Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eskilstuna City FK

Följ

Eskilstuna City FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Eskilstuna City FK
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 16:30

      Klädprovningskväll P08 Vit


      18:00
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:40

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning P03


      21:00
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
  • 3Lör
    • 09:30

      Träning P11


      10:30
    • 10:30

      Träning P10 Vit


      11:30
    • 12:00

      Träning P09 Vit


      13:30
    • 13:00

      Gideonsberg (borta) P03


      14:30
    • 13:30

      Träning U17


      15:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P09


      10:00
    • 09:00

      Träning P07


      10:00
    • 10:00

      Träning P08


      11:00
    • 10:00

      Träning P06


      11:00
    • 11:00

      Träning P03


      12:00
    • 11:00

      Träning U16


      12:00
    • 15:00

      Träning P12 Blå


      16:00
    • 16:00

      Träning P12 Vit


      17:00
    • 18:00

      Karlbergs BK (borta) A-lag


      22:00
  • 5Mån
    v.10
    • 17:20

      Träning P03


      19:00
    • 17:20

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P10 Blå


      18:30
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 17:00

      Träning P07


      18:00
    • 17:20

      Träning U16


      19:00
    • 17:20

      Träning P03


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:45

      Träning P08 Vit


      19:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
  • 9Fre
    • 17:20

      Träning P03


      19:00
    • 17:20

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:00
  • 10Lör
    • 08:50

      VSK (hemma) P03


      10:00
    • 09:30

      Träning P11


      10:30
    • 10:30

      Träning P10 Vit


      11:30
    • 10:30

      Ersmarks IK (borta) P03


      11:30
    • 12:00

      INTERNMATCH U17


      13:30
    • 12:00

      Träning P09 Vit


      13:30
    • 13:50

      Syrisnska FC (borta) P03


      15:00
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning P07


      10:00
    • 09:00

      Träning P09


      10:00
    • 10:00

      Träning P08


      11:00
    • 10:00

      Träning P06


      11:00
    • 10:30

      Syrisnska FC (hemma) P03


      11:30
    • 11:00

      Träning U16


      12:00
    • 15:00

      Träning P12 Blå


      16:00
    • 16:00

      Träning P12 Vit


      17:00
    • 16:00

      Västerås IK (hemma) A-lag


      18:00
  • 12Mån
    v.11
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P10 Blå


      18:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning P03


      20:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 17:00

      Träning P07


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:45

      Träning P08 Vit


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning P03


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P08


      18:30
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:30

      Träning P03


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:00
    • 20:00

      Vasalunds IF (hemma) U16


      21:00
  • 17Lör
    • 09:30

      Träning P11


      10:30
    • 10:30

      Träning P10 Vit


      11:30
    • 10:30

      IFK Nyköping Vit (hemma) P07


      11:30
    • 10:30

      Hällbybrunns IF (hemma) P07


      11:30
    • 12:00

      IK Sturehov (hemma) U16


      13:00
    • 12:00

      Västerås IK (hemma) U17


      13:30
    • 12:00

      Träning P09 Vit


      13:30
    • 17:00

      Karlslunds IF HFK (hemma) U16


      18:00
    • 17:30

      IFK Lidingö (borta) P03


      19:00
  • 18Sön
    • 09:00

      IF Brommapojkarna (hemma) U16


      11:00
    • 09:00

      Träning P09


      10:00
    • 09:30

      CITY (hemma) P08


      10:30
    • 14:00

      Vasalunds IF (hemma) U16


      15:00
    • 15:00

      Träning P12 Blå


      16:00
    • 16:00

      Träning P12 Vit


      17:00
  • 19Mån
    v.12
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P10 Blå


      18:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P07


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:45

      Träning P08 Vit


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning P03


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P08


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:30
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:30

      Träning P08 Vit


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning P03


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
  • 24Lör
    • 08:00

      Träningsmatch P08 Vit


      10:30
    • 08:00

      Frankecupen P07


      16:00
    • 09:00

      Marieberg IK (borta) P07


      10:00
    • 09:00

      IFK Eskilstuna P09 (hemma) P09


      10:30
    • 09:30

      Träning P11


      10:30
    • 10:00

      IK Sirius (borta) P07


      11:00
    • 10:30

      Västerås SK U14 (hemma) U16


      13:00
    • 10:30

      Träning P10 Vit


      11:30
    • 11:00

      IF Olympia (borta) P07


      12:00
    • 12:00

      Malmköpings IF (hemma) U17


      13:30
    • 12:00

      Träning P09 Vit


      13:30
    • 16:00

      IK Franke (hemma) A-lag


      18:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning P09


      10:00
    • 09:00

      Träning P07


      10:00
    • 10:00

      Träning P08


      11:00
    • 10:00

      Träning P06


      11:00
    • 15:00

      Träning P12 Blå


      16:00
    • 16:00

      Träning P12 Vit


      17:00
  • 26Mån
    v.13
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P10 Blå


      18:30
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P07


      18:00
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:45

      Träning P08 Vit


      19:30
    • 18:30

      Träning P03


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:15

      Träning P08


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:30

      Träning P08 Vit


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 18:30

      Träning P03


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
  • 30Fre
    • 12:00

      Trosa-Vagnhärad SK P-02/03 (borta) U17


      14:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
  • 31Lör