Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 14:30

      Träning U12


      15:45
    • 14:30

      Träning U13


      15:45
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning F12-F14


      18:15
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:30

      Träning U15


      20:45
    • 19:30

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 2Tor
    • 15:45

      Träning F 9


      16:50
    • 15:45

      Träning U9


      16:35
    • 16:00

      Träning J18


      17:15
    • 16:50

      Träning Herr


      17:50
    • 17:55

      Träning J18


      18:55
    • 18:00

      Träning Herr


      19:00
    • 19:30

      Bodens HF (hemma) J20


      21:30
    • 20:00

      Träning U15


      21:30
  • 3Fre
    • 13:30

      Lillum Cup U12


      00:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
  • 4Lör
    • Heldag

      Lillum Cup U12

    • 08:45

      Träning J18


      09:45
    • 10:00

      Träning J20


      11:00
    • 10:15

      Träning J18


      11:15
    • 10:30

      Sammandrag 4/11 Burträsk F 9


      13:30
    • 11:15

      Träning U16


      12:15
    • 12:15

      Sammandrag U10 (clemens ansv) U10


      14:15
    • 12:30

      IF Björklöven (borta) U15


      15:00
    • 12:30

      Träning F12-F14


      13:30
    • 12:40

      Sammandrag U10 U10


      14:15
    • 12:45

      Träning U16


      13:45
    • 13:30

      Träning F12-F14


      14:30
    • 13:45

      Träning U14


      14:45
    • 14:00

      Sammandrag Lag 3 U9


      16:00
    • 16:00

      Strömsbro IF (hemma) Herr


      18:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Lillum Cup U12


      20:00
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 10:00

      Sammandrag Lag 1 U9


      12:15
    • 10:00

      Sammandrag Lag 2 U9


      12:15
    • 11:45

      Träning U15


      13:00
    • 13:15

      Träning U13


      14:30
    • 16:00

      Hudiksvalls HC (hemma) Herr


      18:00
    • 16:00

      Teori U16


      18:15
    • 18:45

      Träning U16


      20:00
  • 6Mån
    v.45
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:15

      Träning U15


      19:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning Herr


      17:30
    • 17:35

      Träning U16


      18:35
    • 17:50

      Träning Herr


      18:50
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
    • 18:40

      Träning F12-F14


      19:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:30

      Vännäs HC (borta) J20


      21:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 8Ons
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:15

      Träning Dam


      20:15
    • 19:30

      Träning U13


      20:30
    • 19:30

      Träning U12


      20:30
    • 19:40

      Teori U15


      20:30
    • 19:45

      Träning F12-F14


      20:45
    • 20:00

      Träning J20


      20:45
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning F 9


      16:50
    • 16:00

      Träning U9


      16:50
    • 16:50

      Träning J18


      17:50
    • 18:00

      Träning U15


      19:00
    • 18:20

      Träning J18


      19:35
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:00

      Bodens HF (hemma) Herr


      21:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning J18


      18:15
    • 19:00

      Piteå HC (hemma) J20


      21:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning J18


      10:15
    • 10:30

      Träning J20


      11:45
    • 10:45

      Träning J18


      12:00
    • 10:50

      Lycksele SK (borta) U16


      13:15
    • 11:00

      Sammandrag U11 U11


      13:30
    • 12:00

      Träning U9


      13:15
    • 12:00

      Träning F 9


      13:15
    • 12:15

      Träning J20


      13:00
    • 13:30

      Träning U14


      14:30
    • 14:30

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U15


      17:00
    • 14:45

      Träning F12-F14


      15:45
    • 16:00

      Brunflo IK (hemma) Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning F12-F14


      17:00
    • 16:50

      Träning Herr


      17:50
  • 12Sön
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 16


      10:15
    • 10:00

      Sammandrag i Storuman U12


      14:30
    • 11:30

      Luleå Hockey (hemma) U15


      14:00
    • 11:45

      Brunflo IK (hemma) Dam


      13:45
    • 13:30

      IF Björklöven (borta) U14


      15:30
    • 14:00

      Träning U16


      15:00
    • 14:30

      IF Björklöven (hemma) U13


      16:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
  • 13Mån
    v.46
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:00

