Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eskilstuna City FK

Följ

Eskilstuna City FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Eskilstuna City FK
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • Heldag

      MOAB cup P08

    • 10:15

      IK Sirius FK U13 (borta) P07


      18:00
    • 13:00

      MMA Fitness P09


      14:00
    • 14:30

      Träning P11


      15:30
    • 15:15

      Gamla Upsala SK P07 (borta) P07


      17:00
    • 15:30

      Träning P14


      16:30
    • 16:30

      Träning P13 Blå


      17:30
    • 17:00

      Föräldramöte P09


      19:00
  • 2Mån
    v.10
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning P10 Blå


      19:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 4Ons
    • 17:00

      Föräldramöte P10 Blå


      18:30
    • 20:15

      Eskilstuna FC (borta) A-lag


      22:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P13 Vit


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 18:20

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:30

      BK Sport P08 (hemma) P09


      11:00
    • 09:30

      Triangelns IK P09 (hemma) P09


      11:00
    • 10:00

      Träning P12 Blå


      11:00
    • 10:00

      Träning P12 Vit


      11:00
    • 11:00

      Träning P10 Blå


      12:00
    • 11:00

      Träning P10 Vit


      12:00
    • 11:00

      Hällbybrunns IF (hemma) P08


      12:00
    • 13:15

      Västerås IK Fotboll (hemma) P07


      15:00
    • 15:20

      Träning P06


      16:30
  • 8Sön
    • 12:30

      Karlslunds IF HFK (borta) P07


      18:00
    • 13:00

      MMA Fitness P09


      14:00
    • 13:00

      Skiljebo SK (hemma) A-lag


      15:00
    • 14:30

      Träning P11


      15:30
    • 15:30

      Träning P14


      16:30
    • 16:00

      Adolfsbergs IK U (borta) P07


      18:00
    • 16:30

      Träning P13 Blå


      17:30
  • 9Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte P11


      19:00
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 10Tis
    • 17:30

      Spontanträning P09


      19:20
    • 18:00

      Träning P06


      20:00
    • 18:00

      Träning P10 Blå


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P10 Blå


      18:15
    • 17:00

      Träning P10 Vit


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:15

      Träning P11


      18:30
    • 20:15

      FC Somtuna (hemma) A-lag


      22:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:20

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Träning P12 Vit


      11:00
    • 10:00

      Träning P12 Blå


      11:00
    • 11:00

      Träning P10 Blå


      12:00
    • 13:45

      Värmbol FC (borta) A-lag


      16:00
    • 14:00

      Träning P08


      15:30
    • 15:20

      Träning P06


      16:30
  • 15Sön
    • 14:00

      Adolfsbergs IK P09 (borta) P09


      15:30
  • 16Mån
    v.12
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 17Tis
    • 17:15

      Specialinriktad träning P09


      18:30
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P10 Blå


      18:15
    • 17:15

      Träning P11


      18:30
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P13 Blå


      19:00
    • 18:20

      Träning P06


      20:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:30

      Jäders IF P09/10 (hemma) P09


      11:00
    • 09:30

      Kvicksunds SK P08 (hemma) P09


      11:00
    • 10:00

      Träning P12 Blå


      11:00
    • 10:00

      Träning P12 Vit


      11:00
    • 11:00

      Träning P10 Blå


      12:00
    • 13:00

      IK viljan (borta) A-lag


      15:00
    • 15:20

      Träning P06


      16:30
  • 22Sön
    • 13:00

      Torshälla Nyby If (hemma) P06


      15:00
    • 15:00

      Fotografering! P09


      16:00
    • 17:00

      Teoripass P09


      18:00
  • 23Mån
    v.13
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 18:30

      Träning med 08orna P09


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P10 Blå


      18:15
    • 17:15

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Lotthämtning P10 Vit


      19:00
    • 20:15

      Torshälla-Nyby IS (hemma) A-lag


      22:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P13 Blå


      19:00
    • 18:20

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
      Årby IP - konstgräset
      Anteckning: Samling senast 15 min innan träningsstart.
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:30

      Eskilstuna City P08 (hemma) P09


      11:00
    • 09:30

      Triangelns IK P08 (hemma) P09


      11:30
    • 10:00

      Triangelns IK (borta) P07


      12:00
    • 10:00

      Träning P12 Vit


      11:00
    • 10:00

      Träning P12 Blå


      11:00
    • 11:00

      Träning P10 Blå


      12:00
  • 29Sön
    • 15:30

      Spontan Träning P09


      18:00
    • 15:30

      Kungsörs BK (hemma) A-lag


      17:30
  • 30Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 31Tis
    • 17:15

      Specialinriktad träning P09


      18:30
    • 18:00

      Träning P06


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30