Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Djurgårdens IF Ungdomsfotboll

Följ

DIF Ungdom, Dam och Futsal

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Djurgårdens IF Ungdomsfotboll
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 08:00

      EFK's Vårcup P09-9


      15:00
    • 10:00

      Minicup P09-11


      12:30
    • 10:00

      FC Järfälla P06 (borta) U11


      11:00
    • 10:00

      Träning U17


      11:30
    • 10:00

      Vendelsö IK (hemma) F06


      11:00
    • 10:45

      Hammarby lag 6 (borta) U10-2


      13:30
    • 11:00

      EFK's Vårcup P09-9


      17:30
    • 12:15

      1:a Majcupen P09-5


      17:15
    • 13:00

      Träning U16


      16:00
    • 13:00

      Täby FK -2 (borta) F06 Söderort


      14:00
    • 14:00

      Träning U10


      15:30
    • 14:00

      BP 04-3U (borta) P04-2


      15:00
    • 14:30

      Träning U19


      16:30
    • 15:00

      Boo FF 1 (hemma) U13


      17:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning P04-6


      17:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:15
    • 17:15

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning Beachsoccer


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning P08-9


      20:00
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
  • 2Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-9


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-4


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-2


      16:55
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 17:00

      Träning P09-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-3


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:10
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-3


      17:55
    • 17:00

      Träning P11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-5


      17:55
    • 17:00

      Träning P11-2


      17:55
    • 17:00

      Träning F11-8


      17:55
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:45
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-2


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P16-3


      18:30
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-5


      18:15
    • 17:15

      Träning P05-3


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-4


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-9


      18:30
    • 17:45

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Videoanalys U14


      18:45
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte P09-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P09-7


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-6


      19:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:30

      Träning P04-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      DIF (hemma) P07-9


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-3


      21:00
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:15
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      20:30
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
  • 3Tor
    • 16:00

      Målvaktsträning P03-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P03-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:30
    • 16:00

      Träning F02


      17:00
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning U10-2


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-8


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:45
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning U12-2


      18:30
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning P09-6


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-8


      18:30
    • 17:45

      Träning U12


      19:15
    • 18:00

      Träning P08-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-5


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-6


      19:00
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:00
    • 18:00

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Träning P08-4


      19:00
    • 18:00

      Träning U10-2


      19:00
    • 18:30

      Träning P09-5


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:45

      Träning P17


      20:30
    • 19:00

      F02s insamlingskväll F02


      21:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      21:00
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning P03-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P08-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning U16


      18:30
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Öppen träning P08-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-4


      18:00
    • 17:30

      IFK Lidingö FK 14 blå (hemma) P08-7


      19:30
    • 18:00

      Träning P09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      IFK Lidingö FK 12 vit (hemma) P10-10


      20:00
    • 18:30

      IFK Lidingö FK 9 blå (hemma) P08-3


      20:30
    • 18:30

      Mix match Sanktan P04-5 Svart


      20:00
    • 18:30

      Stuvsta IF 2 (hemma) P04-6


      20:30
    • 18:30

      Täby United FC NS 3 (borta) P04-4


      20:30
    • 18:45

      IFK Aspudden-Tellus 1 (hemma) P05-5


      20:45
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:30
    • 19:00

      Sundbybergs IK Grön (borta) F08


      20:00
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:00
  • 5Lör
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Blå (borta) F06 Söderort


      11:00
    • 09:00

      AIK FF 3 (hemma) F09


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 13 vit (borta) P09-5


      10:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 7 blå (hemma) P08-9


      11:00
    • 09:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (hemma) P06-6


