Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Emmaboda IS

Följ

Emmaboda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Emmaboda IS
Välj lag

November 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.44
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 2Ons
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Allhallen Open F-10


      19:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning P/F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 20:15

      Träning Dam


      22:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:30

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
  • 6Sön
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 09:30

      Träning P-09


      11:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:30
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 15:00

      Träning Dam


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14/15


      17:15
  • 7Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 9Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P/F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 20:15

      Träning Dam


      22:00
  • 11Fre
    • 15:45

      Träning P-13


      16:45
    • 16:30

      JUL-KUL-CUP F-12


      21:00
  • 12Lör
    • 09:00

      EIS Jul Kul Cup P-08


      17:00
  • 13Sön
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 15:00

      Träning Dam


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14/15


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
  • 14Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 16Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning P/F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 20:15

      Träning Dam


      22:00
  • 18Fre
    • Heldag

      Jul Kul F19 (2 lag) Dam

    • 15:45

      Träning P-13


      16:45
  • 19Lör
    • 09:00

      Jul Kul Cup F-10


      17:00
    • 16:00

      Emmaboda komb P09 (hemma) P-09


      23:30
  • 20Sön
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 14:30

      Träning P-14


      16:00
    • 15:00

      Träning Dam


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14/15


      17:15
  • 21Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
  • 22Tis
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning P/F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 20:15

      Träning Dam


      22:00
      A-hallen Emmaboda
  • 25Fre
    • 15:45

      Träning P-13


      16:45
  • 26Lör
    • Heldag

      Jul Kul Cup P-14

  • 27Sön
    • Heldag

      Husman Hagberg Cup (2 lag) Dam

    • 07:00

      Jul Kul Cup F-14/15


      11:30
    • 13:30

      Träning F-10


      15:00
    • 14:30

      Träning P-14


      16:00
  • 28Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 30Ons
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00