Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Blentarps BK

Följ

Blentarps BK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Blentarps BK
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 11:00

      Lokal bokad Anton Malmberg Barnkalas Blentarps BK


      14:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 18:30

      Tomelilla IF (hemma) Damerna


      19:30
    • 19:00

      Träning Damerna


      20:45
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.33
    • 10:00

      BBK träningsläger 2020 P 09/10


      00:00
    • 19:00

      Träning Damerna


      20:45
  • 11Tis
    • Heldag

      BBK träningsläger 2020 P 09/10

    • 17:30

      Träning P 09/10


      19:00
    • 18:00

      Österlen FF (borta) PF-07/08


      20:00
  • 12Ons
    • Heldag

      BBK träningsläger 2020 P 09/10

    • 19:00

      Träning Damerna


      20:45
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 00:00

      BBK träningsläger 2020 P 09/10


      13:00
    • 17:30

      Träning P 09/10


      18:30
    • 18:00

      Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF (hemma) F-08/09


      20:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Sjöbo IF (hemma) P-11/12


      11:00
    • 11:30

      Sjöbo IF blå (hemma) P 09/10


      13:30
  • 16Sön
    • 10:00

      BK Olympic 2 (hemma) P 09/10


      12:00
    • 10:00

      Spjutstorps IF (borta) F-06


      12:00
    • 13:00

      Esperöds SK (borta) Herrlaget


      15:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:30

      IFK Simrishamn (borta) P-11/12


      11:30
    • 11:00

      Ariana FC (borta) P 09/10


      13:00
    • 14:00

      Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (hemma) Damerna


      15:00
    • 14:45

      Knattespelen P8 (borta) P-11/12


      17:00
  • 23Sön
    • 10:00

      IF Limhamn Bunkeflo svart (hemma) F-10/11/12


      12:00
    • 10:00

      IFK Ystad FK (borta) P 09/10


      12:00
    • 13:00

      Sjöbo IF (hemma) PF-07/08


      15:00
    • 16:00

      Liga 06 IF (hemma) Herrlaget


      18:00
  • 24Mån
    v.35
    • 18:15

      Höörs IS vit (7m) (hemma) F-06


      20:15
    • 19:00

      Träning Damerna


      20:45
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Spjutstorps IF (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      IFK Ystad FK (hemma) P-11/12


      11:00
    • 10:30

      Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF (borta) PF-07/08


      12:30
    • 11:00

      Österlenboll Sammandrag P8 (borta) P-11/12


      13:00
    • 11:00

      Dalby GIF (borta) F-10/11/12


      13:00
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo L2 (hemma) P 09/10


      13:30
    • 12:00

      Furulunds IK gul (borta) P-05/06


      14:00
    • 14:00

      Lövestads IF (borta) Herrlaget


      16:00
  • 30Sön
    • 11:00

      Lokal bokad Tobbe Falk Blentarps BK


      22:00
    • 11:00

      Gärsnäs AIS/Borrby IF/Hammenhögs IF/Liga06 IF blå (borta) F-06


      13:00
    • 12:00

      Sövestads IF (borta) Damerna


      13:00
  • 31Mån
    v.36