      11:00
    • 09:30

      AIK FF 2 (borta) U14


      11:30
    • 09:30

      Essinge IK Gul (borta) P08-4


      11:30
    • 09:45

      IFK Lidingö FK 10 (borta) P06-7


      11:45
    • 10:00

      Sollentuna FK 3 (hemma) F07


      12:00
    • 10:00

      Vasalunds IF Solna S (hemma) U12


      11:00
    • 10:00

      IFK Stocksund Blå (borta) U12-2


      11:00
    • 10:00

      Täby United FC NS 4 (hemma) P04-3


      12:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 10 blå (borta) P09-8


      11:00
    • 10:00

      Värtans IK Vit (hemma) F09


      11:00
    • 10:00

      Träning P10-4


      11:10
    • 10:00

      Kista SC KFUM Vit (borta) P10-6


      12:00
    • 11:00

      Norrtulls SK Vit 2 (borta) P09-5


      12:00
    • 11:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) P09-11


      13:00
    • 11:00

      Täby FK 52 (borta) U11


      13:00
    • 11:00

      Täby FK FA (hemma) U12


      12:00
    • 11:00

      Råsunda IS Blå (hemma) F07


      13:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 10 (borta) P04-7


      13:30
    • 11:30

      Kista SC KFUM BLÅ (hemma) P16-2


      13:30
    • 11:30

      IFK Lidingö FK vit (borta) F06 Söderort


      13:30
    • 12:00

      Sickla IF Blå 3 (hemma) U11-2


      13:00
    • 12:00

      Värtans IK Gul (hemma) P09-11


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 6 (borta) P09-10


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 9 (borta) P09-9


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 10 vit (borta) P09-9


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 30 (hemma) P09-4


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 25 (borta) P10-7


      15:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF 2 (hemma) F15


      15:00
    • 13:30

      IFK Lidingö FK 6 (borta) U10-2


      14:30
    • 14:00

      Norrtulls SK Gul 2 (borta) P10-3


      16:00
    • 14:00

      Norrtulls SK Blå 2 (hemma) P09-4


      15:00
    • 14:00

      Vasalunds Stockholm IF K3 (hemma) P07-9


      16:00
    • 14:00

      Kista SC KFUM RÖD (borta) P07-5


      15:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 18 (borta) P07-7


      15:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF 6 vit (borta) U13


      16:00
    • 14:30

      IF Brommapojkarna 23 (borta) P04-2


      15:30
    • 14:30

      Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (borta) P03-3


      16:30
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 5 röd (hemma) P09-3


      17:00
    • 15:00

      Norrtulls SK 2 (borta) F10


      17:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 7 (hemma) U11-2


      16:00
    • 15:15

      Dam match, DIF - Rosengård P04-5 Svart


      19:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) P07-8


      18:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 13 blå (hemma) P07-4


      17:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) P09-8


      17:00
    • 16:30

      FC Rosengård (hemma) DIF Dam


      18:30
    • 16:30

      AIK FF 1 (hemma) U15


      18:30
    • 16:45

      IF Brommapojkarna 26 (hemma) P07-10


      18:45
    • 17:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (hemma) P10-8


