Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagerhult Habo IB Ungdom

Följ

Fagerhult Habo IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr Div 3


      21:30
  • 4Ons
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 18:00

      Inför match DJ17 Klubblokalen


      18:45
    • 19:30

      Hovshaga AIF DJ17 (hemma) DJ17


      21:30
  • 5Tor
    • Heldag

      SIBBEN CUP 2023 P-08

    • Heldag

      Intresseanmälan Gothia cup P-10

    • Heldag

      Gothia Cup 2023 P-09

    • Heldag

      Gothia Cup DJ17

    • 08:00

      Gothia Cup Innebandy P-07


      00:00
    • 10:45

      Fröjereds IF (hemma) P-08


      11:45
    • 15:15

      Kärra IBK (borta) P-08


      16:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr Div 3


      19:00
  • 6Fre
    • Heldag

      SIBBEN CUP 2023 P-08

    • Heldag

      Intresseanmälan Gothia cup P-10

    • Heldag

      Gothia Cup 2023 P-09

    • Heldag

      Gothia Cup DJ17

    • Heldag

      Gothia Cup Innebandy P-07

    • 12:30

      IBK Kungälv Svart (borta) P-08


      13:30
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 21:00

      Wårgårda IBK (hemma) P-08


      22:00
  • 7Lör
    • Heldag

      SIBBEN CUP 2023 P-08

    • Heldag

      Intresseanmälan Gothia cup P-10

    • Heldag

      Gothia Cup 2023 P-09

    • Heldag

      Gothia Cup DJ17

    • Heldag

      Gothia Cup Innebandy P-07

    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:00
    • 15:00

      Höllvikens IBF (borta) Herr-Allsvenskan Södra


      17:00
    • 15:45

      Billingsfors IBK (hemma) P-08


      16:45
    • 19:00

      Skara IBK (hemma) P-08


      20:00
  • 8Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan Gothia cup P-10

    • 00:00

      Gothia Cup 2023 P-09


      19:00
    • Heldag

      Gothia Cup DJ17

    • 00:00

      Gothia Cup Innebandy P-07


      19:00
    • 09:15

      Träning F17


      10:15
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 15:00

      IBF Tranås (borta) Herr Div 3


      17:00
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
    • 17:00

      Pausmatch SSL! Mullsjö vs Pixbo P15


      19:00
  • 9Mån
    v.2
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:00
    • 10:00

      Månsarps IBK (hemma) Herr Div 3


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      Jönköpings IK Utveckling DJ17 (borta) DJ17


      13:00
    • 11:30

      Hovslätts IK P08/1 (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Husqvarna IK P09/1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:30

      Jönköpings IK Vit (hemma) P-07


      14:30
    • 13:00

      Bankeryds Skid o MK P12/1 (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      Husqvarna IK P12/2 (borta) P-12


      15:00
    • 14:00

      Vetlanda IBF F10-11 (hemma) F-10/11


      16:00
    • 14:30

      IBF Tranås HJ17 (hemma) Herr Junior, JAS


      16:30
    • 15:00

      Husqvarna IK P12/3 (hemma) P-13


      17:00
    • 16:30

      Vetlanda IB(07/08) (hemma) P-08


      17:30
    • 16:30

      Nässjö IBF F07-08 (borta) F07-09


      18:30
  • 15Sön
    • 08:30

      Hovslätts IK P09 (borta) P-09


      10:30
    • 09:15

      Träning F17


      10:15
    • 10:00

      Poolspel P15


      12:30
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 10:45

      Månsarps IBK/Jönköpings IK (borta) Herr Junior, JAS


      12:45
    • 11:00

      Sävsjö IBK P10 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Barnarps IF F11-13/1 (hemma) F-12/13


      14:00
    • 11:00

      Poolspel Sävsjö P15


      14:00
    • 11:15

      Träning F16


      12:15
    • 11:30

      Poolspel Vetlanda P15


      19:00
    • 11:50

      Gnosjö IBK F12-13 (borta) F-12/13


      13:50
    • 12:00

      Pantamera F07-09


      15:00
    • 12:15

      Värnamo IK F14/1 (hemma) F-14/15


      16:00
    • 12:40

      Hestra Skid O SK F11-12 (hemma) F-12/13


      14:40
    • 13:00

      Jönköpings IK P11/1 (hemma) P-11


      15:00
    • 13:45

      Husqvarna IK F14/2 (hemma) F-14/15


      15:45
    • 14:00

      Skoghalls IBK (borta) Herr-Allsvenskan Södra


      16:00
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
  • 16Mån
    v.3
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:45

      Träning P15


      17:45
    • 17:00

      Jobba DL P-10


      21:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr Div 3


      21:30
    • 20:30

      Träning F07-09


      21:45
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 19:30

      Vetlanda IBF B (borta) Herr Div 3


      21:30
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:15
    • 10:00

      IBF Tranås P08 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      Värnamo IK DJ17 (borta) DJ17


      13:00
    • 12:00

      Husqvarna IK P10/1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Forserums IF P12 (hemma) P-12


