Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 09:15

      Träning P-13


      10:30
    • 17:00

      Träningsmatch Uppåkra P-09


      18:30
  • 2Sön
    • 10:30

      Träningsmatch P-11


      12:00
    • 11:00

      INTRESSEANMÄLAN träningsmatch mot Atletiko Malmö P-10


      12:30
    • 14:00

      TRÄNINGSMATCH MFF (hemma) F08-09


      16:00
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
      Dalby (Dalby IP
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:15

      Träning P-13


      10:30
    • 11:00

      Träningsmatch Hyllie P-09


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch mot S Sandby F10-11


      12:00
    • 11:00

      Hardeberga BK p-08 (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Träning Herrseniorer


      12:30
    • 11:30

      Veberöds AIF (borta) P-12


      12:30
    • 11:45

      Veberöds AIF (borta) P-12


      12:45
  • 9Sön
    • 10:00

      Träningsmatch mot Staffanstorp F12-13


      12:00
    • 10:00

      Lunds FF (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-11


      13:00
    • 11:00

      Askeröds IF - Dalby GIF (borta) F08-09


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-11


      14:00
    • 12:30

      Träningsmatch Rosengård P-09


      14:00
  • 10Mån
    v.19
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 11:00

      Träningsmatch Nike P-09


      12:30
    • 17:00

      Träningsmatch P-11


      19:00
    • 17:00

      Träningsmatch P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:15

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Södra Sandby (borta) P-12


      11:00
    • 11:00

      Dalby GIF - Sjöbo IF (hemma) F08-09


      13:00
    • 11:30

      Södra Sandby (borta) P-12


      12:30
    • 14:00

      Dalby GIF - Sjöbo IF P-06


      16:00
    • 14:00

      Eslövs BK (hemma) P-12


      15:00
  • 16Sön
    • 10:30

      Intresseanmälan träningsmatch P10 P-10


      12:00
    • 11:00

      Bjärreds IF p-08 (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Linero IF-Dalby GIF P-06


      15:30
    • 15:00

      Träningsmatch Torns IF P-07


      17:00
    • 15:00

      Träningsmatch P-11


      17:00
    • 16:15

      Träningsmatch P-11


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch Furulund P-09


      18:30
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      FC Möjligheten (borta) P-12


      21:00
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning F10-11


      17:00
    • 18:30

      Sjöbo IF (borta) F08-09


      20:30
  • 22Lör
    • 09:15

      Träning P-13


      10:30
    • 11:00

      Stehags AIF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Uppåkra IF (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:00

      Lilla Torg FF blå (borta) P-11


      13:00
    • 12:00

      Lunds BK röd (borta) P-09


      14:00
    • 12:30

      Limhamn FC 3 (borta) P-06


      14:30
    • 13:00

      Hörby FF (borta) P-11


      15:00
    • 13:00

      Åkarps IF (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Lunnarps BK (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 23Sön
    • 10:00

      GIF Nike (9m9) (borta) F06-07


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC lila (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      BK Höllviken röd (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Veberöds AIF (hemma) F12-13


      12:00
    • 11:00

      GIF Nike röd (hemma) F12-13


      12:00
    • 11:00

      Match mot Glumslöv FF (Sandby/Dalby) F06-07


      13:00
    • 11:30

      Trollenäs IF vit (borta) P-12


      13:30
    • 11:45

      Kvarnby IK röd (borta) P-13


      13:45
    • 13:00

      Kävlinge Harrie FF röd (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      GIF Nike blå (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Furulunds IK gul (hemma) P-13


      16:00
    • 14:00

      AIF Barrikaden (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 14:30

      IF Limhamn Bunkeflo B2 (borta) P-09


      16:30
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:15

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Uppåkra IF grön (borta) F12-13


      11:30
    • 10:00

      Furulunds IK svart (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Match mot Lunds FF(Sandby /Dalby) F06-07


      12:00
    • 11:00

      Lunds BK vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) P-08


      13:00
    • 14:00

      Lunds BOIS (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Lunds FF grön (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Staffanstorp United FC (hemma) P-06


      16:00
    • 17:00

      Kävlinge Harrie FF blå (hemma) P-12


      19:00
    • 17:00

      Husie IF vit (hemma) P-12


      19:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) F12-13


      12:00
    • 10:00

      Lunds SK 1 (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) F08-09


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF gul (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Harlösa IF (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Sankt Olofs IF (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Tomelilla IF (9m9) (hemma) F06-07


      16:00
    • 14:00

      Hardeberga BK röd (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Staffanstorp United FC gul (hemma) P-12


      16:00
    • 16:00

      Torna Hällestads IF (borta) F10-11


      18:00
    • 17:00

      Löberöds IF (hemma) P-06


      19:00
  • 31Mån
    v.22