Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
    • 19:00

      Janstorps AIF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-13


      10:30
    • 10:30

      Kvarnby IK röd (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch mot Blentarp och Torna Hällestad P-12


      13:00
    • 11:00

      Lunds FF - Dalby P-06


      13:00
    • 11:30

      Lunds BK gul (borta) P-11


      13:30
    • 14:00

      Askeröds IF (hemma) F10-11


      16:00
    • 15:30

      Bjärreds IF grön (borta) P-07


      17:30
  • 7Sön
    • 09:15

      Träningsmatch mot Sandby F12-13


      10:30
    • 11:00

      Marieholms IS (hemma) F08-09


      13:00
    • 11:00

      Stehags AIF blå (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Torns IF (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      Klågerups GoIF vit (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Torns IF svart (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-11


      16:00
    • 16:00

      Uppåkra IF vit (hemma) P-10


      18:00
    • 17:00

      Höörs IS blå (hemma) P-08


      19:00
    • 18:00

      Svenstorps IF (hemma) Damseniorer


      20:00
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:30

      Staffanstorp United FC svart (hemma) P-07


      19:30
    • 19:00

      Södra Sandby IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 13Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-13


      10:30
    • 09:30

      Torns IF orange (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      Lunds BK gul (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      p-08 va föräldrarna P-08


      13:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Askeröds IF (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Sommaravslutning m. F08/09 Klubbstugan


      16:00
    • 13:00

      Sommaravslutning F08-09


      16:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Hörby FF svart (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Askeröds IF 2 (borta) P-08


      02:00
    • 10:00

      IF Lödde svart (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Torna Hällestads IF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Löberöds IF/GOF IF (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Harlösa IF (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Klågerups GoIF (borta) F10-11


      14:00
    • 14:00

      Blentarps BK (hemma) F06-07


      16:00
    • 14:00

      GIF Nike (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Grill m.m F06-07 Klubbstugan


      17:00
  • 15Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning Damseniorer


      20:30
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Husie IF (borta) Damseniorer


      21:00
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Infomöte / avslutning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Damseniorer


      20:30
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:30
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
  • 21Sön
    • 11:00

      Trelleborgs FF (borta) F06-07


      13:00
  • 22Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 24Ons
    • 16:30

      Avslutning och match mot TH F10-11


      20:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:00
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.27
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
  • 30Tis
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
      Dalby IP