Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Djurgårdens IF FF

Följ

DIF Ungdom, Dam och Futsal

Följ oss för uppdateringar
Följ
Djurgårdens IF FF
Välj lag
Djurgårdens IF FF

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • Heldag

      Träningsuppehåll P2006-1

    • 10:00

      Minicup F2007-1


      12:00
    • 10:30

      Träning PA19


      12:30
    • 12:30

      Håbo FF U17 (borta) P2004-2


      14:30
    • 13:00

      IFK Lidingö FK (borta) PA17


      15:00
    • 17:00

      Träning P2006-3


      18:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Träningsuppehåll P2006-1

    • 09:00

      Sommarträning med P10-8 P2010-11


      10:30
    • 10:30

      Träning FA19


      11:30
    • 11:00

      Tr.match vs Österåker F2006-1


      13:00
    • 14:30

      Bällsta FF P10 (hemma) P2010-5


      16:00
    • 15:00

      Dalkurd FF (hemma) PA16


      17:00
      Stadshagens IP 1
      Serie: P16 Nationell Grupp 5
      Resultat och referat
    • 15:00

      Växjö (borta) DIF Dam


      17:00
    • 16:00

      BP (hemma) P2007-2


      17:30
    • 18:00

      Hammarby IF FF (borta) P2005-1


      20:00
    • 18:00

      Lidingö (hemma) F2009-1


      19:00
    • 18:15

      Vasalunds IF (borta) PA19


      20:15
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 08:30

      Uppstartsläger P2005-1


      18:00
    • 08:30

      Uppstartsdag P2006-1


      17:30
    • 08:30

      Träning PA16


      17:30
    • 08:30

      Uppstartsdag - Pojkakademien P2007-1


      18:00
    • 08:30

      Uppstartsdag Pojkakademin i Rimbo P2008-2


      18:30
    • 08:30

      DIF Akademi Uppstart PA19


      18:00
    • 08:30

      Uppstart Rimbo PA17


      18:00
    • 08:30

      Uppstartsdag P2010-1


      18:00
    • 08:30

      Uppstartsdag P2009-1


      18:00
    • 08:30

      Uppstartsdag DIF Fotbollsakademi P2010-2


      18:00
    • 09:00

      Träning P2008-1


      18:00
    • 09:00

      Uppstartsdag pojkakademin P2009-2


      18:00
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      17:15
    • 16:00

      Träning F02/F03


      17:30
    • 16:55

      Träning FA19


      19:05
    • 17:00

      Träning P2010-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P2010-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:30

