Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Bollemmor BKV-Danmark IF F-11


      12:30
    • 11:00

      Sigtuna IF FK F08 (hemma) F07/08


      13:00
    • 11:00

      Danmarks IF (hemma) Dam Senior


      13:00
    • 12:00

      Riala GoIF (hemma) P-10


      14:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK (borta) A-Lag


      16:00
  • 5Sön
    • 09:00

      Intresseanmälan Poolspel P-12


      15:00
    • 09:45

      Poolspel - Rånäs P-12


      14:00
    • 10:00

      Unik FK grön 1 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF F2011 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Poolspel P-13


      15:00
    • 11:00

      Films SK/IFK D-Ö F08 (borta) F07/08


      13:00
    • 11:00

      Vaksala SK Svart/vit (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      IF VP Uppsala (hemma) F-09/10


      14:00
    • 11:30

      Alsike IF F11 Gul (hemma) F-11


      13:30
    • 12:50

      Match borta mot Roslagsbro P-11


      16:00
    • 13:00

      Vaksala SK (borta) P-06


      15:00
    • 13:45

      Match borta mot Wigör P-11


      18:00
    • 14:00

      Roslagsbro IF (borta) BKV 2


      16:00
    • 16:00

      Gräsö Norrskedika IF P13 (borta) P-08


      18:00
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Sigtuna IF FK P09 Blå (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 18:00

      Rimbo IF P10 (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Väddö P10 (hemma) P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:30

      Poolspel P-13


      13:00
    • 09:45

      Unik (borta) F-09/10


      13:00
    • 10:00

      Håbo FF Vit (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      IK Sirius FK P10B 1 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF F2011 (borta) F-11


      12:00
    • 10:00

      Poolspel - Hemma P-12


      14:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Riala GoIF F08-09 (borta) F07/08


      14:00
    • 14:00

      Uppsala-Kurd FK (hemma) A-Lag


      16:00
    • 14:00

      IFK Mora FK (hemma) U17


      16:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Riala GoIF P07 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF P2010 Grön (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Almo BK/Upplands-Ekeby IF (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Märsta IK P09/10 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag i Alsike F-12/13


      14:30
    • 12:00

      Rasbo IK (hemma) F07/08


      14:00
    • 13:15

      Sigtuna IF FK F11 Blå (borta) F-11


      15:15
    • 14:00

      Örsundsbro IF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:00

      Riala GoIF (borta) Dam Senior


      16:00
    • 14:00

      Match mot Vaksala . hemma P-11


      16:20
    • 15:00

      Match mot Alsike. Hemma P-11


      17:15
  • 13Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      BKV Norrtälje F11 Blå (hemma) F-11


      19:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      F-Möte P-11


      20:00
  • 15Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
      Sportfältet 5 mot 5 planerna
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      IK Sirius FK (borta) P-07


      19:45
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Match bkv gul mot bkv blå P-09


      19:30
    • 18:00

      BKV Norrtälje P09 Blå mot BKV Norrtälje P09 Gul P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 17Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:45

      Sunnersta AIF F05 (borta) F U-lag


      20:45
  • 18Lör
    • 10:00

      Alsike IF P07 Gul (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      BKV Norrtälje P09 Gul (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Almunge IK P08/09 (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Håbo FF Vit (hemma) F07/08


      13:00
    • 11:00

      Rosersberg/Sigtuna IF FK (hemma) Dam Senior


      13:00
    • 12:00

      Rosersbergs IK P10/11 (hemma) P-10


      14:00
    • 15:00

      Alsike IF U15 (borta) P-06


      17:00
    • 16:30

      Karlbergs BK (borta) U17


      18:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Poolspel P-13


      19:00
    • 09:30

      Match borta mot Hallsta. Matchstart 11:00 P-11


      14:00
    • 10:00

      Fanna BK P09 Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Sigtuna IF FK F11 Blå (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      Upsala IF Fotboll U17 (borta) F U-lag


      13:00
    • 11:00

      Knivsta (hemma) F-09/10


      15:00
    • 11:00

      Match Sigtuna borta. Matchstart kl..13:15 P-11


      16:00
    • 11:30

      Danmarks IF F2011 Röd (hemma) F-11


      13:30
    • 12:30

      Häverödals SK 08/09 (borta) F07/08


      14:30
    • 14:30

      Märsta Syrianska FC (borta) BKV 2


      16:30
    • 16:00

      IFK Uppsala (borta) A-Lag


      18:00
  • 20Mån
    v.38
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 19:15

      Storvreta IK (borta) P-06


      21:15
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 24Fre
    • 12:45

      Gotland U17


      00:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
  • 25Lör
    • 00:00

      Gotland U17


      21:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Almunge IK P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Sk Wigör F-12/13


      14:00
    • 11:15

      Upsala IF Fotboll P07 (borta) P-07


      13:15
    • 11:30

      Vaksala SK Gul 1 (borta) F-11


      13:30
    • 11:30

      Match borta mot IF VP Uppsala Matchstart !3:15 P-11


      17:00
    • 11:45

      Danmarks IF 09 (borta) F-09/10


      15:00
    • 12:00

      FC Gute (borta) U17


      14:00
    • 12:30

      Knivsta IK P2009 Svart (borta) P-09


      14:30
    • 13:15

      Upsala IF Fotboll P10 Gul 1 (borta) P-10


      15:15
    • 13:30

      Bollkallar mm till a-laget P-12


      16:00
    • 14:00

      Procyon BK (hemma) A-Lag


      16:00
    • 14:00

      Träning F U-lag


      15:15
  • 26Sön
    • 09:00

      Intresseanmälan poolspel P-12


      15:00
    • 09:00

      Poolspel - Riala P-12


      14:00
    • 10:00

      Vaksala SK Svart (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Vaksala SK (hemma) F U-lag


      13:00
    • 11:00

      Rimbo IF P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      FC Arlanda (borta) P-10


      13:30
    • 11:45

      Danmarks IF F2011 Röd (borta) F-11


      13:45
    • 13:00

      Olands FF P2010 (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Riala GoIF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:00

      Enköpings SK UK F08 Gul (borta) F07/08


      16:00
    • 14:00

      Gamla Upsala SK P09 Svart (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      IF VP Uppsala (borta) Dam Senior


      16:00
    • 14:00

      Match hemma mot Rimbo P-11


      19:00
    • 15:15

      Träning. Motståndare kommer ej.. P-11


      17:00
  • 27Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Spelarmöte Dam Senior


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 29Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 20:00

      IFK Uppsala (hemma) P-06


      22:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F U-lag


      20:15