      19:00
    • 17:00

      IFK Stocksund Blå (borta) P10-7


      19:00
    • 17:00

      BP (borta) P09-10


      18:00
    • 17:00

      IF Brommapojkarna 29 (borta) P09-11


      18:00
    • 17:30

      Åkersberga BK Gul (hemma) P07-3


      19:30
  • 6Sön
    • 07:45

      Flaggvakter Stadiongirot F02


      13:00
    • 07:45

      Stadiongirot P16-1


      12:00
    • 07:45

      Flaggvakter på Stadiongirot U10-2


      13:00
    • 08:00

      Flaggvakt P03-3


      10:30
    • 09:00

      Vallentuna BK 3 (hemma) P06-5


      11:00
    • 09:00

      Ultran Lidingö U15


      19:00
    • 09:00

      Norrtulls SK Vit 2 (hemma) P10-9


      11:00
    • 09:00

      Träning P09-10


      10:30
    • 09:00

      Hammarby IF FF 4 vit (hemma) P08-3


      11:00
    • 09:15

      Karlbergs BK Vit 2 (borta) P08-10


      11:15
    • 09:30

      Enebybergs IF 2 (borta) P04-2


      10:30
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 12 (borta) P07-5


      11:00
    • 10:00

      Stadshagen Vasalunds IF 2a (hemma) P07-7


      11:00
    • 10:00

      Vasalunds IF S M (hemma) P09-3


      12:00
    • 10:00

      Stureby SK (hemma) U11-2


      11:15
    • 10:15

      Boo FF 7 (hemma) P05-5


      12:15
    • 10:30

      Karlbergs BK 2 (borta) P16-3


      12:30
    • 11:00

      IFK Haninge 1 (borta) P03-2


      13:00
    • 11:00

      Ursvik IK Vit (borta) P06-7


      13:00
    • 11:00

      Enebybergs IF 3 (hemma) P07-6


      13:00
    • 11:00

      Stocksunds IF 1 (borta) P10-6


      13:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF (borta) U16


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 27 (hemma) P09-10


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 8 (borta) P09-9


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P08-4


      13:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) P03-3


      13:30
    • 11:30

      Vasalunds IF Röd (hemma) P05-3


      13:30
    • 12:00

      FC Djursholm 2 (borta) P07-8


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 14 vit (borta) P08-5


      14:00
    • 12:00

      Saltsjö-Boo IF (borta) U13


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 15 blå (hemma) P09-3


      14:00
    • 12:00

      Vasalunds IF Fr 1 (borta) P10-3


      14:00
    • 12:45

      Reymersholms IK 2 (hemma) P06-6


      14:45
    • 13:00

      Värtans IK 2 (hemma) P03-4


      15:00
    • 13:00

      Täby FK (borta) U17


      15:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 12 blå (borta) P08-6


      15:00
    • 13:00

      Sollentuna FK 2 (hemma) P07-4


      14:00
    • 13:00

      Sollentuna FK 13 (borta) U11


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 15 (hemma) P09-6


      15:00
    • 13:30

      Åkersberga BK Svart (borta) P09-7


      14:30
    • 14:00

      Karlbergs BK Vit 2 (borta) P07-9


      16:00
    • 14:00

      AIK FF 1 (hemma) F08


      15:00
    • 14:00

      Åkersberga BK 1 (hemma) P05-2


      15:15
    • 14:00

      Örebro SK FK (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      Mix match Sanktan P04-5 Svart


      15:30
    • 14:00

      Norrtulls SK 1 (borta) P04-3


      16:00
    • 14:00

      Åkersberga BK 1 (hemma) P05-5


      16:00
    • 14:00

      IFK Stockholm FK Röd (borta) P04-6


      16:00
    • 14:10

      Täby FK (borta) U11-2


      15:30
    • 14:30

      Sollentuna FK 1 (hemma) P04-5 Svart


      16:30
    • 15:00

      IFK Lidingö FK blå (borta) P18/19


      17:00
    • 15:00

      Ljusdals IF (hemma) F19


      17:00
    • 15:00

      Stureby SK 2 (borta) F13


      17:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 14 vit (borta) P10-5


      17:00
    • 15:15

      IFK Stocksund Orange (hemma) F06


      17:15
    • 15:15

      IFK Aspudden-Tellus Gul 1 (hemma) P06-4


      17:15
    • 16:00

      Träning P06-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P09-5


      17:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (hemma) F10


      18:00
    • 16:30

      IFK Haninge 12 (hemma) U10


      18:30
    • 16:30

      Sollentuna FK 3 (borta) P05-2


      18:30
    • 16:45

      IFK Vaxholm (borta) P16-1


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-7


      17:45
    • 17:00

      IF Brommapojkarna (borta) P09-10


      18:00
    • 17:00

      IF Brommapojkarna 22 (hemma) P10-4


      18:00
    • 17:30

      IF Brommapojkarna 10 (hemma) P08-3


      19:30
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 9 (hemma) P10-4


      19:00
    • 18:00

      Sollentuna FK 1 (hemma) F16-19


      20:00
    • 18:30

      DIF 11 - IFK Lidingö FK 13 vit P08-8


      20:30
    • 19:00

      AIK FF 6 (hemma) P10-5


      21:00
  • 7Mån
    v.19
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning P07-8


      17:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:30

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:50

      Träning F09


      18:05
    • 17:00

      Träning P09-5


      18:10
    • 17:00

      Träning P09-7


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-4


      18:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning P07-9


      18:15
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-9


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      20:30
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning P03-3


      19:00
    • 17:45

      Träning P09-9


      19:10
    • 18:00

      Träning P09-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-4


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-3


      19:00
    • 18:00

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P09-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-4


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-5


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-7


      20:00
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:40

      Träning P04-4


      20:00
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning P04-3


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
    • 20:15

      Träning P18/19


      22:00
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
  • 8Tis
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning P07-9


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-8


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-6


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-5


      17:00
    • 16:15

      Träning U11-2


      17:15
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning P04-6


      17:30
    • 16:30

      Träning F07


      18:00
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:15
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-9


