Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:30

      Uppåkra IF svart (hemma) P-07


      19:30
  • 5Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 10:00

      Lunds BK blå (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Södra Sandby IF blå (hemma) F08-09


      13:00
    • 11:00

      BK Höllviken vit (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:00

      Lunds FF svart (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      Staffanstorp United FC (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 14:00

      Oxie SK svart (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      GIF Nike vit (hemma) P-11


      16:00
  • 6Sön
    • 09:00

      STU TRÄFF F14 Eslöv F06-07


      12:00
    • 10:00

      Torns IF svart (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Eslövs BK röd (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC gul (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Lunds FF vit (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Kvarnby IK röd (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Uppåkra IF vit (borta) F12-13


      13:45
    • 14:00

      Dösjöbro IF röd (hemma) P-10


      15:30
    • 15:00

      BK Flagg (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 16:00

      NK Croatia (hemma) Damseniorer


      18:00
  • 7Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Furulunds IK svart (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 12Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-13


      10:30
    • 10:00

      Staffanstorp United FC blå (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Lunds BK blå (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      GIF Nike röd (hemma) F12-13


      12:00
    • 11:00

      Malmö FF 2 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Torns IF (borta) F08-09


      13:00
    • 13:00

      Löberöds IF (borta) P-10


      14:30
    • 13:00

      Husie IF (borta) Damseniorer


      15:00
    • 14:00

      IFK Osby (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Linero IF röd (hemma) P-11


      16:00
    • 16:00

      Damlaget Dalby GIF


      23:59
  • 13Sön
    • 11:00

      Kvarnby IK blå (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Lunds FF vit (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Kulladals FF vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Linero P-10


      12:30
    • 12:00

      Genarps IF (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Askeröds IF (borta) F10-11


      14:00
    • 13:00

      Bjärreds IF vit (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      TFK Nova Eslöv/Stehags AIF (hemma) F06-07


      16:00
    • 14:00

      Lunds BK gul (hemma) P-11


      16:00
    • 17:00

      Hyllie IK (hemma) Oldboys


      19:00
  • 14Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      AIF Barrikaden (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:30

      Furulunds IK svart (hemma) P-09


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Värpinge IF röd (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
    • 19:00

      Trelleborgs FF blå (hemma) P-06


      21:00
  • 18Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:30

      Kvarnby IK röd (hemma) P-07


      19:30
  • 19Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 09:45

      Träningsmatch Södra Sandby P-13


      11:00
    • 10:00

      Torns IF svart (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Trelleborgs FF röd (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:00

      GIF Nike grön (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      IF Limhamn Bunkeflo svart (borta) F12-13


      13:00
    • 14:30

      BK Höllviken vit (borta) P-11


      16:30
  • 20Sön
    • 09:30

      Husie IF grön (borta) P-12


      11:30
    • 11:00

      Höörs IS blå (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Askeröds IF (hemma) F08-09


      13:00
    • 11:30

      Linero IF vit (borta) P-11


      13:30
    • 13:00

      Furulunds IK gul (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      VMA IK (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 14:00

      Åkarps IF 2 (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Södra Sandby IF (borta) F06-07


      16:00
    • 14:00

      Lunds BOIS (hemma) P-10


      15:30
    • 16:00

      Hallands Nations FF (hemma) Damseniorer


      18:00
    • 18:30

      Rosengård FF (borta) Oldboys


      20:30
  • 21Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 26Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-13


      10:30
    • 10:00

      GOF IF (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Höörs IS blå (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Bara GoIF vit (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Torna Hällestads IF (7m) (hemma) P-06


      13:00
    • 11:45

      FC Rosengård 1917 vit (borta) P-09


      13:45
    • 12:00

      Staffanstorp United FC lila (borta) P-10


      13:30
    • 12:30

      Oxie SK svart (borta) F08-09


      14:30
  • 27Sön
    • 09:30

      Oxie SK grå (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Lunds FF (borta) F10-11


      12:00
    • 11:00

      Värpinge IF (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Uppåkra IF svart (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      BK Flagg blå (hemma) P-12


      13:00
    • 11:30

      Klågerups GoIF (borta) P-10


      13:30
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo L2 (borta) P-07


      13:30
    • 12:00

      GIF Nike (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      Gärsnäs AIS/Borrby IF/Hammenhögs IF/Liga06 IFvit (hemma) F06-07


      16:00
    • 15:00

      Lunds SK (borta) Oldboys


      17:00
    • 15:00

      Janstorps AIF (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 16:00

      Kvarnby IK (hemma) Damseniorer


      18:00
  • 28Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Teknologkårens IF LTH (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 30Ons