Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 12:45

      Träning F-03/04


      14:30
    • 13:00

      Träning F-05/06


      15:00
    • 13:00

      Träning P-05


      14:30
    • 14:00

      Husby AIK (borta) Herrar


      16:00
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:50

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Inventering Damer


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 19:00

      Avesta AIK Blå, (borta) P-05


      20:30
    • 19:15

      Slätta SK gul (hemma) P-05


      21:15
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 11:00

      Leksand (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Avesta AIK blåvit (borta) P-07


      13:00
    • 11:15

      Islingby IK (hemma) P-06


      13:15
  • 5Sön
    • 09:45

      IK Brage grön (borta) P-09


      11:45
    • 13:00

      IFK Hedemora FK (borta) F-05/06


      15:00
    • 13:00

      Kvarnsvedens IK (borta) P-04


      13:00
    • 13:15

      Svärdsjö IF (hemma) P-08


      14:45
    • 13:15

      Slätta SK (hemma) F-07


      14:30
    • 13:30

      Bullermyrens IK (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-09/10


      15:30
    • 15:00

      Smedjebackens FK (hemma) Herrar


      17:00
    • 15:30

      Leksands IF FK (borta) P-03


      17:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-03/04


      20:30
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:50

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Vansbro AIK FK (borta) Damer


      21:00
  • 7Tis
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:40

      Träning F-03/04


      19:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F/P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:50

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 20:00

      Träning Damer


      22:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:40

      Träning F-03/04


      19:40
    • 17:45

      Föräldrarmöte F09/10 F-09/10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-05/06


      19:00
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Öppen träning 1 (zonträning) P-04


      18:30
    • 19:00

      Islingby IK U (hemma) Damer


      21:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning P-06


      10:30
    • 09:45

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) F-09/10


      11:45
    • 09:45

      Slätta SK Gul (hemma) P-09


      11:45
    • 10:45

      Ludvika FK (hemma) P-04


      12:45
    • 11:00

      Bjursås IK (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Torsångs IF (borta) Herrar


      13:00
    • 11:00

      Smedjebackens FK (borta) P-07


      13:00
    • 12:30

      IK Brage grön (hemma) P-05


      14:30
  • 12Sön
    • 09:30

      Kvarnsvedens IK vit (hemma) F-05/06


      11:30
    • 11:15

      Kvarnsvedens IK (hemma) P-03


      13:00
    • 12:45

      IF Tunabro (hemma) P-08


      14:00
    • 12:45

      Svärdsjö/Sundborn (hemma) P-07


      14:45
    • 13:00

      IFK Grängesberg FK (hemma) P-06


      15:00
    • 15:00

      Vansbro AIK FK (borta) P-05


      16:30
    • 15:45

      Samuelsdals IF (hemma) P-08


      17:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Vika IF (borta) F-07


      19:30
  • 13Mån
    v.20
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Zonträning 1 P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F/P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Zonträning 1 - Flickor 14/05 F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Smedjebackens FK (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Säters IF FK U (borta) Damer


      21:00
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
      Kopparvallen
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
    • 19:00

      Leksands IF FK (hemma) F-03/04


      21:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 18Lör
    • 10:00

      Slätta SK gul (hemma) F-09/10


      12:00
    • 10:00

      Kvarnsvedens vit (hemma) P-10


      11:00
    • 11:30

      Slätta SK svart (hemma) P-08


      12:45
    • 13:00

      Forssa BK vit (hemma) P-09


      15:00
    • 13:30

      Träning P-03


      15:00
    • 14:30

      Slätta SK gul (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Krylbo IF (borta) P-05


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK U (borta) Herrar


      13:00
    • 11:00

      Forssa BK blå (borta) P-09


      13:00
    • 13:15

      Sälen-Lima (hemma) P-05


      15:15
    • 14:45

      Svärdsjö IF (hemma) F-07


      16:00
    • 15:00

      Falu BS - Islingby F/P-11


      16:00
    • 15:30

      Ludvika FK (hemma) P-06


      17:30
    • 16:00

      Leksands IF FK (borta) F-03/04


      18:00
    • 16:15

      Ludvika FK (hemma) P-07


      18:15
    • 16:50

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Östansbo IS (borta) P-04


      19:00
  • 20Mån
    v.21
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Zonträning 2 - Flickor 15/04 F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Öppen träning 2 (zonträning) P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Torsångs IF (borta) Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Slätta SK Svart (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Kvarnsveden IK Vit (borta) P-08


      19:15
    • 18:00

      Miljonären cup F17 F-03/04


      20:00
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning FP-12


      17:45
    • 17:30

      Träning F/P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Smedjebackens FK (borta) P-06


      20:30
    • 18:45

      Torsångs IF (hemma) P-09


      20:45
    • 19:00

      Bjursås IK (hemma) P-07


      21:00
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:20

      Träning Damer


      20:00
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Östansbo IS Blå (borta) P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Kvarnsvedens IK blå (hemma) P-08


      19:45
    • 18:45

      Säters IF FK (hemma) P-05


      20:45
    • 19:00

      Fors IK (hemma) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Svärdsjö IF (hemma) F-03/04


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Torscupen F-09/10


      15:00
    • 10:45

      Forssa BK (hemma) P-04


      12:45
    • 11:00

      Slätta SK Svart (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Ludvika FK grön (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      HAIK (hemma) P-08


      12:00
    • 12:30

      Älvdalens IF FK (hemma) F-03/04


      14:30
    • 16:15

      Samuelsdals IF (borta) P-07


      18:15
  • 26Sön
    • 09:45

      Säters IF FK (borta) F-09/10


      11:45
    • 09:45

      Seriematcher, 2 st F-09/10


      13:45
    • 10:30

      Hälsinggårdens AIK (borta) F-07


      12:00
    • 12:30

      Skogsbo-Avesta IF (borta) F-09/10


      14:30
    • 14:00

      Östansbo IS (borta) P-03


      16:00
    • 15:00

      Gustafs - Falu BS match F/P-11


      16:00
    • 15:30

      Leksands IF FK blå (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      IK Brage grön (borta) P-08


      17:15
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      IFK Hedemora FK (hemma) Damer


      19:00
    • 17:00

      Östansbo IS (borta) F-05/06


      19:00
  • 27Mån
    v.22
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Sundborns GOIF (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Zonträning 2 P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:20

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Zonträning 2 - Flickor 14/05 F-03/04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      IFK Mora FK (borta) P-04


      20:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 19:00

      Torsångs IF (borta) Damer


      21:00
  • 29Ons
    • 00:00

      Krylbo IF (borta) P-05


      02:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F/P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Gustafs GoIF (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) P-05


      21:00
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03/04


      20:00
  • 31Fre
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Färnäs SK (hemma) P-05


      20:45
    • 19:00

      Långshyttans AIK FK (hemma) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Öna SK (borta) P-04


      21:00