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-15


      17:55
    • 17:00

      Träning P11-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-7


      17:55
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:15

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning P08-9


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning U13


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 19:00

      Träning Beachsoccer


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-7


      20:30
  • 9Ons
    • Heldag

      Halör Cup U10-2

    • 15:00

      Halör Cup 2018 U10


      00:00
    • 16:00

      Träning F-12


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-2


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-4


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-9


      16:55
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 17:00

      Träning P09-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-3


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-11


      17:55
    • 17:00

      Träning P11-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-8


      17:55
    • 17:00

      Träning P11-5


      17:55
    • 17:00

      Träning P11-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-2


      17:55
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P16-3


      18:30
    • 17:00

      Träning P16-1


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:15

      Träning P05-3


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-9


      18:30
    • 17:45

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning P09-7


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P10-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning P04-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      AIK FF 2 (borta) U13


      20:45
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-3


      21:00
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
    • 20:15

      Åkersberga BK Svart (hemma) P04-2


      21:15
  • 10Tor
    • Heldag

      Halör Cup U10-2

    • Heldag

      Halör Cup 2018 U10

    • Heldag

      Intresseanmälan till Sharp Cup 2018 P06-4

    • 07:00

      Sharp Cup P06-4


      00:00
    • 09:00

      GAIS (hemma) U14


      10:00
    • 09:00

      Älta IF (hemma) P09-10


      14:00
    • 09:30

      Träning P07-6


      16:00
    • 11:00

      Träningsmatch med Lag 1 U11-2


      12:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK (hemma) U11


      12:00
    • 12:00

      Sörskogens IF P06 (hemma) U11


      13:00
    • 12:30

      Gideonsbergs IF:Blå (hemma) P06-4


      13:30
    • 13:00

      Cupfinalfest på Tele2 Arena P04-2


      17:00
    • 14:00

      Helsingborgs IF (hemma) U14


      15:00
    • 14:00

      Matchknatte F08


      17:30
    • 15:30

      Västerås IK Fotboll:Gul (hemma) P06-4


      16:30
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träningsmatch Norrköping U-15 U15


      19:00
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-6


      18:30
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Älvsjö AIK FF 1 (borta) F02


      20:00
    • 18:00

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:00

      Träning P08-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-5


      19:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
  • 11Fre
    • Heldag

      Halör Cup U10-2

    • Heldag

      Halör Cup 2018 U10

    • Heldag

      Intresseanmälan till Sharp Cup 2018 P06-4

    • Heldag

      Sharp Cup P06-4

    • 09:00

      IF Brommapojkarna (borta) U14


      10:00
    • 09:00

      Rynninge IK:Vit (borta) P06-4


      10:00
    • 11:30

      AIK Fotboll AB:A (borta) P06-4


      12:30
    • 13:00

      Minicupen i Falkenberg U13


      00:00
    • 14:30

      Träning U16


      16:30
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P03-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:30
    • 16:30

      BK Häcken (hemma) U14


      17:30
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Öppen träning P08-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F06 Söderort


      18:45
    • 18:00

      Träning P09-11


      19:00
    • 18:30

      IF Brommapojkarna 14 (hemma) P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:30
    • 19:15

      Sollentuna FK 11 (borta) P04-3


      21:15
    • 20:00

      Ekerö IK (hemma) P18/19


      22:00
  • 12Lör
    • Heldag

      Halör Cup U10-2

    • 00:00

      Halör Cup 2018 U10


      14:00
    • Heldag

      Intresseanmälan till Sharp Cup 2018 P06-4

    • 00:00

      Sharp Cup P06-4


      19:00
    • Heldag

      Minicupen i Falkenberg U13

    • 09:00

      Nacka FC (hemma) U14


      10:00
    • 09:00

      FC Inter cup U12-2


      16:00
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      10:00
    • 09:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (borta) P05-5


