Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Vännäs HC (borta) U18 Elit


      21:30
    • 19:45

      Träning U18 Region


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U13


      22:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning U11


      16:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18 Elit


      18:15
    • 18:30

      Kågedalens AIF (borta) U14


      20:00
    • 19:30

      Kiruna IF (hemma) U18 Region


      21:30
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning U9


      10:15
    • 09:00

      Cup Herr


      19:00
    • 10:30

      Träning Tjej U9/U10


      11:45
    • 11:00

      Träning U13


      11:30
    • 11:30

      Träning Tjejlaget U13


      12:30
    • 12:00

      Träning U13


      13:15
    • 13:00

      Träning Tjejlaget U13


      14:00
    • 13:30

      Skellefteå AIK Hockey (hemma) U14


      14:45
    • 14:00

      IF Björklöven (borta) U18 Elit


      16:30
    • 14:15

      Teg U15 (borta) U16


      16:45
    • 16:00

      Kalix HC (hemma) U18 Region


      18:00
    • 16:45

      Teg U16 (borta) U16


      19:15
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning TKH 13/14


      10:20
    • 11:45

      Träning U10


      13:00
    • 13:00

      Träning U16


      14:15
    • 13:00

      Match Tjejlaget U13


      15:00
    • 14:30

      Tegs SK Hockey Ungdom (hemma) U13


      16:15
    • 16:30

      Träning U11


      18:00
    • 17:45

      Föräldramöte U11


      19:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:15
    • 19:30

      Träning Dam


      20:45
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9/U10


      17:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 19:00

      Träning U18 Elit


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:45

      Träning U18 Elit


      22:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
    • 18:15

      Träning U18 Region


      19:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:15
    • 19:30

      Träning U18 Region


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:45

      Träning U16


      21:45
    • 20:45

      Träning Tjejlaget U13


      22:15
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning TKH 13/14


      10:20
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 12:00

      Burträsk (borta) U16


      14:30
    • 12:45

      MODO Hockey (hemma) U18 Elit


      14:45
    • 14:30

      Träning Tjejlaget U13


      16:30
    • 14:45

      Skellefteå AIK Hockey U13 (borta) U13


      16:30
    • 16:45

      Träning Tjejlaget U13


      18:00
    • 17:00

      Träning U10


      18:30
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 18:00

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U14


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:45
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9/U10


      17:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
    • 18:15

      Träning U13


      19:00
    • 20:45

      Träning U18 Region


      22:00
  • 14Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 19:15

      Träning U18 Elit


      20:15
    • 19:30

      Träning Herr


      20:30
    • 19:30

      SK Lejon (borta) U18 Region


      21:30
    • 20:45

      Träning U18 Elit


      22:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning U11


      16:00
    • 17:15

      Träning U18 Elit


      18:15
    • 17:45

      Träningsmatch U12


      20:00
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:45

      Träning U13


      19:15
    • 19:30

      Norsjö HC (borta) Herr


      20:30
    • 19:45

      Träning U13


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning U11


      10:15
    • 10:30

      Träning Tjejlaget U13


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch mot CHC U9 Tjej U9


      11:45
    • 10:30

      Träning Tjej U9/U10


      11:45
    • 12:00

      Träning U12


      13:15
    • 13:30

      Träning U16


      14:45
    • 15:45

      Burträsk HC (borta) U14


      18:00
    • 16:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U18 Elit


      18:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning TKH 13/14


      10:20
    • 09:00

      Träningsmatcher U10


      10:00
      Boliden - Malmhallen
      Anteckning: Träningsmatcher i Boliden.
      Omklädningsrum 4 Kl 0930.
      Samåkning 0840 Kopparhallen.

      10:05 - KAIF Vit - CHC 1
      10:40 - KAIF Svart - CHC 2
      10:40 - CHC 1 - Boliden
      11:10 - KAIF Vit - CHC 1
    • 09:10

      Träningsmatch mot Boliden och KAIF U9


      10:15
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 12:00

      Träning U14


      13:00
    • 12:15

      Skellefteå AIK Hockey SVART (borta) Tjejlaget U13


      14:30
    • 13:30

      Skellefteå AIK Vit (hemma) U13


      15:15
    • 13:45

      Träning U18 Region


      14:45
    • 15:30

      Träning U18 Region


      16:30
    • 15:30

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U16


      17:30
    • 16:45

      Träning Dam


      17:45
    • 18:00

      Träning U11


      19:00
    • 19:15

      Träning U18 Elit


      20:30
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9/U10


      17:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:00
    • 19:30

      Träning U18 Elit


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:45

      Träning U16


      21:45
    • 21:00

      Träning U18 Elit


      22:15
  • 21Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18 Region


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning U18 Region


      19:30
    • 19:30

      Burträsk HC (hemma) Herr


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning U11


      16:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18 Elit


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Arvidsjaur Hockey (hemma) U16


      21:30
    • 19:30

      Bodens HF (borta) U18 Region


      21:30
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning U13


      10:00
    • 10:15

      Träning Tjej U9/U10


      11:15
    • 10:30

      Träning U13


      11:30
    • 12:30

      Brooklyn Tigers HF (hemma) U18 Region


      14:30
    • 12:45

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U14


      13:45
    • 15:15

      Träning Tjejlaget U13


      16:45
    • 16:45

      Umeå Dragons HC (borta) Herr


      17:45
    • 16:45

      Skellefteå AIK Hockey svart (hemma) U12


      18:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning TKH 13/14


      10:20
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:45

      Träning U16


      13:00
    • 12:00

      Kågedalens AIF (borta) U13


      14:00
    • 12:30

      Skellefteå AIK Hockey gul (borta) U12


      13:30
    • 13:15

      Träning U14


      14:30
    • 14:00

      Burträsk HC (borta) U11


      19:00
    • 14:45

      Träning Tjejlaget U13


      16:15
    • 16:15

      Träning U9


      17:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Lämna försäljningslappen om bingo U10


      18:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
    • 13:00

      Träning U18 Elit


      14:00
    • 14:30

      Träning U18 Elit


      15:45
    • 16:00

      Träning Tjej U9/U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning Tjejlaget U13


      18:30
    • 17:15

      Träning U13


      18:00
    • 18:00

      Skicka in Frall-beställning U11


      19:00
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 28Ons
    • 11:30

      Träning U18 Elit


      12:30
    • 13:00

      Träning U18 Elit


      14:15
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:00
    • 19:00

      Träning U18 Region


      20:00
    • 19:30

      Burträsk HC (borta) U16


      21:30
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 21:00

      Träning U18 Region


      22:15
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning U11


      16:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18 Region


      18:15
    • 19:30

      Vindelns HF (hemma) Herr


      20:30
  • 31Lör
    • 09:00

      Träning U12


      10:00
    • 10:15

      Träning Tjej U9/U10


      11:15
    • 11:30

      Träning U13


      12:30
    • 12:00

      IF Björklöven Grön (hemma) U14


      14:00
    • 14:00

      Träning U10


      15:00
    • 15:15

      Träning U11


      16:15
    • 16:30

      Matcher U9


      17:45