      Träning F2008-1


      19:00
    • 18:30

      IFK Stocksund 1 (borta) P2007-2


      20:30
    • 19:00

      Träning F2005-2


      20:10
    • 20:00

      Stuvsta IF 1 (borta) P18/19 4


      22:00
  • 8Lör
    • 08:00

      Boys and Girls Cup P2011-15


      15:00
    • 08:45

      BGSC P2009-7


      15:45
    • 09:00

      Träning P2009-4


      12:00
    • 09:15

      Träning FA19


      12:05
    • 09:30

      Huddinge IF 1 (hemma) P2005-2


      11:30
    • 10:00

      Apollon Svart (hemma) P2010-1


      11:30
    • 10:30

      Spånga IS FK 1 (borta) P2007-2


      12:30
    • 10:45

      NSK 1 (hemma) P2007-11


      12:45
    • 11:15

      IF Brommapojkarna 9 (hemma) P2007-8


      13:15
    • 11:15

      Match St. Erikscupen, Dif-BP P2007-8


      13:15
    • 11:45

      Okänt (hemma) P2007-11


      13:15
    • 12:00

      Bollvärdar P2007-2


      18:00
    • 12:00

      Träning P2006-2


      00:00
    • 12:15

      Enskede IK (hemma) PA19


      14:15
    • 12:30

      IFK Lidingö FK P08-2 (hemma) P2008-2


      14:00
    • 12:30

      BG Cup Djursholm F2009-1


      19:00
    • 13:30

      BGSC Djursholm P2009-4


      20:00
    • 14:00

      Sollentuna FK Öst Vit (hemma) P2009-8


      14:45
    • 14:00

      Bele Barkarby IF P05 (borta) P2005-1


      16:00
    • 14:00

      Huddinge IF 1 (borta) P2004-2


      16:00
    • 15:00

      KIF Örebro DFF (hemma) DIF Dam


      17:00
    • 16:15

      Lidingö FK 12 (hemma) P2009-8


      17:00
    • 16:30

      Stureby SK/Saltsjö-Boo IF (hemma) FA17


      18:30
    • 16:30

      Tyresö FF FJ 1 (borta) F02/F03


      18:30
    • 17:45

      Tullinge TP FK Röd (hemma) P2009-8


      18:45
    • 19:15

      Ursvik IK Gul (hemma) P2009-8


      20:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Träning P2006-2


      12:30
    • 08:00

      Boys&Girls Cup Djursholm F2008-2


      13:00
    • 08:30

      Sandbäckens Invite 2020 P2009-1


      16:00
    • 09:00

      Sommarträning med P10-8 P2010-11


      10:30
    • 09:00

      Jarlabergs IF Svart (borta) F2009-1


      11:00
    • 10:00

      Aspudden Tellus 09 (hemma) P2010-1


      11:30
    • 10:00

      FC Järfälla P06 Vit (hemma) P2006-1


      12:00
    • 10:30

      IFK Sollentuna (borta) P2008-1


      12:00
    • 11:45

      Ekerö IK 1 (hemma) P2005-4


      13:45
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) P2006-3


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch Spånga 10-6 P2010-2


      13:30
    • 13:00

      Piteå IF (borta) FA19


      15:00
    • 13:00

      Match St. Erikscupen, Ekerö-Dif P2007-8


      15:00
    • 13:00

      Ekerö IK 1:Blå (borta) P2007-8


      15:00
    • 13:00

      Match mot Frej P2010-6


      14:00
    • 13:30

      Träningsmatch mot IFK Lidingö P2009-3


      15:00
    • 13:30

      Träning F2006-1


      15:30
    • 14:00

      Match mot Frej P2010-6


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Frej P2010-3


      15:00
    • 14:00

      Träning F2010-6


      15:30
    • 14:30

      Segeltorps IF P08-3 (borta) P2008-2


      16:00
    • 15:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (hemma) PA17


      17:00
    • 15:30

      Ängby IF svart (borta) P2007-1


      18:00
    • 16:30

      Träningsmatch Nacka FC U10 P2010-2


      18:00
    • 18:00

      Norrtulls SK L (hemma) P2003-4


      20:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 00:00

      Sommarläger Intressekoll P2008-3


      16:00
    • 00:00

      Träningsläger Pilsbo P2009-4


      17:00
    • 07:00

      Uppstartsläger fredag 14/8 F2008-1


      23:59
    • 10:00

      Träning F2008-1


      11:30
    • 14:00

      Krokeks IF (borta) F2008-1


      15:30
    • 15:00

      BGSC P2009-7


      00:00
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      17:15
    • 15:50

      Träning P2006-3


      17:15
    • 16:00

      Träning F02/F03


      17:30
    • 16:00

      Boys & Girls Cup P2010-4


      00:00
    • 16:00

      Träning P2009-4


      17:00
    • 16:30

      Träning P2008-1


      18:00
    • 16:30

      Träning P2008-2


      18:00
    • 16:45

      Träning F2007-1


      18:30
    • 16:45

      Träning PA17


      19:00
    • 16:55

      Träning FA19


      19:05
    • 17:00

      Träning PA19


      19:00
    • 17:00

      Träning P2010-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P2010-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P2010-8