      11:00
    • 09:00

      Ekerö IK 2 (hemma) P04-7


      11:00
    • 09:15

      Vinnare match 303 (hemma) P07-3


      10:45
    • 09:30

      FC Inter 1 (hemma) U12


      10:35
    • 10:00

      Träningsmatch mot Ljungskile P07-8


      12:00
    • 10:00

      Träning P10-4


      11:10
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 1 vit (borta) U11


      12:00
    • 10:40

      FC Inter Åbo (hemma) U12-2


      11:40
    • 10:45

      Täby FK 31 (borta) P03-4


      12:45
    • 11:45

      Sollentuna FK 1 (hemma) P16-1


      13:15
    • 12:00

      Västerås IK Fotboll:Svart (hemma) P06-4


      13:00
    • 12:00

      Enebybergs IF (borta) P08-3


      13:20
    • 12:30

      GAIS (hemma) U14


      13:30
    • 13:00

      AIK FF (borta) P09-10


      15:00
    • 13:35

      FC Inter 1 (hemma) U12


      14:15
    • 14:15

      FC Inter Åbo (hemma) U12-2


      15:15
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (hemma) U19


      17:00
    • 15:30

      Barkarö SK (hemma) P06-4


      16:30
    • 16:30

      Älvsjö AIK FF (hemma) U16


      18:30
  • 13Sön
    • 00:00

      Minicupen i Falkenberg U13


      19:00
    • 09:00

      Värmdö IF 1 (hemma) P04-6


      11:00
    • 10:00

      Ljungskile SK (hemma) U11-2


      14:00
    • 10:00

      Hammarby IF Fotboll (hemma) U11-2


      14:00
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 2 vit (borta) P05-5


      12:15
    • 10:15

      IFK Tumba FK Vit (hemma) P03-2


      12:15
    • 13:00

      Souvenirförsäljning DIF-Dalkurd P04-2


      17:00
    • 13:00

      Ekerö IK 2 (borta) P16-2


      15:00
    • 13:00

      AIK FF 3 (hemma) U12


      14:00
    • 13:00

      Match med lag 1 U11-2


      14:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF 8 vit (hemma) U11


      15:00
    • 13:30

      Sollentuna FK 5 (hemma) P04-3


      15:30
    • 14:00

      Bele Barkarby FF (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Träning P07-6


      15:00
    • 14:00

      Träning P09-4


      17:00
    • 15:00

      DIF-Dalkurd P10-10


      17:00
    • 15:00

      Saltsjö-Boo IF Svart (borta) F15


      17:00
    • 15:00

      DIF-Dalkurd Allsvenskan P08-6


      17:00
    • 15:00

      IFK Stocksund Blå (borta) P04-5 Svart


      17:00
    • 16:00

      Tullinge TP FK P06 (hemma) U11


      17:00
    • 16:00

      Träning P09-5


      17:00
    • 16:00

      blandat (hemma) P09-10


      19:00
    • 17:00

      IFK Lidingö FK C vit (borta) P05-3


      19:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) F02


      20:00
    • 19:00

      Bele Barkarby FF 1 (borta) F16-19


      21:00
  • 14Mån
    v.20
    • 16:00

      Träning P07-8


      17:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:30

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:50

      Träning F09


      18:05
    • 17:00

      Träning P09-5


      18:35
    • 17:00

      Träning P09-7


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-5


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-15


      17:55
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P07-9


      18:15
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-7


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-9


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      20:30
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning P03-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P09-9


      19:10
    • 18:00

      Träning P09-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-4


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-3


      19:00
    • 18:00

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P09-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-4


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:15

      Träna Värtan F09 F02


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-5


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-7


      20:00
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:40

      Träning P04-4


      20:00
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning P04-3


      20:30
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:20
    • 19:00

      Träning P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:20
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
    • 20:15

      Träning P18/19


      22:00
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
  • 15Tis
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-8


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-6


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-5


      17:00
    • 16:15

      Träning U11-2


      17:15
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning P04-6


      17:30
    • 16:30

      Träning F07


      18:00
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:15
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-7


      17:55
    • 17:00

      Träning P11-6


      17:55
    • 17:15

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning P08-9


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning U13


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 19:00

      Träning Beachsoccer


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-7


      20:30
  • 16Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-2


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-4


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-9


      16:55
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:00
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 17:00

      Träning P09-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-3


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-13


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-11


      17:55
    • 17:00

      Träning P11-5


      17:55
    • 17:00

      Träning P11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-3


      17:55
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-2


      17:55
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P16-3


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-2


      19:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:15

      Träning P05-3


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-4


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-9


      18:30
    • 18:00

      Vasalunds IF S (borta) F09


      19:15
    • 18:00

      Träning P10-5


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-6


      19:00
    • 18:00

      Fysträning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Videoanalys U14


      18:45
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:30

      Träning P07-9


      19:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning P04-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-3


      21:00
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      20:30
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
    • 20:15

