Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.44
    • 09:00

      Träning TKH 13/14


      10:20
    • 09:30

      Skellefteå AIK Gul (borta) Tjej U9/U10


      10:30
    • 09:30

      Seriematch CHC Vit U9


      10:45
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 12:15

      Lycksele SK (hemma) U12


      14:00
    • 12:45

      Piteå HC (hemma) U18 Region


      14:45
    • 13:00

      Kågedalens AIF (borta) U12


      14:30
    • 14:30

      Träning U14


      15:30
    • 15:30

      Träning U14


      16:30
    • 15:30

      Träning U16


      16:30
    • 16:45

      Träning Tjejlaget U13


      18:00
    • 18:00

      Träning U18 Elit


      19:00
    • 19:15

      Skellefteå AIK Hockey U13 (hemma) U13


      20:45
  • 2Mån
    v.45
  • 3Tis
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9/U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:00
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte TKH 15


      20:00
    • 19:30

      Lycksele SK (borta) U18 Region


      21:30
    • 21:00

      Träning U18 Elit


      22:15
  • 4Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Skellefteå AIK (borta) U18 Elit


      21:00
    • 19:30

      Träning U18 Region


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 21:00

      Träning U18 Region


      22:15
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:00

      Träning U18 Region


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte CHCU14 U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U18 Region


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte U12


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U13


      22:30
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 6Fre
    • 13:00

      Allmänhetens åkning U10


      15:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18 Elit


      18:15
    • 18:30

      Träning U18 Region


      19:45
    • 19:45

      Skellefteå AIK Svart (hemma) U13


      21:15
  • 7Lör
    • 08:45

      Clemensnäs HC Blå (borta) Tjej U9/U10


      10:15
    • 08:45

      Clemensnäs HC Tjej (hemma) U10


      09:45
    • 08:45

      Skellefteå AIK Hockey Vit (hemma) U10


      09:45
    • 10:15

      Träning U13


      11:15
    • 11:30

      Kågedalens AIF (hemma) U14


      13:30
    • 12:00

      Skellefteå AIK vit (hemma) Tjejlaget U13


      14:00
    • 12:00

      Piteå HC (borta) U18 Elit


      14:00
    • 13:00

      LN 91 (borta) Herr


      14:00
    • 13:45

      Träning U12


      14:45
    • 15:00

      Träning U16


      16:15
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning TKH 13/14


      10:20
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:45

      Träning U14


      12:45
    • 13:00

      Träning U12


      14:15
    • 14:00

      Kaif (borta) Tjejlaget U13


      16:00
    • 14:30

      Träning U10


      15:30
    • 16:00

      Norsjö/Malå (hemma) U16


      18:00
  • 9Mån
    v.46
  • 10Tis
    • 16:00

      Träning Tjej U9/U10


      17:00
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:00
  • 11Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:00

      Umeå Kings HC (hemma) Herr


      20:00
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U13


      21:00
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:15

      Träning U9


      17:15
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 18:45

      Träning Tjejlaget U13


      20:00
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:15

      Träning U9


      17:15
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 18:45

      Träning Tjejlaget U13


      20:00
    • 20:00

      Träning U13


      21:15
    • 21:00

      Lämna in pappersförsäljningsordrarna. U10


      21:00
  • 20Fre
    • Heldag

      Anmälan målvakt U9

    • 15:00

      Pappersbeställning U13


      16:00
    • 16:15

      Träning U11


      19:00
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Skicka pappersbeställning U14


      19:00
    • 18:00

      Skicka in toapappersbeställningen U11


      19:00
    • 18:00

      Träning U18 Elit


      19:00
    • 18:00

      Träning U18 Region


      19:00
    • 19:30

      Norsjö HC (hemma) Herr


      20:30
  • 21Lör
    • 00:00

      Mejla in pappersbeställningslistan U16


      00:00
    • 09:00

      Träning U9


      10:15
    • 10:30

      Träning Tjej U9/U10


      11:45
    • 12:00

      Träning Tjejlaget U13


      13:30
    • 13:30

      Träning U11


      14:45
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning TKH 13/14


      10:20
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 13:30

      Träning U16


      14:45
    • 15:00

      Träning U10


      16:30
    • 16:30

      Träning U14


      17:45
      Kopparhallen - Clemensnäs
      Anteckning: Is, ombyte hemma. Samling 15 minuter före i omkl. rum
    • 18:00

      Träning U18 Elit


      19:00
    • 18:00

      Träning U18 Region


      19:00
    • 19:00

      Träning U18 Region


      20:00
    • 19:00

      Träning U18 Elit


      20:00
  • 23Mån
    v.48
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:15

      Träning U9


      17:15
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 18:45

      Träning Tjejlaget U13


      20:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:15
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:15

      Träning U9


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 18:45

      Träning Tjejlaget U13


      20:00
  • 27Fre
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning U18 Elit


      19:00
    • 18:00

      Träning U18 Region


      19:00
    • 19:30

      Umeå Dragons HC (hemma) Herr


      20:30
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.49
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:15

      Träning U9


      17:15
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 18:45

      Träning Tjejlaget U13


      19:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:15