Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Domsjö IF

Följ

Domsjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning Damlag


      17:45
    • 17:00

      Lagaktivitet F-07


      00:00
    • 18:00

      Dreamstar Xa häften P-11


      19:00
    • 19:00

      Härnösands SK (borta) F-05


      21:00
  • 4Lör
    • 00:00

      Lagaktivitet F-07


      11:30
    • Heldag

      ICA Cup F-12

    • Heldag

      Bollkalleuppdrag P11 P-11

    • 09:00

      Föranmälan ICA CUP P-12


      00:00
    • 10:00

      Arnäs IF lag 1 (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Lördag CUP Domsjö 2 P-12


      13:00
    • 12:00

      Match borta mot Själevad F-08


      14:00
    • 12:20

      Lördag CUP Domsjö 1 P-12


      17:00
    • 16:00

      Ramviks IF (hemma) Herrlag


      18:00
  • 5Sön
    • Heldag

      ICA Cup F-12

    • 00:00

      Föranmälan ICA CUP P-12


      19:00
    • 09:30

      Söndag CUP Domsjö 1 P-12


      12:00
    • 10:00

      Match p10 Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:30

      Arnäs 2 (hemma) P-10


      11:45
    • 11:00

      Söndag CUP Domsjö 2 P-12


      14:15
    • 12:00

      Match p10 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      BK Örnen 2 (borta) P-11


      13:00
    • 12:15

      Match med MoDo F-10


      13:15
    • 12:30

      Match P13 Själevad 2 - Domsjö 2 P-13


      13:30
    • 12:30

      Arnäs 1 (hemma) P-10


      13:45
    • 14:00

      Söråkers FF (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Match P09 Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      MATCH BK Örnen 1 - Domsjö 2/SVART F-13


      16:00
    • 14:00

      Bollflickor F-09


      16:00
    • 14:15

      Arnäs (borta) F-11


      15:45
    • 14:30

      BK Örnen Vit (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Match P09 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      MATCH BK Örnen 2 - Domsjö 1/BLÅ F-13


      18:00
    • 16:00

      Avslutning P-14


      18:00
    • 16:30

      Arnäs IF (borta) F-07


      18:30
    • 16:30

      BK Örnen Blå (hemma) P-09


      18:00
    • 17:00

      Match P07 Svartvallen


      20:00
    • 17:30

      Match P13 Hägglunds 2 - Domsjö 1 P-13


      18:30
    • 17:30

      Bemanning hemmamatch F-10


      19:30
    • 18:00

      Match P08 9 mot 9


      20:00
    • 18:00

      BK Örnen (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Match Domsjö F-10 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Domsjö-Hägglunds Vit P-07


      19:45
    • 18:00

      Anundsjö IF (hemma) F-10


      19:00
    • 18:00

      Hägglunds (borta) P-11


      19:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning Herrlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P07 Svartvallen


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      FV-Gottne P-09


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 00:00

      Sista betaldag Dreamstarhäften P-07


      00:00
    • 16:15

      Träning Damlag


      18:00
  • 11Lör
    • 11:00

      Arnäs 2 (borta) P-10


      12:15
    • 11:30

      Själevad (borta) F-12


      12:30
    • 14:00

      Husum IF (borta) F-10


      15:30
    • 14:00

      BK Örnen 1 (borta) P-10


      15:15
    • 16:00

      Molidens IK (borta) Herrlag


      18:00
  • 12Sön
    • Heldag

      Betalning Dreamstarhäften F-06

    • 10:00

      Match F09 Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:00

      Själevad IK (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Match F08 9 mot 9


      12:00
    • 10:00

      Nätra (borta) F-12


      11:00
    • 10:30

      Match hemma mot KB F-08


      12:30
    • 11:00

      Hägglunds röd-Domsjö P-07


      12:45
    • 12:00

      Match P11 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      Sidensjö IK F06 (borta) F-06


      14:00
    • 12:00

      BK Örnen 1 (hemma) P-11


      13:30
    • 13:00

      Sundsvalls DFF 2 (borta) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Gideåälvdal (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Sundsvalls FF (hemma) F-05


      15:00
    • 14:00

      Match F-07 Svartvallen


      16:30
    • 14:00

      Match F-11 Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      KB65 (hemma) F-11