      IFK Lidingö FK (borta) U16


      22:15
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning P04-5 Svart


      17:45
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:00
    • 16:00

      Träning F02


      17:00
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 16:45

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:45
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Souvenirförsäljning P04-2


      20:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning U10-2


      18:00
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning P09-6


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-8


      18:30
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:00
    • 18:00

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:00

      Träning P08-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-5


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-4


      19:00
    • 18:00

      Coachande Föräldraskap P09-5


      21:00
    • 18:00

      Träning U10-2


      19:00
    • 18:30

      Träning P07-5


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:45

      Träning P17


      20:30
    • 19:00

      Matchknatte P08-8


      21:00
    • 19:00

      Matchknattar P09-5


      21:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      21:00
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning P03-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P08-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:00

      Träning Öppen träning P08


      17:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:15

      Träna Värtan F09 F02


      17:30
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Öppen träning P08-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning F06 Söderort


      18:15
    • 17:00

      Träning P08-4


      18:00
    • 17:30

      Föräldramöte U10


      18:30
    • 18:00

      Träning Öppen träning F/P09


      19:00
    • 18:00

      Djurgårdens IF FF 10 (hemma) P10-10


      20:00
    • 18:00

      Djurgårdens IF FF 10 (hemma) P10-5


      20:00
    • 18:00

      Träning P09-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      AIK FF 6 (borta) P09-10


      19:00
    • 18:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi 2 (hemma) P03-3


      20:00
    • 18:00

      Segeltorps IF 1 (borta) P03-2


      20:00
    • 18:30

      Kista SC KFUM RÖD (hemma) P08-10


      20:30
    • 18:45

      IFK Lidingö FK 9 blå (hemma) P10-7


      20:45
    • 19:00

      Enebybergs IF 1 (borta) P06-5


      21:00
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:30
    • 19:00

      Träning P18/19


      21:00
    • 19:30

      Vasalunds IF (borta) U19


      21:30
    • 19:30

      Karlbergs BK Grön 2 (hemma) P06-7


      21:30
    • 19:30

      IFK Lidingö FK 11 vit (hemma) P10-7


      21:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Ursvik IK Svart 1 (borta) P10-5


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (hemma) P08-9


      11:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Blå (borta) U13


      11:00
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      10:30
    • 09:00

      Värmdö IF 2 (hemma) P04-6


      11:00
    • 09:15

      Paintball P04-3


      16:30
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 2 blå (hemma) U12-2


      11:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK2 Blå (hemma) U12


      11:00
    • 10:00

      IK Frej Täby FK Gul (borta) F07


      12:00
    • 10:00

      Träning P10-4


      11:10
    • 10:00

      Hammarby IF Akademi P07 (hemma) U11


      11:00
    • 10:00

      Karlbergs BK 1 (borta) F09


      11:15
    • 10:00

      Kista SC KFUM BLÅ (borta) P09-3


      12:00
    • 10:15

      Bro IK 1 (hemma) U15


      12:15
    • 10:15

      Sollentuna FK 2 (borta) P06-6


      12:15
    • 10:30

      Bullförsäljning F06


      13:30
    • 11:00

      Sollentuna FK 5 (borta) P07-3


      13:00
    • 11:00

      Runby IF 1 (borta) P08-8


      13:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 5 vit (hemma) P09-8


      12:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 15 vit (borta) P09-4


      12:00
    • 11:15

      IF Brommapojkarna 17 (hemma) U12-2


      12:15
    • 11:30

      Hammarby IF FF 4 (borta) P05-5


      13:30
    • 11:45

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      13:00
    • 12:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (borta) F07


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 7 vit (hemma) P09-5


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 14 (hemma) U11


      14:00
    • 12:15

      IFK Lidingö FK 2 vit (hemma) P04-4


      14:15
    • 13:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (borta) P07-4