      18:00
    • 17:30

      Träning F2006-1


      19:00
    • 17:30

      Träning F2009-1


      19:00
    • 18:30

      Träning PA16


      20:00
    • 18:30

      Öppen Träning P2011-7


      19:30
    • 18:30

      Skogstorps GoIF (borta) FA17


      20:30
    • 19:00

      Vasalunds IF 2 (hemma) P2006-7


      21:00
    • 19:00

      Träning F2005-2


      20:10
    • 20:00

      IFK Stockholm FK 2 (hemma) P2004-3


      22:00
    • 20:00

      IFK Haninge (borta) P2005-2


      22:00
  • 15Lör
    • Heldag

      BGSC P2009-7

    • Heldag

      Boys & Girls Cup P2010-4

    • Heldag

      Uppstartsläger lördag 15/8 F2008-1

    • Heldag

      Lagläger P2007-5

    • Heldag

      Matchhelg Göteborg P2009-1

    • 00:00

      Bollstanäs SK P08-1 (borta) P2008-3


      00:00
    • 00:00

      Tyresö FF U14 (borta) P2006-2


      01:00
    • Heldag

      Nacka Cup P2009-6

    • Heldag

      Boys & Girls Spring Cup P2012-11

    • Heldag

      Matchläger Göteborg P2009-2

    • 08:00

      FC Caf?pera Djursholm Ungdom (borta) F2010-6


      19:00
    • 08:00

      BGSC P2009-3


      14:00
    • 08:30

      IFK Lidingö FK 4 (hemma) F2007-2


      10:30
    • 08:30

      Träning P2011-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P2007-2


      00:00
    • 09:00

      Järfällas SommarCup P2011-4


      18:00
    • 09:00

      Karlbergs BK 1 (hemma) F2011-3


      11:00
    • 09:00

      Boys and Girls Spring Cup F2009-2


      00:00
    • 10:00

      AIK FF 1 (borta) F2008-2


      12:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 3 vit (hemma) P2006-7


      12:00
    • 10:00

      Vasalund Stadshagens IF 1 (hemma) P2012-9


      12:00
    • 10:00

      IK Sturehov P08 (borta) P2008-1


      10:50
    • 10:00

      Träning F2008-1


      11:30
    • 10:15

      FC Djursholm 1 (hemma) F2009-1


      12:15
    • 10:15

      Bollnäs GIF (borta) P2007-2


      11:00
    • 10:25

      Träning FA19


      12:05
    • 10:30

      Sollentuna FK 8 (hemma) P2009-4


      12:00
    • 10:30

      Träning P2010-10


      12:00
    • 11:00

      Essinge IK 2 (hemma) P2012-10


      12:00
    • 11:00

      IFK Vaxholm 1 (borta) P2009-10


      13:00
    • 11:00

      BP P08-3 (hemma) P2008-2


      12:30
    • 11:30

      Essinge IK 1 (hemma) F2009-3


      13:30
    • 11:45

      Hägersten SK Gul (hemma) P2009-7


      13:15
    • 12:00

      Ängby IF (borta) P2008-1


      12:50
    • 12:00

      Träningsläger F2008-2


      00:00
    • 12:30

      Bosön-läger F2007-2


      00:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF 30 grön (hemma) P2009-4


