Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Essinge IK

Följ

Essinge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Essinge IK
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 20:15

      Träning P-04


      21:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:45

      Träning P-08


      10:00
    • 10:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK (borta) Damer


      12:00
    • 15:00

      Träning P23


      16:30
    • 15:30

      Lagaktivitet F04 F-04


      21:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P23


      19:00
    • 18:45

      Träning Damer


      20:40
    • 19:00

      Ledarträff Essinge IK


      20:30
    • 20:15

      Träning P-01


      22:00
    • 20:30

      Träning Damer


      22:10
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-01


      21:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:00

      Träningsmatch mot Älvsjö P-04


      10:00
    • 09:00

      F04 match mot KB (OBS frivillig) F-03


      10:30
    • 09:00

      Träningsmatch mot KB34 F-04


      10:30
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 14:40

      Träningsmatch mot Reymers F-04


      16:40
    • 15:00

      Mälarhöjden (borta) P-05


      16:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:30

      Vänskapsmatch mot Sköndal P-08


      12:00
    • 13:00

      Pappas Pojkar FF (hemma) P-01


      15:00
    • 15:10

      Vänskapsmatch mot Sköndal P-08


      17:00
    • 16:00

      Pappas Pojkar FF (borta) Representationstrupp


      18:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P23


      19:00
    • 18:45

      Träning Damer


      20:40
    • 20:15

      Träning P-01


      22:00
    • 20:30

      Träning Damer


      22:10
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 18:00

      P04 Föräldramöte Essinge IK


      22:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      19:40
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-01


      20:30
    • 19:00

      Föräldrarmöte P-04


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      Träningsläger P23


      00:00
    • 10:30

      Träningsmatch mot KB34 F-04


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 11:00

      Träning F-06


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch mot Märsta P-04


      12:15
    • 12:00

      Mälarhöjdens IK (borta) Damer


      14:30
    • 15:00

      Sirius P05 (hemma) P-05


      16:30
    • 16:30

      Träningslandskamp Sverige-Chile P-08


      20:30
  • 25Sön
    • 00:00

      Träningsläger P23


      19:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 11:45

      Cup - IFK Lidingös Vårsjuan P-08


      17:00
    • 20:00

      Westermalms IF FK (borta) Representationstrupp


      22:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-01


      00:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03


      19:45
    • 18:45

      Träning Damer


      20:40
    • 18:50

      Träning F-04


      20:40
    • 20:30

      Träning Damer


      22:10
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 18:30

      Träning P23


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 18:45

      Träning Damer


      20:40