      15:00
    • 13:00

      Gröndals IK 3 (hemma) P07-8


      15:00
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF 3 (hemma) P09-5


      14:00
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF 3 (hemma) P09-3


      15:00
    • 13:30

      Sollentuna (hemma) P05-2


      15:00
    • 13:45

      IFK Kalmar (borta) DIF Dam


      15:45
    • 13:45

      Picknick med laget P09-5


      16:30
    • 14:00

      FC Nacka (borta) P09-10


      16:00
    • 14:00

      Norrtulls SK Gul/Sv (borta) P09-8


      15:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK 8 vit (borta) P10-4


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch BP4 U10


      15:00
    • 14:00

      Reymersholms IK 6 (borta) P08-7


      16:00
    • 14:00

      Vasalunds IF Fr M (borta) P07-7


      15:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF 16 (hemma) P07-9


      17:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF 16 (hemma) P07-5


      16:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF 3 (hemma) F02


      17:00
    • 15:00

      IFK Stocksund Gul (hemma) P09-7


      17:00
    • 15:15

      Sollentuna FK 5 (borta) F06


      17:15
    • 16:00

      Sollentuna FK 4 (borta) P07-6


      18:00
    • 16:00

      Enebybergs IF 2 (hemma) P07-8


      18:00
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:15
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 23 (hemma) P09-9


      18:00
    • 16:45

      Enskede IK Svart (borta) F13


      18:45
    • 17:00

      AIK FF 6 (hemma) P07-9


      19:00
    • 17:00

      IFK Lidingö FK 12 blå (hemma) P10-3


      19:00
    • 17:30

      Spånga IS FK 6 (hemma) U12


      18:30
  • 20Sön
    • 07:55

      Träningsmatch PF-11


      10:00
    • 07:55

      Match P11-2


      10:00
    • 07:55

      Matchdag P11-3


      10:10
    • 07:55

      Matcher mot IFK Lidingö P11-5


      12:00
    • 07:55

      Träning P11-6


      10:10
    • 07:55

      Träningsmatch P11-7


      10:00
    • 08:25

      Matcher på lidingövallen! P11-4


      10:00
    • 09:00

      Djurgårdens IF FF 12 (hemma) P08-3


      10:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna (hemma) P09-10


      10:00
    • 09:00

      Djurgårdens IF FF 12 (hemma) P08-6


      11:00
    • 09:15

      Stadshagen Vasalunds IF 1a (borta) P08-3


      10:15
    • 09:30

      Träningsmatch Segeltorp U10


      10:30
    • 09:30

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      10:45
    • 09:30

      Essinge IK 1 (borta) P04-6


      11:30
    • 09:45

      Matcher på Lidingö F11-8


      11:45
    • 09:45

      Spel med IFK Lidingö P11-10


      12:00
    • 09:45

      Match mot Lidingö! F11-15


      12:00
    • 09:45

      Match P11-9


      12:45
    • 09:45

      IFK Lidingö FK (hemma) P11-13


      12:30
    • 10:00

      AIK FF 12 (hemma) P09-9


      12:00
    • 10:00

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      11:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 3 (hemma) P07-5


      11:00
    • 10:00

      Vasalunds IF Solna M (hemma) P06-7


      12:00
    • 10:15

      AIK FF 7 (borta) P04-4


      12:15
    • 10:15

      Ängby IF (hemma) P03-4


      12:15
    • 10:15

      Årets första matcher P11-11


      12:00
    • 10:15

      IFK Lidingö (hemma) P11-12


      12:00
    • 11:00

      Vasalunds IF U s (borta) P08-3


      13:00
    • 11:00

      Täby FK 22 (borta) P09-11


      12:00
    • 11:00

      Vasalunds IF J sv (borta) P09-3


      13:00
    • 11:00

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P07-4


      13:00
    • 11:00

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P07-7


      12:00
    • 11:00

      Vasalunds IF A (borta) U12


      12:00
    • 11:05

      Matcher på Lidingövallen! P11-14


      12:50
    • 11:15

      Essinge IK 2 (hemma) P05-5


      13:15
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 2 blå (hemma) P04-2


      12:30
    • 11:30

      Åkersberga BK 1 (borta) U12-2


      12:30
    • 11:45

      Reymersholms IK 3 (borta) P06-6


      13:45
    • 12:00

      IFK Lidingö FK T vit (borta) P04-3


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 25 (borta) P08-4


      13:00
    • 12:00

      AIK FF 7 (borta) P09-6


      14:00
    • 12:00

      AIK FF 4 (hemma) P09-9


      14:00
    • 12:00

      Vasalunds IF J 2 (borta) P10-8


      14:00
    • 12:30

      Mälarhöjdens IK Fotboll 4 (hemma) P05-3


      14:30
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (hemma) U14


      15:00
    • 13:00

      Enebybergs IF 2 (hemma) F08


      14:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 14 blå (borta) P10-9


      15:00