      14:30
    • 13:30

      Dalkurd FF P06-1 (hemma) P2006-1


      15:00
    • 13:30

      Träning P2007-3


      15:00
    • 14:00

      Träning F2008-1


      15:30
    • 14:15

      Reymersholms IK 4 (hemma) P2010-6


      16:15
    • 14:15

      DIF 3/6 vs Reymers 4 P2010-3


      15:45
    • 14:45

      Stuvsta IF (hemma) P2007-2


      15:30
    • 15:00

      Träning P2012-18


      16:30
    • 15:00

      Sollentuna FK 15 (hemma) P2007-9


      17:00
    • 15:30

      BP2008-2 (hemma) P2008-1


      16:30
    • 15:45

      Hammarby IF FF (hemma) PA17


      17:45
    • 16:00

      Boys & Girls Sping Cup P2010-2


      19:30
    • 16:30

      Söderby FC P10 (hemma) P2010-5


      18:00
    • 16:30

      Sollentuna FK (hemma) F02/F03


      18:30
    • 17:45

      Täby FK (hemma) P2007-2


      18:30
  • 16Sön
    • 00:00

      BGSC P2009-7


      20:00
    • 00:00

      Boys & Girls Cup P2010-4


      20:00
    • Heldag

      Lagläger P2007-5

    • Heldag

      Matchhelg Göteborg P2009-1

    • Heldag

      Boys & Girls Spring Cup P2012-11

    • 00:00

      Träning P2007-2


      19:00
    • 00:00

      Boys and Girls Spring Cup F2009-2


      18:59
    • 00:00

      Träningsläger F2008-2


      17:00
    • 00:00

      Bosön-läger F2007-2


      16:00
    • Heldag

      Matchläger P2009-2

    • 00:00

      Uppstartsläger söndag 16/8 F2008-1


      19:00
    • 08:00

      Inställt pga Corona - Sommar 5-7 cup F2009-3


      17:00
    • 08:00

      FC Caf?pera Djursholm Ungdom (hemma) F2010-6


      19:00
    • 08:00

      Ingarö skärgårdscup P2011-10


      19:00
    • 08:00

      Sickla IF Blå 4 (borta) P2007-11


      10:00
    • 08:30

      Mörtnäs IF:Grön (hemma) P2011-11


      09:30
    • 09:00

      Tullinge fotboll (borta) P2009-4


      10:30
    • 09:00

      Intresseanmälan till cup P2010-7


      12:00
    • 09:00

      Sollentuna FK 1 (hemma) F2006-1


      11:00
    • 09:30

      IFK Lidingö FK 16 (borta) P2006-5


      11:30
    • 09:30

      Träningsmatch DIF P10-11 P2010-9


      11:00
    • 09:40

      Älta IF:Svart (hemma) P2011-11


      10:40
    • 09:40

      Huddinge IF (hemma) P2011-15


      14:30
    • 10:00

      Kick start cup P2010-8


      14:00
    • 10:00

      Träning F2008-1


      11:30
    • 10:30

      Hammarby IF P08-2 (hemma) P2008-2


      12:00
    • 10:30

      IFK Lidingö FK 13 blå (hemma) P2007-9


      12:30
    • 10:30

      Träning P2011-14


      12:00
