Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Falu BS FK
Välj lag

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:50

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Upptakt o Föräldramöte P-05


      18:45
  • 2Tis
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:40

      Träning F-03/04


      19:00
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:50

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 20:30

      Träning Damer


      22:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-06


      13:00
    • 12:00

      Smedjebackens FK (borta) Damer


      14:00
  • 7Sön
    • 14:00

      Slätta SK P05 (hemma) P-05


      15:30
    • 17:00

      Träningsmatch P-06


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch borta mot Säter F03/04 F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:50

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 9Tis
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:40

      Träning F-03/04


      19:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:50

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 20:30

      Träning Damer


      22:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 13:00

      Träningsläger F-03/04


      00:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
  • 13Lör
    • Heldag

      Träningsläger F-03/04

    • 08:00

      Högbocup P-06


      20:00
    • 08:30

      Dalarnas Spelformsdag P-08


      15:30
    • 09:00

      Spelformsdagen P-09


      11:00
    • 09:00

      Spelformsdagar P-10


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-07


      11:00
    • 10:00

      Spelformsdag F-05/06


      11:00
    • 10:00

      Avesta - Falu BS P-04


      12:00
    • 11:00

      Spelformsdag F-07


      12:00
    • 13:00

      Spelformsdag F-05/06


      15:00
    • 15:50

      Slätta SK (hemma) P-03


      17:15
    • 16:00

      Kickoff - Teori/Praktik/Pizza P-05


      20:30
    • 17:15

      Falu BS FK 2 (hemma) P-05


      18:45
    • 18:00

      Ornäs BK F17 (borta) Damer


      20:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Träningsläger F-03/04


      18:00
    • 09:00

      Träning P-04


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-06


      12:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träningsmatch P-07


      19:30
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:50

      Träning P-03


      19:00
      Kopparvallen konstgräs
      Anteckning: Konstgräs Koppis 1/2 plan
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 16Tis
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:40

      Träning F-03/04


      19:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Korsnäs 08 (hemma) P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:50

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 20:20

      Träning Damer


      22:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 15:15

      HAIK P04 (hemma) P-05


      16:45
  • 20Lör
    • 14:00

      Träningsmatch P-06


      16:00
  • 21Sön
    • 15:00

      Träning P-06


      17:00
    • 15:45

      Sandvikens IF P05 (hemma) P-05


      17:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 22Mån
    v.17
    • 09:00

      Träning P-04


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch borta mot Gustafs F03/04 F-03/04


      12:00
    • 10:30

      Gustafs GOIF (borta) F-03/04


      11:30
    • 11:00

      Falu BS P03 - Öna P-04


      13:00
    • 11:15

      Öna SK (hemma) P-03


      13:00
    • 15:00

      Islingby IK (hemma) Damer


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 23Tis
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:40

      Träning F-03/04


      19:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:50

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 20:30

      Träning Damer


      21:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 15:15

      Träning P-03


      16:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
  • 27Lör
    • 08:30

      Bygga avbytarbås Damer


      12:00
    • 14:00

      Samuelsdals IF 08 (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-09


      17:00
    • 15:00

      Träningsmatch Bragex2 P-07


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatch F-07


      18:00
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK (borta) P-05


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch P-06


      19:30
  • 28Sön
    • 09:00

      Träningsmatch P-06


      10:45
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 11:00

      Forssa BK P05 (hemma) P-05


      12:30
    • 12:45

      Stora Tuna IK (hemma) Damer


      14:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träningsmatch mot Korsnäs F-03/04


      20:30
    • 19:15

      Korsnäs IF FK (hemma) F-03/04


      21:00
  • 29Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:50

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 30Tis
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00