Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13 Handboll


      19:00
    • 18:15

      Eslövs BK (borta) P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:30

      Träning P-16


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 11:00

      FC Rosengård 1917 vit (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Hyllie IK grön (hemma) P-11


      13:00
    • 11:30

      Linero-Dalby vit F12-13


      12:30
    • 13:00

      Träning P-14/15 Handboll


      14:00
    • 14:00

      Rydsgårds AIF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      Lunds BK (hemma) Damseniorer


      17:00
    • 16:00

      FC Bellevue (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Bjärreds IF (hemma) P-07


      18:35
  • 5Sön
    • Heldag

      Höstkickoff P-08

    • 09:00

      GIF Nike grön (borta) P-12


      10:00
    • 10:00

      Linero IF röd (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Trollenäs IF (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      Eslövs BK svart (borta) P-12


      11:30
    • 11:00

      Malmö FF (hemma) F08-09


      13:00
    • 12:00

      Genarps IF (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      F12/13 trän. läger Klubbstugan


      20:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF (borta) P-10


      14:30
    • 14:00

      Dagläger F12-13


      19:00
    • 17:00

      Uppåkra IF (borta) Oldboys


      19:00
  • 6Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F12-13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      GIF Nike 3 (hemma) P-06


      21:00
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:30

      Träning P-16


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 10:00

      Lunds BK gul (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Furulunds IK svart (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Furulunds IK gul (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Beddingestrands IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      Linero IF röd (borta) F10-11


      13:30
    • 11:30

      IK Wormo (borta) P-11


      13:30
    • 13:00

      Träning P-14/15 Handboll


      14:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Match mot Nike F06-07


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC vit (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Kävlinge Harrie FF blå (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Kävlinge Harrie FF blå (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Gislövs IF svart (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      FC Bellevue 3 (hemma) P-10


      12:30
    • 12:30

      Eslövs BK (borta) P-09


      14:30
    • 13:00

      Lunnarps BK (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 13:00

      FC Rosengård (borta) F08-09


      15:00
    • 14:00

      Dalby vit-Lunds Bois F12-13


      15:00
    • 14:00

      Dalby blå-Gislöv F12-13


      15:00
    • 17:00

      Furulunds IK (hemma) Oldboys


      19:00
    • 17:00

      FC Möjligheten (hemma) P-06


      19:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:15

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-16


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 09:30

      Träning F14-15-16


      10:30
    • 10:00

      FC Bellevue röd (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Lugi P-11 handboll


      12:00
    • 11:00

      GIF Nike blå (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Furulunds IK gul (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Hörby FF (hemma) P-11


      13:00
    • 13:00

      Heleneholms SK (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Träning P-14/15 Handboll


      14:00
    • 13:30

      Matchvärd + bollkalle Dalby GIF - St Olof F08-09


      16:00
    • 14:00

      Sankt Olofs IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      FC Möjligheten (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 15:00

      Match LBK F06-07


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Lunds FF-Dalby vit F12-13


      11:00
    • 10:00

      Husie IF vit (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Linero IF vit (borta) P-12


      11:00
    • 10:30

      IF Lödde svart (borta) P-12


      11:30
    • 11:00

      Lunds BK vit (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Löberöds IF (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo.- Dalby blå F12-13


      12:00
    • 12:00

      Uppåkra IF svart (borta) P-09


      14:00
    • 12:15

      FC Rosengård 1917 blå (borta) P-10


      13:45
    • 14:00

      Kvarnby IK blå (hemma) P-11


      16:00
    • 17:00

      Lunds BOIS (borta) Oldboys


      19:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Funktionärsutbildning Handboll P08/09 Klubbstugan


      21:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13 Handboll


      19:00
    • 18:00

      Funktionärsutbildning Handboll P08/09 P-08/09 Handboll


      21:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Lunds BK (hemma) P-06


      21:15
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:30

      Träning P-16


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 09:30

      Träning F14-15-16


      10:30
    • 09:30

      Träning P15


      10:30
    • 10:00

      Lunds FF (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11 handboll


      11:00
    • 11:00

      Borgeby FK (borta) F08-09


      13:00
    • 11:00

      Lunds BK gul (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Kvarnby IK gul (hemma) P-12


      12:00
    • 12:00

      Hardeberga BK röd (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      FC Möjligheten (hemma) P-12


      14:00
    • 13:00

      Staffanstorp United FC blå (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Lunds BK vit (borta) P-11


      15:00
    • 13:00

      Träning P-14/15 Handboll


      14:00
  • 26Sön
    • 09:00

      STU F14 F06-07


      11:45
    • 10:00

      Dalby vit-Södra Sandby F12-13


      11:00
    • 10:00

      Dalby blå-FC Möjligheten F12-13


      11:00
    • 10:30

      IF Limhamn Bunkeflo B2 (borta) P-11


      12:30
    • 11:00

      Kvarnby IK röd (borta) P-13


      13:00
    • 12:00

      Stehags AIF (borta) P-10


      13:30
    • 13:00

      Öja FF (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 13:30

      Limhamn FC 3 (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      FF Atletiko Malmö svart (hemma) P-10


      15:30
    • 16:00

      Torna Hällestads IF (borta) F10-11


      18:00
    • 17:00

      Lunds SK (hemma) Oldboys


      19:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13 Handboll


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 20:00

      Torns IF (borta) Oldboys


      22:00