    • 10:30

      Barkarö SK (hemma) F2007-1


      12:00
    • 11:30

      Örby IS 09 (hemma) P2010-1


      13:00
    • 11:40

      Bro IK:1 (hemma) P2011-11


      12:40
    • 12:00

      Stuvsta IF 3 (hemma) P2006-4


      14:00
    • 12:00

      Värmdö IF 1 (hemma) P2004-2


      14:00
    • 12:30

      Karlbergs BK Vit (borta) P2007-3


      14:30
    • 12:30

      Hammarby P10-17 (hemma) P2010-5


      13:30
    • 13:25

      Ingarö IF:Grå (hemma) P2011-11


      14:25
    • 13:30

      IF Brommapojkarna 2 (borta) P2009-2


      15:30
    • 13:30

      Reymersholms IK 5 (borta) P2007-11


      15:30
    • 13:45

      IK Brage (hemma) P2005-1


      16:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF Röd (borta) P2007-7


      16:00
    • 14:30

      DIF minicup P2012-9


      17:30
    • 14:30

      Träning P2012-14


      17:30
    • 14:45

      BG Spring Cup P2008-3


      19:30
    • 15:00

      Västerås BK 30 (borta) FA17


      17:00
    • 15:00

      Örebro SK FK (hemma) PA16


      17:00
    • 15:00

      Mini-cup P2012-15


      18:00
    • 15:15

      Hammarby IF FF 22 grön (borta) P2009-8


      17:15
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 15 (borta) P2010-2


      17:15
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 12 (borta) P2007-5


      18:00
    • 16:00

      Kvarnsvedens IK (borta) FA19


      18:00
    • 16:00

      IK Frej Täby FF 1 (hemma) P18/19 3


      18:00
    • 16:00

      IF Söderkamraterna 1 (borta) P2003-4


      18:00
    • 16:15

      New Mill Indians SK (borta) F2008-1


      17:45
    • 16:30

      Träningsmatch mot Värtan P2010-11


      18:00
    • 17:30

      Ingarö IF 1 (borta) P2004-7


      19:30
    • 18:00

      Sollentuna FK 14 (borta) P2006-7


      20:00
    • 18:00

      Hässelby SK FF 1 (hemma) P2004-3


      20:00
    • 18:00

      Hässelby SK FF 1 (hemma) P2004-6


      20:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      17:15
    • 15:50

      Träning P2006-3


      17:15
    • 16:00

      Träning F02/F03


      17:30
    • 16:00

      Träning P2009-4


      17:00
    • 16:30

      Träning P2008-2


      18:00
    • 16:30

      Träning P2008-1


      18:00
    • 16:45

      Träning F2007-1


      18:30
    • 16:45

      Träning PA17


      19:00
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P2010-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P2010-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P2010-8


