Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:40

      Träning F06-07


      21:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träningsmatch Herrseniorer


      21:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      IK Wormo 2 (hemma) P-08


      21:15
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:30

      Uppåkra IF vit (borta) F12-13


      10:30
    • 10:00

      Höörs IS vit (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Lunds BK vit (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Lunds FF blå (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Furulunds IK gul (borta) P-12


      11:00
    • 11:00

      FC Rosengård 1917 vit (borta) P-13


      12:30
    • 11:00

      Torns IF (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:30

      Lunds FF vit (borta) P-09


      13:30
    • 11:30

      Kävlinge Harrie FF (borta) P-08


      13:30
    • 11:30

      Lunds FF vit (borta) P-11


      13:30
    • 11:30

      IF Lödde (borta) P-07


      13:30
    • 11:30

      Hyllie IK 3 (borta) P-12


      12:30
    • 12:00

      FC Staffanstorp svart (borta) F08-09


      14:00
    • 13:00

      BK Höllviken (borta) Damseniorer


      15:00
    • 14:00

      Öja FF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Match mot BK höllviken (Sandby /Dalby) F06-07


      16:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Malmö FF (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Lunds BK vit (borta) P-13


      11:30
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) F12-13


      12:00
    • 11:00

      Lunds BK (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Staffanstorp United FC blå (borta) P-10


      13:30
    • 13:00

      Trelleborgs FF (borta) F06-07


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch Herrseniorer


      17:00
    • 17:00

      Furulunds IK (borta) Oldboys


      19:00
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Match mot Höllviken P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Lunds BOIS/Torns IF mot Dalby GIF (9m9) P-06


      21:00
  • 11Fre
    • 18:00

      Bjärreds IF gul (borta) P-10


      19:30
      Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
      Serie: P11 Sydvästra C4, vår
      Samlingsinfo: Nyvångs parkering
      Samlingstid: 16:45
      Resultat och referat
  • 12Lör
    • 09:30

      Match mot Blentarp (Sandby /Dalby) F06-07


      11:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 10:30

      GIF Nike grön (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Höörs IS blå (hemma) P-08


      13:00
    • 14:00

      Heleneholms SK (hemma) P-11


      16:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) F10-11


      12:00
    • 11:00

      Backarnas FF (F16) (hemma) F06-07


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      BK Flagg röd (hemma) P-13


      12:30
    • 12:00

      Linero IF vit (hemma) P-13


      13:30
    • 13:30

      IF Limhamn Bunkeflo B2 (borta) P-11


      15:30
    • 14:00

      Tomelilla IF (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Lunds BOIS (hemma) F12-13


      15:00
    • 15:00

      Trelleborgs FF (borta) F08-09


      17:00
    • 16:00

      Malmö FF (hemma) Damseniorer


      18:00
    • 16:00

      BOLLKALLE DAMLAGET - MFF F08-09


      19:00
    • 16:30

      IF Limhamn Bunkeflo L2 (borta) P-07


      18:30
    • 17:00

      Gislövs IF svart (hemma) P-12


      18:00
    • 17:00

      Sjöbo IF blå (hemma) P-12


      18:00
    • 17:00

      Lunds BOIS (hemma) Oldboys


      19:00
  • 14Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träningsmatch P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F12-13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
    • 19:00

      Tomelilla IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Fotbollsgolf P-09


      21:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 18Fre
    • 18:00

      FC Möjligheten (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      FC Staffanstorp svart (hemma) F08-09


      20:30
  • 19Lör
    • Heldag

      Seniorer dam Dalby GIF

    • 09:15

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 11:00

      Lunds BOIS (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:00

      Klågerups GoIF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Intresseanmälan - Dalby GIF - Klågerups GoIF P-07


      13:00
    • 13:00

      Oxie SK (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Husie IF (borta) Damseniorer


      15:00
    • 14:00

      Ystads IF FF (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 14:30

      FC Staffanstorp blå (borta) F06-07


      16:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Södra Sandby IF (borta) F12-13


      11:00
    • 11:00

      Askeröds IF (hemma) F08-09


      13:00
    • 11:00

      Gislövs IF blå (borta) F12-13


      12:00
    • 13:00

      IF Lödde (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      IF Lödde svart (hemma) P-12


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-10


      15:30
    • 15:00

      Match mot uppåkra (Sandby /Dalby) obs!!! INSTÄLLD!!!! F06-07


      17:00
    • 17:00

      Lunds SK (hemma) Oldboys


      19:00
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 16:30

      Avslutning F10-11


      18:00
    • 16:30

      Avslutning F10-11


      18:00
    • 17:00

      Mini-cup P-11


      20:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Fadder verksamhet F12/13 F06-07


      19:00
    • 18:00

      Intresseanmälan - Uppåkra IF - Dalby GIF P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      IFK Simrishamn (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 11:00

      Hardeberga BK röd (borta) P-08


      13:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Torns IF (borta) Oldboys


      02:00
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) F08-09


      12:00
    • 11:00

      Furulunds IK gul (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Torns IF svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Match mot Höör (Sandby /Dalby) F06-07


      13:00
    • 14:00

      Kvarnby IK (borta) Damseniorer


      16:00
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Intresseanmälan - Dalby GIF - Torns IF svart P-07


      21:00
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Fadder verksamhet F12/13 F06-07


      19:00
    • 19:00

      Vanneberga IF (hemma) Herrseniorer


      21:00