Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eskilstuna City FK

Följ

Eskilstuna City FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
  • 2Sön
    • 12:00

      Träning P11


      13:00
    • 13:00

      MMA Fitness P09


      14:00
    • 14:30

      Träning P11


      15:30
    • 15:30

      Träning P-14


      16:30
    • 16:30

      Träning P13 Blå


      17:30
  • 3Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning P10 Blå


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 18:00

      Träning P13 Vit


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
  • 7Fre
    • 18:00

      Träning P06


      19:30
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 12:00

      Träning P11


      13:00
    • 13:00

      MMA Fitness P09


      14:00
    • 14:30

      Träning P11


      15:30
    • 15:30

      Träning P-14


      16:30
    • 16:30

      Träning P13 Blå


      17:30
    • 18:00

      Spontan Träning P09


      20:00
  • 10Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 11Tis
    • 18:00

      Föräldrar möte P10 Vit


      19:30
    • 18:00

      Träning P10 Blå


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P10 Blå


      18:15
    • 17:00

      Träning P10 Vit


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      FÖRÄLDRAMÖTE P07


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P13 Vit


      19:00
    • 18:30

      SPELARMÖTE P07


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
  • 14Fre
    • 18:00

      Träning P06


      19:30
  • 15Lör
    • 09:00

      Träningsmatch P10 Vit


      10:00
    • 10:00

      Träning P12 Blå


      11:00
    • 10:00

      Träning P12 Vit


      11:00
      Tunahallen, Fotbollshallen
    • 11:00

      Träning P10 Vit


      12:00
    • 11:00

      Träning P10 Blå


      12:00
    • 13:45

      IF Eker Örebro (hemma) P08


      14:15
    • 14:45

      Nyköpings BIS (hemma) P08


      15:15
    • 15:45

      Täby FK (hemma) P08


      16:15
    • 17:00

      Placeringsmatch (hemma) P08


      18:00
  • 16Sön
    • 11:00

      IFK Mariefred P08 (borta) P09


      13:00
    • 14:30

      Träning P11


      15:30
    • 15:30

      Träning P-14


      16:30
    • 16:30

      Träning P13 Blå


      17:30
    • 17:00

      Fanna BK (hemma) A-lag


      19:00
  • 17Mån
    v.8
    • 10:30

      Träning P07


      12:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 18Tis
    • 10:30

      Träning P07


      12:00
    • 18:00

      Träning P10 Blå


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Eskilstuna City FK P09 (hemma) P08


      19:30
    • 18:30

      Eskilstuna City P08 (hemma) P09


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P10 Blå


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 20Tor
    • 10:30

      Träning P07


      12:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P13 Vit


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
  • 21Fre
    • 18:00

      Träning P06


      19:30
  • 22Lör
    • 09:30

      Matchcamp P08


      12:00
    • 09:30

      Nyköpings BIS (hemma) P08


      12:00
    • 10:00

      Träning P12 Vit


      11:00
    • 10:00

      Träning P12 Blå


      11:00
    • 11:00

      Träning P10 Blå


      12:00
  • 23Sön
    • 13:00

      IFK Eskilstuna (hemma) A-lag


      15:00
    • 13:00

      MMA Fitness P09


      14:00
    • 13:00

      MMA Fitness P09


      14:00
    • 14:30

      Träning P11


      15:30
    • 15:30

      Träning P-14


      16:30
    • 16:30

      Träning P13 Blå


      17:30
  • 24Mån
    v.9
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
    • 19:00

      Klädprovningskväll 2020 P09


      20:00
  • 26Ons
    • 16:30

      Klädprovning P11


      18:00
    • 17:00

      Träning P10 Vit


      18:30
    • 17:00

      Träning P10 Blå


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      22:00
  • 27Tor
    • 16:30

      Klädprovnings kväll P08


      18:00
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 18:00

      Träning P13 Vit


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 19:00

      Klädprovning P10 Blå


      20:00
  • 28Fre
    • 18:00

      Träning P06


      19:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning P12 Blå


      11:00
    • 10:00

      Träning P12 Vit


      11:00
    • 11:00

      Träning P10 Blå


      12:00
    • 11:00

      Träning P10 Vit


      12:00
    • 11:00

      Torshälla-Nyby IS P08 (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Hällbybrunns IF P09 (hemma) P09


      13:00
    • 14:00

      Enköpings SK UK (borta) A-lag


      16:00
    • 14:00

      Träning P08


      15:30