      16:00
    • 14:30

      Själevads IK (hemma) F-07


      16:30
    • 15:00

      Själevad (borta) P-12


      16:00
    • 15:00

      Match med MoDo F-10


      16:00
    • 16:00

      Match P11 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      BK Örnen 2 (hemma) P-11


      17:30
    • 18:00

      Match F-11 Matchplan 7 mot 7


      19:30
    • 18:00

      Själevad (hemma) F-11


      20:00
    • 18:00

      Modo (borta) P-12


      19:00
    • 18:30

      BK Örnen Blå (borta) P-09


      20:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      P12 Domsjö 2 - Mo/Gottne MIX Matchplan 5 mot 5


      19:30
    • 17:45

      Träning Herrlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P07 Svartvallen


      19:00
    • 18:00

      Mo/Gottne Mix (hemma) P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Avslutning P-12


      19:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 18:30

      Arnäs 2 (borta) P-11


      19:30
  • 18Lör
    • 09:00

      Junselelägret F-08


      18:00
      Junsele
      Anteckning: Junselelägret. Vore kul om så många tjejer som möjligt vill delta. Vi samåker dit o hem.
    • 10:00

      F12 Domsjö 2 - Arnäs 2 Matchplan 5 mot 5


      12:00
    • 10:00

      Arnäs 2 (hemma) F-12


      11:00
    • 12:00

      F12 Domsjö1 - Själevad Matchplan 5 mot 5


      14:00
    • 12:00

      Själevad (hemma) F-12


      13:00
    • 13:45

      Titta på match FV F-09


      16:00
    • 14:00

      Härnösands SK (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Bollflickeuppdrag F-10


      16:00
    • 15:00

      Bollkalleuppdrag P-09


      18:00
    • 16:00

      Nätra GIF (hemma) Herrlag


      18:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Match p10 Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:00

      Själevad (borta) F-11


      12:00
    • 10:00

      Husum (borta) P-11


      12:00
    • 10:30

      BK Örnen 2 (hemma) P-10


      11:45
    • 10:30

      Match med MoDo F-10


      11:30
    • 12:00

      Match p10 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      Själevads IK Utveckling Flick (hemma) F-06


      14:00
    • 12:30

      BK Örnen 1 (hemma) P-10


      13:45
    • 13:00

      IF Team Hudik (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      Match mot KB 65 F-10


      14:00
    • 14:00

      Match P09 Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Match P08 9 mot 9


      16:00
    • 14:00

      Moelvens FC (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Avslutning P-11


      16:00
    • 14:30

      Själevad (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Modo (borta) F-11


      17:00
    • 16:00

      Match P09 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:30

      Arnäs IF 1 (hemma) P-09


      18:00
    • 17:30

      Match borta mot Hägglunds F-08


      19:30
    • 17:30

      Bemanning hemmamatch F-10


      19:30
    • 18:00

      F-10 Match mot Hägglunds Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Hägglund Vit (hemma) F-10


      19:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:45

      Träning Herrlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P07 Svartvallen


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 20:00

      Remsle UIF FF (hemma) F-06


      22:00
  • 25Lör
    • 10:00

      Match P07 Svartvallen


      13:00
    • 11:00

      Domsjö-Anundsjö P-07


      12:45
    • 13:00

      BK Örnen 2 (borta) P-10


      14:15
    • 14:00

      KB FF (borta) P-09


      15:30
    • 15:00

      Bollsta IK (borta) Herrlag


      17:00
    • 15:15

      Ersboda SK (borta) Damlag


      17:15
  • 26Sön
    • 11:00

      Modo FF (borta) F-09


      13:00
    • 12:00

      Arnäs IF F-06 (borta) F-06


      14:00
    • 12:00

      Kramfors-Alliansen P04 (hemma) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 12:00

      KB65 (hemma) Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:30

      KB 65 (hemma) P-10


      13:45
    • 13:45

      Avslutning P-10


      15:30
    • 14:00

      Match F-07 Svartvallen


      16:30
    • 14:30

      Köpmanholmen-Bjästa IF (hemma) F-07


      16:30
    • 14:30

      Ope IF (hemma) F-05


      16:30
    • 16:30

      Match P07 Svartvallen


      18:30
    • 17:00

      Domsjö-BK Örnen P-07


      18:45
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor