC Djursholm (hemma) P-06


      14:40
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Aroscupen P-06

    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2019 P-05

    • Heldag

      Dalecalia Cup P-07

    • Heldag

      Dalecarlia Cup Leksand P-09

    • 09:40

      IFK Västerås FK (hemma) P-06


      10:40
    • 14:40

      Bollstanäs SK: BSK21 (hemma) P-06


      15:40
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Aroscupen P-06

    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2019 P-05

    • Heldag

      Dalecalia Cup P-07

    • Heldag

      Dalecarlia Cup Leksand P-09

    • 08:00

      Hammarby IF: P06-6 (borta) P-06


      09:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Aroscupen P-06

    • 00:00

      Dalecarlia Cup 2019 P-05


      14:00
    • 00:00

      Dalecalia Cup P-07


      19:00
    • 00:00

      Dalecarlia Cup Leksand P-09


      19:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00