      18:00
    • 17:15

      Täby FK 42 (borta) P2007-9


      19:15
    • 17:30

      Träningsmatch F2011-4


      18:30
    • 17:30

      Träning F2008-1


      19:00
    • 17:30

      Träning F2006-1


      19:00
    • 17:30

      Träning F2009-1


      19:00
    • 17:45

      Sundbybergs IK Vit (borta) P2010-5


      19:45
    • 18:00

      Vasalunds IF 3 (hemma) P2006-5


      20:00
    • 18:30

      Reymersholms IK 2 (borta) F2007-2


      20:30
    • 18:30

      Träning PA16


      20:00
    • 18:30

      Öppen Träning P2011-7


      19:30
    • 18:30

      Öppen träning P2011-14


      19:30
    • 18:30

      Bele Barkarby FF 3 (borta) F2008-1


      20:30
    • 18:45

      IFK Lidingö FK 10 röd (borta) P2008-2


      20:45
    • 19:00

      Träning F2005-2


      20:10
    • 19:00

      Spånga IS FK 3 (borta) P2006-7


      21:00
    • 19:45

      IF Brommapojkarna 10 (hemma) P2010-3


      21:45
    • 20:00

      Boo FF 1 (borta) P18/19 3


      22:00
    • 20:00

      Karlbergs BK Vit 1 (borta) P2010-11


      22:00
  • 22Lör
    • 08:00

      Täby FK 52 (hemma) P2012-3


      10:00
    • 08:30

      Hammarby IF FF (hemma) P2011-15


      10:00
    • 09:00

      Maj FC (borta) P2007-2


      11:00
    • 09:00

      BP08-2 (borta) P2008-1


      10:30
    • 09:00

      Bollstanäs SK svart (borta) P2012-14


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 13 vit (borta) P2009-2


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 8 blå (borta) P2009-7


      11:00
    • 09:00

      Träning P2009-4


      10:30
    • 09:00

      Norrtulls SK 2 (borta) P2007-9


      11:00
    • 09:00

      TBD (hemma) F2009-2


      12:00
    • 09:15

      Träning FA19


      12:05
    • 09:15

      Mörtnäs IF Grön (hemma) P2009-6


      11:15
    • 09:30

      FC Djursholm U14 (borta) P2006-3


      11:30
    • 10:00

      Bollstanäs SK orange (borta) P2012-13


      12:00
    • 10:00

      Spånga IS FK (hemma) P2010-1


      11:30
    • 10:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) F2011-4


      12:00
    • 10:00

      Karlbergs BK Gul 1 (borta) P2011-9


      12:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK blå (borta) F2011-4


      12:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Svart (borta) P2011-4


      11:00
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 5 (borta) P2009-7


      12:15
    • 10:15

      BP 11 (hemma) P2007-11


      12:15
    • 10:15

      Sollentuna FK 7 (borta) P2010-6


      12:15
    • 10:15

      Ekerö IK Vit (borta) F2009-3


      12:15
    • 10:30

      Träning P2010-10


      12:00
    • 10:30

      FC Djursholm 1 (hemma) P2009-4


      12:30
    • 11:00

      Norrtulls SK Blå 2 - DIF FF 6 P2011-5


      12:00
    • 11:00

      Norrtulls SK Vit 2 (hemma) F2011-3


      13:00
    • 11:30

      Sundbybergs IK Grön (borta) P2007-8


      13:30
    • 11:45

      Kista SC KFUM blå (hemma) P2009-8


      13:45
    • 12:00

      Kista SC KFUM Röd (borta) P2011-12


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 19 (hemma) P2011-14


      14:00
    • 12:00

      Norrtulls SK Vit 2B (borta) P2011-13


      14:00
    • 12:00

      FC Djursholm 3 (borta) P2007-7


      14:00
    • 12:00

      Skiljebo SK (borta) PA17


      14:00
    • 12:00

      Enebybergs IF 2 (borta) P2012-15


      14:00
    • 12:15

      Reymersholms IK 2 (borta) P2008-4


      14:15
    • 12:45

      IFK Lidingö FK 11 blå (borta) P2010-7


      14:45
    • 12:45

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) F2008-2


      14:45
    • 13:00

      Norrtulls SK Vit 2A (borta) P2011-11


      15:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 2 (borta) P2011-7


      15:00
    • 13:00

      Bromstens IK Blå (hemma) P2011-15


      14:00
    • 13:00

      Hanvikens SK (borta) P2009-1


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) P2009-7


      15:00
    • 13:15

      IFK Bergshamra Blå (borta) P2009-3


      15:15
    • 13:30

      Träning P2007-3


      15:00
    • 13:30

      IFK Stocksund 5 (borta) P2012-11


      14:30
    • 13:45

      Sollentuna FK 1 (hemma) F2007-1


      15:45
    • 14:00

      Hammarby IF FF 21 Grön (borta) P2008-3


      15:30
    • 14:00

      IK Frej Täby FF 5 (borta) P2010-10


      16:00
    • 14:15

      IFK Lidingö FK 14 vit (hemma) P2009-6


      16:15
    • 15:00

      Norrtulls SK Gul 1 (hemma) P2011-16


      17:00
    • 15:00

      Träning P2012-18


      16:30
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 13 vit (borta) P2012-18


