Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P08-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:45
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 13:00

      Intresseanmälan Eskilscupen F10-11


      00:00
    • 13:00

      Anmälan Eskilscupen F10-11


      00:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:45
    • 19:00

      Träning P08-09


      20:30
  • 5Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan Eskilscupen F10-11

    • Heldag

      Anmälan Eskilscupen F10-11

    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch Lugi (Damer)- Hallby P-11 handboll


      19:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Eskilscupen F10-11

    • Heldag

      Anmälan Eskilscupen F10-11

    • 14:00

      IFK Klagshamn (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Eskilscupen F10-11


      18:00
    • 00:00

      Anmälan Eskilscupen F10-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Oldgirls


      19:15
  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P08-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:45
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:45
    • 19:00

      Träning P08-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Team sportia cup P-13


      14:00
    • 09:30

      Träning F14-15


      10:30
    • 09:30

      Återstart fotbollsskolan efter sommaruppehåll F14-15


      10:30
    • 09:30

      Träning P15


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:45
    • 19:00

      Träning P08-09


      20:30
    • 19:00

      styrelsemöte Dalby GIF


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 18:00

      Lejonmarknaden P-14


      23:59
    • 19:00

      Staffanstorp United FC (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 20Lör
    • 09:30

      Träning F14-15


      10:30
    • 10:00

      Stehags AIF (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Dalby P15 (hemma) P15


      15:00
    • 11:00

      Lunds FF vit (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Janstorps AIF (hemma) P08-09


      13:00
    • 11:00

      Lejonmarknaden P-14


      23:59
    • 13:45

      Värpinge IF vit (borta) P-10


      15:45
  • 21Sön
    • 10:00

      Match mot GIF Nike - Inställd F06-07


      12:00
    • 11:00

      IF Lödde gul (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Uppåkra IF svart (hemma) F12-13


      13:00
    • 11:00

      Kävlinge Harrie FF vit (hemma) P-13


      13:00
    • 12:00

      Uppåkra IF (borta) P08-09


      14:00
    • 12:00

      Maglasäte IF gul (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Köpingebro IF/Svenstorps IF (borta) F08-09


      14:00
    • 16:00

      FC Bellevue svart (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      Sjöbo IF (borta) F10-11


      19:00
    • 17:00

      Sjöbo IF (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Match mot Billeberga Oldgirls


      19:00
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P08-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:45
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13 Handboll


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:45
    • 19:00

      Träning P08-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 18:30

      Bjärreds IF grön (hemma) P08-09


      20:30
  • 27Lör
    • 09:30

      Träning F14-15


      10:30
    • 09:30

      Träning P15


      10:30
    • 11:00

      Torna Hällestads IF (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF blå (hemma) P-11


      13:00
    • 14:00

      Höörs IS vit (borta) P08-09


      16:00
    • 14:00

      Dösjöbro IF svart (hemma) P-10


      16:00
  • 28Sön
    • Heldag

      Halmstad Handboll Cup P-08/09 Handboll

    • 10:00

      Genarps IF (borta) F12-13


      12:00
    • 10:00

      Eslövs BK röd (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      Bjärreds IF gul (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Stehags AIF (hemma) P-13


      13:00
    • 11:30

      Dösjöbro IF vit (borta) P-11


      13:30
    • 13:00

      Linero IF (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      FC Trelleborg (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Uppåkra IF grön (hemma) F08-09


      16:00
    • 14:00

      Bjärreds IF gul (hemma) P-12


      16:00
    • 16:30

      Match mot Backarna Oldgirls


      18:30
    • 17:00

      Match mot LBK - Inställd F06-07


      19:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P08-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:45
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 31Ons