      14:00
    • 12:00

      Fristads GoIF /Rydboholms SK (hemma) Herr Junior, JAS


      14:00
    • 12:00

      Vetlanda IBF P13/1 (hemma) P-14


      16:00
    • 13:00

      Aneby SK P13 (hemma) P-14


      15:00
    • 13:30

      KFUM Jönköping(08) (borta) P-08


      14:45
    • 13:30

      Östra SK Jönköping P12 (borta) P-12


      15:30
    • 14:00

      IBF Tranås F08-09 (hemma) F07-09


      16:00
    • 14:00

      Sävsjö IBK F10-11 (hemma) F-10/11


      16:00
    • 14:00

      Vetlanda IBF P13/2 (borta) P-14


      16:00
    • 16:00

      Malmö FBC (hemma) Herr-Allsvenskan Södra


      18:00
    • 17:30

      Tenhults IF P06 (borta) P-07


      19:30
  • 22Sön
    • 08:30

      Hovslätts IK P13/2 (borta) P-13


      10:30
    • 09:15

      Träning F17


      10:15
    • 09:20

      Jönköpings IK P13/2 (hemma) P-13


      11:20
    • 10:00

      Skillingaryds IK P12-13/1 (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna IK P13/1 (borta) P-13


      12:00
    • 10:10

      Hovslätts IK P13/1 (borta) P-13


      12:10
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 10:45

      Värnamo IK P13 (hemma) P-13


      12:45
    • 11:00

      IBF Tranås P12/1 (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Värnamo IK P09-10 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Värnamo IK P14 (hemma) P-14


      14:40
    • 11:15

      Träning F16


      12:15
    • 11:30

      IBK Husar P13/1 (borta) P-13


      13:30
    • 11:50

      Ölmstads IS P13/1 (borta) P-14


      13:50
    • 12:40

      Hestra Skid O SK P13/1 (hemma) P-14


      14:40
    • 13:00

      Vetlanda IBF F13/2 (hemma) F-12/13


      15:00
    • 14:00

      Malmbäcks IF F13-14 (hemma) F-12/13


      16:00
    • 14:00

      Husqvarna IK F14/1 (borta) F-14/15


      16:00
    • 14:30

      Hjältevad Mariannelund IS P09 (borta) P-10


      16:30
    • 14:45

      Hovslätts IK F14-15/2 (borta) F-14/15


      16:45
    • 15:00

      Nässjö IBF F12-13 (borta) F-12/13


      17:00
    • 15:30

      Hovslätts IK F14-15/1 (hemma) F-14/15


      17:30
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
    • 17:00

      Husqvarna IK P10/2 (borta) P-11


      19:00
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:45

      Träning P15


      17:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr Div 3


      21:30
    • 20:30

      Träning F07-09


      21:45
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning Herr Junior, JAS


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
      Fagerhus Sporthall, Fagerhult
      Samlingsinformation: Omklädningsrummet
      Samlingstid: 18:15
      Anteckning: Innebandyglasögon obligatoriskt
    • 19:00

      Månsarps IBK F06-07 (hemma) F07-09


      21:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning P-07


      21:30
    • 20:00

      Träning DJ17


      21:45
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 20:00

      Hovslätts IK HJ17 (borta) Herr Junior, JAS


      22:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:15
    • 09:30

      Jönköpings IK P12/2 (borta) P-12


      11:30
    • 09:30

      Jönköpings IK P09/3 (hemma) P-09


      11:30
    • 09:30

      IBF Tranås P13 (borta) P-14


      11:30
    • 09:30

      Poolspel i Eksjö P-13


      13:00
    • 10:20

      Jönköpings IK P13/1 (borta) P-14


      12:20
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 12:00

      Bankeryds Skid o MK (hemma) Herr Div 3


      14:00
    • 12:00

      Gnosjö IBK P10-11 (hemma) P-11


      14:00
    • 14:00

      Bankeryds Skid o MK P10/2 (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Månsarps IBK P12 (hemma) P-12


      16:00
    • 16:00

      Karlstad IBF (hemma) Herr-Allsvenskan Södra


      18:00
  • 29Sön
    • 09:15

      Träning F17


      10:15
    • 09:30

      Tenhults IF P08-09 (hemma) P-09


      11:30
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 11:15

      Träning F16


      12:15
    • 12:00

      Gränna AIS P12/2 (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Bankeryds Skid o MK F10-11/2 (borta) F-10/11


      14:00
    • 12:30

      IBK Husar P13/1 (borta) P-13


      14:30
    • 13:30

      Nässjö IBF P12-13 (hemma) P-13


      15:30
    • 13:30

      Sävsjö IBK P07/2 (hemma) P-07


      15:30
    • 14:00

      Gränna AIS P09 (borta) P-10


      16:00
    • 14:30

      Hovslätts IK P13/2 (borta) P-13


      16:30
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
  • 30Mån
    v.5
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:45

      Träning P15


      17:45
    • 17:00

      DreamLogistics kvällsarbete P15


      21:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr Div 3


      21:30
    • 20:30

      Träning F07-09


      21:45