      17:00
    • 15:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) FA17


      17:00
    • 15:15

      Spånga IS FK 2 (hemma) P2008-2


      17:15
    • 15:15

      IFK Lidingö FK 5 vit (borta) P2008-7


      17:15
    • 15:30

      Brommapojkarna 14 (borta) P2008-5


      16:45
    • 15:30

      IFK Stocksund 2 (borta) P2011-11


      17:30
    • 15:30

      TBD (hemma) P2011-14


      16:45
    • 16:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) F02/F03


      18:00
    • 16:30

      Norrtulls SK Gul 2 (borta) P2008-8


      18:30
    • 16:30

      IFK Stocksund (borta) P2005-2


      18:30
    • 17:00

      FC Djursholm Grå (hemma) P2012-16


      19:00
    • 18:00

      Kista SC KFUM vit (hemma) P2012-12


      19:30
    • 18:00

      AIK FF Röd (hemma) P2010-5


      20:00
    • 18:15

      IFK Stocksund 3 (borta) P2007-9


      20:15
    • 19:00

      Värtans IK röd 2 (borta) P2012-10


      20:00
  • 23Sön
    • 08:00

      Värtans IK blå 1 (borta) P2012-9


      10:00
    • 08:00

      FC Boo 1 (hemma) P2007-11


      10:00
    • 08:45

      Spånga IS FK 13 (hemma) P2010-8


      10:45
    • 09:00

      Vällingby AIK 1 (borta) P2007-8


      11:00
    • 09:00

      BP P10.2 (hemma) P2010-1


      10:15
    • 09:00

      IFK Stocksund 1 (hemma) P2012-4


      11:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 18 vit (hemma) P2012-6


      12:00
    • 10:00

      Danderyds SK FF Röd (borta) P2012-8


      12:00
    • 10:00

      Norrtulls SK Röd 4 (hemma) P2009-10


      12:00
    • 10:00

      Danderyds SK FF Svart (hemma) P2011-16


      12:00
    • 10:00

      Hammarby IF P08-21 (hemma) P2008-2


      11:30
    • 10:15

      Årsta FF 4 (hemma) P2008-9


      12:15
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 14 (borta) P2009-4


      12:15
    • 10:15

      Hammarby IF FF 1 (borta) F2009-1


      12:15
    • 10:30

      Träning P2011-14


      12:00
    • 11:00

      Danderyds SK FF Röd - Djurgårdens IF FF 5 P2011-5


      12:00
    • 11:00

      Segeltorps IF P08 (borta) P2008-1


      13:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF (borta) F2008-1


      16:00
    • 11:15

      Sollentuna FK 19 (borta) P2009-3


      13:15
    • 11:30

      Träningsmatch P2012-13


      12:15
    • 11:45

      Okänt (hemma) P2006-1


      13:30
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 3 (hemma) P2003-4


      14:00
    • 12:00

      Örby IS 2 (hemma) P2006-3


      14:00
    • 12:00

      Skå IK & Bygdegård Gul (hemma) P2011-14


      14:00
    • 12:45

      Träningsmatch P2012-13


      13:30
    • 12:45

      IFK Vaxholm 3 (hemma) F2009-2


      14:45
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 23 (hemma) P2011-10


      14:00
    • 13:30

      Bällsta FF 1 (hemma) P2007-2


      15:30
    • 13:45

      IFK Sollentuna 3 (hemma) P2008-3


      15:00
    • 14:00

      Råsunda IS Blå (hemma) P2011-13


      16:00
    • 14:00

      IFK Stocksund Vit (hemma) F2010-5


      16:00
    • 14:00

      IFK Stocksund Vit (borta) P2009-8


      16:00
    • 14:00

      Essinge IK 1 (borta) P18/19 3


      16:00
    • 14:00

      Enebybergs IF 1 (borta) P2006-7


      16:00
    • 14:30

      IF Brommapojkarna 1 (borta) F2006-1


      16:30
    • 14:45

      Ängby IF 3 (borta) P2006-4


      16:45
    • 15:00

      Kallhälls FF 2 (borta) P2004-6


      17:00
    • 15:00

      Hammarby IF Fotbollförening (hemma) FA19


      17:00
    • 15:00

      Kristianstads DFF (borta) DIF Dam


      17:00
    • 15:00

      Träning P2006-5


      17:00
    • 15:00

      Kallhälls FF 2 (borta) P2004-3


      17:00
    • 15:00

      Ursvik IK 5 (hemma) P2011-7


      17:00
    • 15:15

      Enskede IK Blå (hemma) F2010-4


      17:15
    • 16:00

      Apollon Solna FK Svart (borta) P2004-2


      18:00
    • 16:00

      Sollentuna FK 3 (borta) P2005-4


      18:00
    • 16:00

      Sickla IF 2 (hemma) P2004-7


      18:00
    • 16:00

      AIK FF (hemma) PA16


      18:00
    • 16:30

      Råsunda IS (borta) F2007-2


      18:30
    • 16:30

      Täby FK 31 (hemma) P2010-11


      18:30
    • 16:45

      Danderyds SK FF röd (borta) P2010-4


      18:45
    • 17:00

      IFK Lidingö FK 7 (hemma) F2012-2


      19:00
    • 17:15

      Kvarnsvedens IK (borta) P2005-1


      19:15
    • 17:45

      DIF 3/6 vs Järla FK Vit P2010-3


      18:45
    • 17:45

      Järla IF FK Vit (hemma) P2010-6


      19:45
    • 17:45

      Vasalund Stadshagens IF 1 (borta) P2010-2


      19:00
    • 18:00

      Saltsjö-Boo IF 1 (hemma) F2005-2


      20:00
    • 19:00

      Hammarby IF FF 20 vit (hemma) P2010-7


      21:00
    • 19:45

      IFK Aspudden-Tellus P13 Röd (hemma) P2007-5


      21:45
    • 20:00

      Älvsjö AIK FF (borta) F02/F03


      22:00