      Träning J18


      19:15
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 20:00

      Träning J20


      21:00
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning Herr


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr


      18:30
    • 17:30

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Fys U12


      18:10
    • 17:35

      Träning U14


      18:25
    • 18:15

      Träning J18


      19:00
    • 18:40

      Träning U12


      19:30
    • 18:40

      Träning U13


      19:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:30

      SK Lejon (borta) J20


      21:30
    • 19:30

      Träning F12-F14


      20:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 20:45

      Träning Dam


      21:45
    • 21:00

      Bingolottobeställning U13


      23:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 15Ons
    • 15:45

      Träning F 9


      16:35
    • 15:45

      Träning U10


      16:45
    • 15:45

      Träning U11


      16:45
    • 16:35

      Träning F12-F14


      17:20
    • 17:40

      Träning J20


      18:30
    • 18:00

      Lämna in beställning Bingolotter U15


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      18:45
    • 19:30

      Piteå HC (hemma) J18


      21:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
    • 20:45

      Träning U15


      22:00
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 17:30

      Visitering Skellefteå Aik - Växjö J18


      19:00
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:15

      Träning J20


      20:15
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 20:00

      Träning U15


      21:00
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 17Fre
    • 15:45

      Träning U12


      16:35
    • 15:45

      Träning U13


      16:35
    • 16:50

      Träning Herr


      17:50
    • 17:55

      Träning J18


      18:55
    • 19:00

      Norsjö/Malå (hemma) U16


      21:15
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning Herr


      10:00
    • 10:15

      Träning J20


      11:15
    • 11:00

      Munksund-Skuthamns SK (borta) F12-F14


      13:00
    • 11:00

      Sammandrag U11 U11


      14:30
    • 11:30

      IF Björklöven (borta) U15


      14:00
    • 11:30

      Norsjö HC (hemma) U13


      13:00
    • 12:30

      Sammandrag Lag 1 U9


      15:30
    • 13:00

      Träning U14


      14:00
    • 14:30

      Munksund-Skuthamns SK (borta) F12-F14


      16:30
    • 15:30

      Timrå IK (borta) J18


      17:30
    • 15:30

      Sammandrag Lag 2 U9


      18:00
    • 15:30

      Sammandrag Lag 3 U9


      18:00
    • 15:30

      Sammandrag 18/11 - Kopparhallen F 9


      18:00
  • 19Sön
    • 09:10

      Sammandrag U10 U10


      10:30
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 16


      10:15
    • 11:45

      Träning U12


      12:45
    • 11:45

      Träning U13


      12:45
    • 12:15

      Sammandrag B-hallen U10


      13:30
    • 13:00

      Lycksele SK (hemma) U14


      15:00
    • 13:00

      Träning U16


      14:00
    • 14:00

      Träning U15


      15:00
    • 14:45

      Träning U16


      15:45
    • 16:00

      Vännäs HC (borta) Herr


      18:00
    • 16:00

      MoDo Hockey (borta) J18


      18:00
    • 16:00

      Träning U15


      17:00
    • 17:15

      Träning F12-F14


      18:15
  • 20Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:15

      Träning U12


      19:45
    • 18:15

      Träning U13


      19:45
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 21Tis
    • Heldag

      Pappersförsäljning omgång 2 slutdatum U13

    • 16:30

      Träning Herr


      17:30
      Kopparhallen
    • 17:30

      Träning U12


      18:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:15
    • 17:35

      Träning F12-F14


      18:20
    • 17:45

      Träning Herr


      18:45
    • 18:00

      Pappersförsäljning U15


      19:00
    • 18:00

      Sista dag att redovisa sålda pappersbalar J18


      18:30
    • 18:15

      Teori U14


      19:00
    • 18:40

      Träning U12


      19:30
    • 18:40

      Träning U13


      19:30
    • 19:00

      IF Björklöven (borta) J20


      21:00
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 22Ons
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning J18


      18:15
    • 18:20

      Träning U16


      19:00
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning J18


      20:00
    • 19:00

      IF Sundsvall Hockey (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 20:45

      Träning Dam


      21:45
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 23Tor
    • 15:50

      Träning F 9


      16:40
    • 15:50

      Träning U9


      16:40
    • 16:40

      Träning J18


      17:30
    • 17:30

      Visitering Skellefteå Aik - Oskarshamn J18


      19:00
    • 17:45

      Träning U15


      18:35
    • 18:00

      Träning J18


      19:15
    • 19:00

      Teorigenomgång U15


      20:30
    • 19:30

      Vännäs HC (hemma) J20


      21:30
    • 19:30

      Skellefteå AIK (hemma) U14


      21:30
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:00

      Sista dag att redovisa sålda bingolotter J18


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr


      19:45
    • 19:45

      Clemensnäs HC (hemma) F12-F14


      20:45
    • 19:45

      Match mot Clemensnäs Tjej U13


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning Herr


      10:00
    • 09:50

      MIX Sammandrag Norsjö U10


      15:00
    • 10:15

      Träning J18


      11:15
    • 10:50

      Sammandrag U11 U11


      13:10
    • 11:30

      Träning J20


      12:30
    • 11:30

      Träning J18


      12:30
    • 12:45

      Träning U16


      13:45
    • 13:00

      Kågedalens AIF (borta) U13


      14:45
    • 13:15

      Sunderby SK (borta) U15


      15:45
    • 14:00

      Träning F12-F14


      15:00
    • 15:30

      Sammandrag i Kopparhallen U12


      19:30
  • 26Sön
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 16


      10:15
    • 10:00

      Träning U15


      12:10
    • 11:45

      Träning U16


      12:45
    • 12:00

      Träning U14


      13:15
    • 13:30

      Träning U16


      14:30
    • 15:15

      Träning Dam


      16:30
    • 16:00

      Örnsköldsvik HF (hemma) Herr


      18:00
  • 27Mån
    v.48
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 18:00

      Inslagning av Julklappar J18


      20:00
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 19:45

      Träning J20


      20:45
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning Herr


      17:30
    • 17:30

      Visitering Skellefteå Aik - Färjestad J18


      19:00
    • 17:30

      Visitering Skellefteå AIK - Färjestad J20


      19:00
    • 18:00

      Träning U13


      19:15
    • 18:00

      Träning U12


      19:15
    • 18:40

      Träning F12-F14


      19:30
    • 19:00

      Träning U12


      19:45
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning J20


      20:30
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
  • 29Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:00

      Träning J20


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Inslagning av Julklappar J18


      20:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:00

      Piteå HC (borta) Herr


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 20:45

      Träning Dam


      21:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 30Tor
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning U16


      19:00
    • 18:30

      Träning F12-F14


      19:30
    • 19:30

      Kalix HC (borta) J20


      21:30
    • 19:30

      Bodens HF (borta) J18


      21:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 19:45

      Träning F12-F14


      20:45
    • 21:00

      Träning U15


      22:00