Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Eslövs BK


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:45

      INSTÄLLD Match mot GIF Nike P-07


      19:45
    • 18:45

      GIF Nike (hemma) P-06


      20:45
  • 6Lör
    • 10:00

      Furulunds IK gul (hemma) P-09


      12:00
    • 11:20

      Gantofta IF vit (hemma) P-10


      13:20
    • 11:30

      Spanska Akademin FF (borta) P-07


      13:30
    • 14:00

      Träningsmatch Höör P-11


      15:00
    • 18:00

      EBK korvbeställning P-07


      19:00
  • 7Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Åkarps IF 1 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Hardeberga BK röd (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Svedala IF svart (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:30

      Lunds BK blå (borta) P-07


      13:30
    • 11:30

      EBK Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 11:30

      Furulunds IK (hemma) P-08


      13:30
    • 13:00

      Husie IF grön (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Maglasäte IF (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Hittarps IK vit (hemma) P-11


      15:00
    • 13:30

      Linero IF vit (borta) P-06


      15:30
    • 14:30

      Malmö FF (borta) P-05


      16:30
  • 8Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Eslövs BK


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      FC Rosengård 1917 (borta) P-06


      21:00
    • 19:00

      FC Rosengård 1917 (borta) P-07


      21:00
  • 13Lör
    • 09:30

      Torns IF orange (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Wä IF (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Dösjöbro IF röd (borta) P-09


      14:00
    • 14:00

      Harrie FF blå (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Lunds FF (hemma) P-07


      18:00
  • 14Sön
    • 09:30

      FC Trelleborg blå (borta) P-10


      11:30
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Glumslövs FF vit (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Svalövs BK (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      FC Rosengård 1917 vit (hemma) P-07


      12:00
    • 10:45

      Ängelholms FF (borta) A-laget


      13:00
    • 11:00

      Oxie SK vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 13:00

      Höörs IS blå (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Landskrona BoIS (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Furulunds IK (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      IF Lödde gul (borta) P-08


      17:00
  • 15Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Eslövs BK


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 16:00

      Utlämning av EBK korv på Husarängen P-07


      18:00
    • 16:00

      Korvutlämning P-08


      18:00
    • 16:00

      Utlämning av korvpåsar! Eslövs BK


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:30

      Träning A-laget


      12:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 11:00

      Trelleborgs FF (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Trelleborgs FF (borta) P-07


      15:00
  • 22Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Eslövs BK


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:15

      Nosaby IF (hemma) A-laget


      21:00
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Harlösa IF (borta) P-07


      20:00
    • 18:30

      Match Eskilsminne P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 18:30

      Ramlösa Södra IF (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 11:00

      Avslutning P-08


      14:00
    • 11:00

      EBK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Dösjöbro IF (hemma) P-07


      13:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Träningsmatch Höör P-11


      11:00
  • 29Mån
    v.27
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 30Tis
    • 18:00

      Spontan träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
      Ekevalla IP
      Anteckning: Sommarträning